
De Castelli Sorpasso bibtight heren zwart/geel-fluo 10510-321 is een van de beste broeken ooit gemaakt en een echte topper van het Castelli Rosso Corsa label.
Een mix van Thermoflex en Thermoflex-Core Due textiel zorgt voor een uitstekende vochtafvoer en houdt je lichaam perfect warm.
De holle vezels van het Thermoflex-Core Due textiel passen zich snel aan en dat maakt deze fietsbroek geschikt voor vele omstandigheden: van zeer koud tot middelwarm.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€109,-Je bespaart €50,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Sorpasso bibtight heren zwart/geel-fluo 10510-321
De Sorpasso Bibtight voor heren is een van de beste broeken ooit gemaakt en een echte topper van het Castelli Rosso Corsa label. Een mix van Thermoflex en Thermoflex-Core Due textiel zorgt voor een uitstekende vochtafvoer en houdt je lichaam perfect warm. De holle vezels van het Thermoflex-Core Due textiel passen zich snel aan en dat maakt deze fietsbroek geschikt voor vele omstandigheden: van zeer koud tot middelwarm.
Natuurlijk is deze broek uitgevoerd met de meest comfortabele naadloze Castelli ProgettoX2 topzeem, een technische zeem met extra padding op de drukpunten van het zitvlak. De laser gesneden Giro++ bretels sluiten naadloos aan op het lichaam zonder te knellen. Ook de enkels zijn afgewerkt met de laser gesneden Giro++ enkelgrippers, deze zorgen voor een perfecte aansluiting op overschoenen of sokken. De Castelli Sorpasso Bibtight heeft Camlock YKK reflecterende enkelritsen voor een uitstekende zichtbaarheid. De stijlvolle Castelli logoprints over het bovenbeen geven deze fietsbroek de uitgesproken Castelli uitstraling.
Eigenschappen:
- Thermoflex Core2 stof op de voorzijde en knieën voor extra bescherming
- Thermoflex achterzijde, onderbenen en bretels voor maximale stretch
- Progetto X2 zeem voor maximaal comfort
- Giro + + bretels een fijne pasvorm en om irritatie tegen te gaan
- Giro + + Siliconen grippers op onderbeen
- Reflecterende tabs voor hoge zichtbaarheid
- YKK camlock ritsen met reflecterende delen voor extra zichtbaarheid
- Maten S - 3XL
- Temperatuur bereik: 0 - 15 graden
- Gewicht: 260g (large)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de beste winter Castelli Espresso bibtight voor de winterritten. De Espresso Bibtight is ontworpen om je comfortabel en warm te houden tijdens je winterse kilometers. We hebben overal gebruik gemaakt van onze Thermoflex-stof, die warmte, stretch en comfort biedt. De naden zijn zorgvuldig geplaatst om irritatie te minimaliseren en je maximale comfort te bieden, zelfs tijdens lange ritten. De bibtight is voorzien van de Progetto X2 Air Seamless zeem, die speciaal is ontworpen voor langdurig comfort in het zadel.
€170,-
€137,95Je bespaart €32,05 (incl. BTW)
De Castelli Sorpasso RoS fietsbroek is ideaal voor uiteenlopende omstandigheden tijdens lange ritten. Deze strakke fietsbroek zonder bretels is voorzien van de extreem rekbare, waterafstotende en warme Nano Flex 3G stof. De heupen en dijen zijn voorzien van de extra warme Nano Flex Xtra Dry stof. De fietsbroek is ook voorzien de naadloze Progetto X2 Air zeem. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€161,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
De Gobik Absolute 7.0 bibtight is perfect voor lage temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze winterklassieker biedt uitstekende thermische isolatie en bescherming, ideaal voor regelmatige ritten, trainingen en wedstrijden in koud weer. Dankzij de RAINLAB-behandeling beschermt deze bibtight effectief tegen wind en lichte regen. Dit model is door de jaren heen continu verbeterd om te voldoen aan de eisen van fietsen in uitdagende klimaten. Nieuw in deze versie zijn de hoogwaardige Elastic Interface® Graphene-zeem en bretels, die zorgen voor optimale thermische regulatie, antibacteriële werking en geurneutralisatie.
(incl. BTW)
De Castelli Velocissima DT Bibtight is de juiste tight voor frisse of matig koude dagen.
De broek is gemaakt met de KISS Air2 Donna-zeem, die ideaal is voor middellange afstanden.
Deze broek is warm maar optimaal voor droge dagen, want ze is niet waterafstotend zoals de Nano Flex-tights.
Meer dan waarschijnlijk zijn dat de omstandigheden waarin jij meestal fietst en dan is de Velocissima geknipt voor jou.
De stof is een zachte en comfortabele fleece stof met Thermogflex.
De broek beschikt over bretels met verlengd rugpand zodat je een sanitaire stop kunt maken zonder je jas en de bretelbanden te verwijderen.
De broek heeft ook een reflecterende band rond de onderkant van het been en YKK Camlock-enkelritsen om ze makkelijk over je hiel te kunnen trekken.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€140,-
€125,95Je bespaart €14,05 (incl. BTW)
De Assos ThermoBooster S11 is de ultieme winter-bib tight die veelzijdigheid naar een nieuw niveau tilt. Draag hem over je zomerse bibshorts, als extra laag onder je wintertights of tijdens cross-training zoals hardlopen en skiën. Dankzij het isolerende RX EVO Plus textiel blijf je warm zonder extra volume of beperking in je bewegingsvrijheid. Met reflecterende details en een comfortabele pasvorm ben je klaar voor elke training, in elke winterse conditie.
(incl. BTW)
De Sportful Neo bibtight zwart heren is voor wanneer de temperaturen omlaag gaan. Door de ThermoDrytex Plus stof is de Neo bibtight op langere afstanden op zijn best. In combinatie met de comfort Pro zeem is dit een uiterst geschikt model voor de fanatieke fietser. Sportful heeft bij de Neo bibtight met alle weersomstandigheden rekening gehouden, ook bij minder licht bent u bijvoorbeeld zichtbaar door de reflectieve elementen. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€89,95
€76,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Castelli Sorpasso bibtight heren zwart/geel-fluo 10510-321
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.