Castelli Velocissima DT fietsbroek lang black/hibiscus dames  4522550-181 Uitverkoop

Castelli Velocissima DT fietsbroek lang black/hibiscus dames

4522550-181 | Schrijf de eerste review! 119735 119735

De Castelli Velocissima DT Bibtight is de juiste tight voor frisse of matig koude dagen.

De broek is gemaakt met de KISS Air2 Donna-zeem, die ideaal is voor middellange afstanden.

Deze broek is warm maar optimaal voor droge dagen, want ze is niet waterafstotend zoals de Nano Flex-tights.

Meer dan waarschijnlijk zijn dat de omstandigheden waarin jij meestal fietst en dan is de Velocissima geknipt voor jou.

De stof is een zachte en comfortabele fleece stof met Thermogflex.

De broek beschikt over bretels met verlengd rugpand zodat je een sanitaire stop kunt maken zonder je jas en de bretelbanden te verwijderen.

De broek heeft ook een reflecterende band rond de onderkant van het been en YKK Camlock-enkelritsen om ze makkelijk over je hiel te kunnen trekken.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€140,-

111,95 €111,95

Je bespaart €28,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Velocissima DT Bibtight
Thermische tight om het de hele winter warm en comfortabel te hebben. Voor droge omstandigheden, van fris tot koud.  

Eigenschappen:

- Thermoflex-stof voor warmte en comfort
- KISS Air2 Donna-zeem voor comfort op lange afstanden
- Bretels met verlengd rugpand zodat je een sanitaire stop kunt maken zonder de bretelbanden te verwijderen
- Enkelritsen om makkelijk aan en uit te trekken
- Reflecterende band aan onderkant been

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Winter fietsbroek
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Lange broek
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  •   Winter - herfst
  • Categorie Black friday 2025
  •   Castelli winter 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Velocissimo 3 bibknicker zwart zilver dames 30% Korting Castelli Velocissimo 3 bibknicker zwart zilver dames (4522052-010)

De Castelli Velocissimo 3 bibknicker is veruit de beste fietsbroek uit het midden-klassement. Het Thermoflex materiaal met een verhouding van 80/20 Nylon/Lycra heeft een fleece binnenkant die zorgt voor een aangename warmte. De KISS Air2 zeem staat voor tientalen kilometers fietsplezier. De bretels zijn gemaakt van een dunne gaas-stof waardoor ze goed ventileren, reflecterende details onder aan de broekspijpen maken de winter broek compleet. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.  

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€100,-

€69,95

  Je bespaart €30,05 (incl. BTW)

Castelli Sorpasso RoS fietsbroek lang dark gray dames 20% Korting Castelli Sorpasso RoS fietsbroek lang dark gray dames (4520563-030)

De Castelli Sorpasso RoS fietsbroek is ideaal voor uiteenlopende omstandigheden tijdens lange ritten. Dit strakke model bibshort is voorzien van de extreem rekbare, waterafstotende en warme Nano Flex 3G stof. De heupen en dijen zijn voorzien van de extra warme Nano Flex Xtra Dry stof. Voor extra comfort is de bibshort voorzien van een anatomisch gesneden pasvorm en de naadloze Progetto X2 Air zeem.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€200,-

€159,95

  Je bespaart €40,05 (incl. BTW)

Sportful Neo bibtight zwart heren 14% Korting Sportful Neo bibtight zwart heren (1119527-002)

De Sportful Neo bibtight zwart heren is voor wanneer de temperaturen omlaag gaan. Door de ThermoDrytex Plus stof is de Neo bibtight op langere afstanden op zijn best. In combinatie met de comfort Pro zeem is dit een uiterst geschikt model voor de fanatieke fietser. Sportful heeft bij de Neo bibtight met alle weersomstandigheden rekening gehouden, ook bij minder licht bent u bijvoorbeeld zichtbaar door de reflectieve elementen. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€89,95

€76,95

  Je bespaart €13,- (incl. BTW)

Castelli Sorpasso RoS fietsbroek (zonder bretels) dark night shade dames 20% Korting Castelli Sorpasso RoS fietsbroek (zonder bretels) dark night shade dames (4520564-513)

De Castelli Sorpasso RoS fietsbroek is ideaal voor uiteenlopende omstandigheden tijdens lange ritten. Deze strakke fietsbroek zonder bretels is voorzien van de extreem rekbare, waterafstotende en warme Nano Flex 3G stof. De heupen en dijen zijn voorzien van de extra warme Nano Flex Xtra Dry stof. De fietsbroek is ook voorzien de naadloze Progetto X2 Air zeem. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€179,95

€143,95

  Je bespaart €36,- (incl. BTW)

Assos UMA GT summer half tights fietsbroek zwart dames 11% Korting Assos UMA GT summer half tights fietsbroek zwart dames (12.14.256.18)

Deze Assos UMA GT summer half tights fietsbroek is ontworpen omdat er steeds meer vraag kwam naar een lichtgewicht en goed ademende broek met lange pijpen. Een broek om te dragen in de zomer maar die dan ook wat extra bescherming biedt. De fietsbroek is geïnspireerd op de UMA GT shorts en heeft een strakke zomerse look gekregen zonder dat hiervoor ingeboet is op comfort en bewegingsvrijheid. Gemaakt van Assos eigen Type.439 Diadema stof die de broek van lichte compressie voorziet.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€169,95

€149,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Assos UMA GT spring/fall C2 fietsbroek driekwart zonder bretels zwart dames 20% Korting Assos UMA GT spring/fall C2 fietsbroek driekwart zonder bretels zwart dames (12.12.248.18)

Deze Assos UMA GT spring/fall C2 fietsbroek driekwart zonder bretels zijn ontworpen voor de ritten in de lente en herfst, waarbij kniebedekking en een vleugje isolatie precies voldoende zijn. Deze fietsbroek heeft een mix van ultrazachte en isolerende stoffen, samen met de bewezen vrouwspecifieke zeem en kenmerkende regularFit.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€151,95

  Je bespaart €38,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Castelli Velocissima DT fietsbroek lang black/hibiscus dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.