61% Korting
2XU mens comp cycle bib short MC2016b, is een fietsshirt van zeer goede kwaliteit met een zeer comfortabele pasvorm.
€129,95
€50,-Je bespaart €79,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Specificaties:
NEO KINETIC:
A 200grm fabric developed utilising nylon and LYCRA® fibre. LYCRA® fibre offers greater stretch and recovery memory to retain shape plus exceptional support and freedom of movement to enhance performance. Imported high filament nylon yarn for superior comfort, durability and extreme moisture management. Complete with 50+ UV protection.
SENSOR MESH: Utilising a nylon-LYCRA® fibre matrix with high filament hydrophilic nylon yarn and optimal airflow engineering,
SENSOR MESH X represents the ultimate in moisture management. With LYCRA® fibre from INVISTA, unparalleled comfort is assured.
MULTI-LAYER CHAMOIS: Italian made chamois built from durable LYCRA® fibre is utilised in this proven design to offer a reliable, comfortable result for even the most discerning cyclist. multi-layered engineering with concealed stitching enhances support and comfort.
Y ELASTIC GRIP: High performance elastic engineered for premium comfort, grip with minimal irritation.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Fusion C3 Bib Shorts zwart heren
(0142-BLK)
De Fusion TEMPO! bibshort laat je ervaren hoe het voelt om echt onbeperkt te fietsen! Deze bestverkochte bibshort van Fusion is nu nóg verder geperfectioneerd, speciaal voor wielrenners die alleen genoegen nemen met het beste in comfort, pasvorm en prestaties.
€144,95
€129,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
13% Korting
Castelli Velocissima 3 bibshort zwart/zilver dames
(4522050-010)
De Castelli Velocissima 3 bibshort is Castelli's midrange performance korte fietsbroek, geweldig voor zowel een lange duur-rit als een snel uurtje trainen binnen of buiten. De gebruikte Endurance Evolution stof zorgt voor een mooie matte afwerking, kent een hoge mate van elasticiteit en geeft een comfortabele hoeveelheid compressie. De beenuiteinde zijn net als de Premio-broek voorzien van verticale siliconenstrips die er voor zorgen dat de broek de hele rit op zijn plek blijft zitten. Een goede fietsbroek beschikt natuurlijk over een goede zeem, de Kiss Air² zeem zit super comfortabel zonder al te omvangrijk te zijn. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€100,-
€86,95Je bespaart €13,05 (incl. BTW)
22% Korting
Castelli competizione 2 kit bibshort grijs heren
(4525006-021)
De Castelli Competizione 2 Kit Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€84,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
21% Korting
Castelli Espresso short fietsbroek zwart heren
(4524003-010)
De Castelli Espresso short fietsbroek is een uitstekende fietsbroek voor vele fietsdisciplines.
Met hun eenkleurige, heldere ontwerp zijn ze tijdloos en veelzijdig.
Gemaakt van zacht, zeer elastisch materiaal bieden ze de beste spierondersteuning en bewegingscomfort.
Met de hoogwaardige progettoX² Air Seamless zeem zijn ze ook ideaal voor lange en intensieve ritten.
De Espresso fietsbroek zal snel de favoriete fietsbroek van elke fietser worden.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€140,-
€109,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
7% Korting
Sportful Fiandre norain bibshort pro zwart heren
(1119505-002)
Het Fiandre norain pro bibshort is ontwikkeld samen met profrenners die deze broek nog steeds dragen. Deze norain broek is waterafstotend, biedt veel warmte en beschikt over veel stretch, dankzij deze stretch is de pasvorm zeer aangenaam. De bretels zorgen voor nog meer comfort, aangezien deze geperforeerd zijn en dus uitstekend ventileren. In de broek zit de hoogwaardige TC Pro zeem verwerkt, ideaal voor wedstrijdrenners of wielrenners die vaak lange tochten afleggen. Let op: De kleding van Sportful valt klein uit, wij raden aan de kleding één maat groter te bestellen.
€139,95
€129,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft Essence shorts zwart heren
(1907159-999000)
De Craft Essence shorts zwart heren is ontworpen voor degenen die op warme dagen niks liever doen dan op de fiets te stappen. De short is voorzien van de Infinity C3 zeem van craft, deze geperforeerde zeem is gemaakt van gerecycled polyamide en biedt voldoende ondersteuning voor talloze uren fietsplezier. De shorts is gemaakt van een sneldrogend functioneel materiaal en biedt compressie dankzij de Lycra Sport Energy stof. Dit vermindert de spiertrilling tijdens het sporten. De effen shorts past het beste in combinatie met een van de kleurrijke fietsshirts uit de serie.
€89,95
€75,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > 2XU mens comp cycle bib short MC2016b
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.