Assos Dyora RS S9 bibshort zwart dames  12.10.219.18 18% Korting

Assos Dyora RS S9 bibshort zwart dames

12.10.219.18 | Schrijf de eerste review! 65589 65589

Het Assos Dyora RS S9 bibshort is een van de meest geavanceerde competitieve bibshorts van Assos uit de S9 serie.

Het bibshort is ontwikkeld op basis van jaren lang onderzoek en feedback van WorldTour in combinatie met een speciaal ontwikkeld ontwerp voor vrouwen.

In totaal is er zes jaar besteed aan de ontwikkeling van prototypes het verzamelen van feedback vanuit de wielerwereld.

Het textiel is gecombineerd met een netwerk van technologieën zoals compressie, trekkracht en een zijdezacht comfort van de beenpanelen tot het op zijn plaats houden van de zeem.

Dit bibshort is de oplossing voor een perfecte balans tussen duurzaamheid, een zijdezacht comfort en aerodynamica voor trainingen en races.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
XL
Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€219,95

179,95 €179,95

Je bespaart €40,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Hoogwaardige stoffen:
Type.441 is een zijdezacht materiaal dat slijtvast aanvoelt en is licht comprimerend. Het voelt niet alleen slijtvast maar dat is het ook. Naast een bescherming tegen UV-Stralen en geurweerstand, koelt het bibshort ook nog actief af.

Constructie en aanpassingen:
A-Lock Engineering is speciaal ontworpen voor het S9 raceFit bibshort. Elk paneel, stiksel en bandje is voor comfort en stabiliteit ontworpen. De bibshorts van Assos zijn legendarisch en dit ontwerp is de reden waarom.

Techniek:
- Vlinderpatroon: Het belangrijkste textielpaneel omsluit de onderrug en benen, vermindert naden en zorgt voor een gelijkmatigere compressie over het hele lichaam van de short.
- Carbon Xbib: Een A-frame slab die verticale rek aan de achterkant beperkt. De straps liggen plat over de schouders om de sub-jersey bulk te elimineren en buigen naar buiten in een vrouwspecifiek ontwerp.
- Ultralichte beengrippers: De beenbandjes hebben een siliconenbehandeling die door de bandjes zelf is geweven, voor een stevige grip zonder beperkingen of bobbelige overgangsribbels.

Zeem:
- DYORA RS zeem: Antibacterieel microvezel booster bovenlaken in 3D basalt colorway. Een eerbetoon aan de lavasteen die stabiliteit, kracht en moed geeft.
- goldenGate: Een stikselpatroon dat de voor- en achterkant verankert, maar het lichaam van de zeem laat zweven, zodat de zeem met uw lichaam meebeweegt in plaats van ertegenin.
- superAir microShock-schuim: Een licht, schokabsorberend schuim dat terugveert naar zijn oorspronkelijke vorm en de openingen opvult die zich openen en sluiten tussen lichaam en zeem tijdens de pedaalslag.
- Ontwerp met kleiner oppervlak: Het formaat van de zeem is verkleind ten opzichte van het vorige UMA-patroon om extra grammen te besparen.

Materiaal samenstelling:
80% polyamide, 20% elastaan

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Dyora
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Korte broek
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Zomer
  • Categorie Assos zomer 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Core Endurance Lumen short zwart dames 10% Korting Craft Core Endurance Lumen short zwart dames (1913175-999900)

Dit Craft Core Endurance Lumen short is een zeer functionele broek gebouwd voor toegewijde atleten die meerdere keren per week met een doel rijden. Deze geavanceerde bibshorts zijn gemaakt van een gerecyclede polyamide stof die een uitstekende lichaamscontrole en vochttransport biedt. Daarnaast is de fietssbroek voorzien van Mesh Superlight constructie voor extra koeling, een ergonomische pasvorm en C2 zeem voor veel comfort, zelfs tijdens lange ritten.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€79,95

€71,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Castelli Free Aero RC short zwart heren 21% Korting Castelli Free Aero RC short zwart heren (4522001-010)

De Castelli Free Aero RC short is het top race short van Castelli. Dit short beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het short heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. De achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€159,95

€124,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Castelli Free Unlimited bibshort zwart dames 10% Korting Castelli Free Unlimited bibshort zwart dames (4522055-010)

De Castelli Free Unlimited bibshort combineert de beste eigenschappen van Castelli's beste wedstrijdbroek, de Free Aero RC Bibshort, met Dyneema-zijpanelen met het oog op bescherming bij een val, en vier zakken om spullen weg te bergen. Het bibshort maakt gebruik van de top-of-the-line naadloze Progetto X2 Air-zeem die progressieve demping biedt naast de zachtste, meest rekbare laag in contact met de huid die verkrijgbaar is. De Forza 2-stof garandeert precies het juiste niveau van compressie en spierondersteuning voor je langste ritten. Het comfort wordt nog vergroot door de minimalistische Free-bretels — minder materiaal om je koeler te houden, maar net voldoende om je broek op haar plaats te houden. Bij het pijpuiteinde is er een raw-cut rand die je nauwelijks voelt, en de combinatie van de Forza 2-stof met precies de juiste lengte en omtrek houdt in dat er geen siliconengripper nodig is. De twee grote broekspijpzakken zijn gevoerd met een extreem lichte en snel vochtafdrijvende stof zodat je de extra laag niet merkt. Met de twee mesh zakken onderaan op de rug heb je voldoende bergruimte zodat je kunt afzien van een traditionele fietstrui met zakken. De Unlimited-broek kent echt geen grenzen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.  

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Free Aero RC Kit bibshort blauw heren 33% Korting Castelli Free Aero RC Kit bibshort blauw heren (4523002-424)

De Castelli Free Aero RC Kit Bibshort is het top race short van Castelli. Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming. Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. De Kit-versie van de Free Aero RC Bibshort is volledig bedrukt op de rug en dijen om wat nieuwe kleuren in je fietsgarderobe te brengen. Nu kunt u enkele van uw favoriete Castelli-shirts matchen met deze geweldige nieuwe gekleurde bib graphic.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€179,95

€119,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Assos UMA GT half shorts C2 kort zwart dames 10% Korting Assos UMA GT half shorts C2 kort zwart dames (12.10.237.18)

De Assos Mille GT half shorts C2 is de ideale traingsshorts voor tijden uw training thuis op de hometrainer of spinningbike. Bibshorts zijn niet voor iedereen weggelegd, maar als je ze niet gebruikt, word een een perfect, op de rit afgestemde pasvorm vinden nog moeilijker. De vernieuwde zeem heeft de verbeterde ventilatie geërfd van topmodellen van Assos en daar is 3 mm extra dikte aan toegevoegd, om het comfort tijdens lange ritten te verhogen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€134,95

€120,95

  Je bespaart €14,- (incl. BTW)

Castelli Premio Black bibshort zwart heren 20% Korting Castelli Premio Black bibshort zwart heren (4521002-010)

De Castelli Premio Black bibshort is het resultaat van decennialang verbeteren en inoveren om zo de lange uren op het zadel comfortabeler te maken. De belangrijkste stof die in de broek verwerkt zit is Castelli's extreem zachte en rekbare Forza materiaal. Het 38% Lycra gehalte in de stof zorgt voor een lichte compressie zonder onaangename spanningen. De bijna naadloze constructie is afgeleid van onze Body Paint shorts, die tien jaar geleden werd geintroduceert en het aantal naden in de fietsbroek flink verminderden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€249,95

€199,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Dyora RS S9 bibshort zwart dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.