Assos H FI.Uno_s5 fietsbroek zwart heren  AS111010510V Uitverkoop

Assos H FI.Uno_s5 fietsbroek zwart heren

AS111010510V | Schrijf de eerste review! 17788 17788 1110105100013

De Assos H FI.Uno_s5 fietsbroek zwart heren is het model van Assos zonder bretels, het is een ideale allround training- en raceshort, afgeleid van de versie met bretels.

De T FI.Uno S5.Assos staat niet voor niets bekend als THE SHORTS COMPANY om de uitstekende fietszemen en het hoge draagcomfort.

Deze fietsbroek is opgebouwd uit een AEPD ergonomic 6-panelen constructie, een combinatie van Lycra A.430 compression spandex en Lycra A.431.

Deze combinatie van materialen geven extra spierondersteuning en zorgt voor veel ventilerende eigenschappen.

De Assos H FI.Uno S5 is uitgevoerd met een Assos FI.Uno S5 elastische zeem.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen
119 €119,-

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Assos H FI.Uno_s5 fietsbroek zwart heren

De Assos H FI.Uno is het model van Assos zonder bretels. Het is een ideale allround training- en raceshort, afgeleid van de versie met bretels, de T FI.Uno S5.Assos staat niet voor niets bekend als THE SHORTS COMPANY om de uitstekende fietszemen en het hoge draagcomfort.

Deze fietsbroek is opgebouwd uit een AEPD ergonomic 6-panelen constructie. Een combinatie van Lycra A.430 compression spandex en Lycra A.431. Deze combinatie van materialen geven extra spierondersteuning en zorgt voor veel ventilerende eigenschappen. De Assos H FI.Uno S5 is uitgevoerd met een Assos FI.Uno S5 elastische zeem.Een netjes afgewerkte fietsbroek met 3-needle platte stiknaden en reflecterende tabs voor een goede zichtbaarheid. Het textiel geeft een UV Protection 50+.

Materiaalsamenstelling: 80% polyamide, 20% elastaan

Specificaties
  • Merken Assos
  • Fietsbroek bretels Zonder bretels
  • Geslacht Heren
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos Equipe R bibshorts S11 zwart heren Assos Equipe R bibshorts S11 zwart heren (11.10.290.18)

De Assos EQUIPE R Bib Shorts S11 is ontwikkeld voor renners en fietsers die op zoek zijn naar pure prestaties. Met een compressieve pasvorm, ademende materialen en een stabiele racezeem blijf je gefocust, comfortabel en snel. Perfect voor intensieve trainingen, wedstrijden en zomerse ritten.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€190,-

 (incl. BTW)

Gobik Gritt 2.0 bibshort evergreen dames Gobik Gritt 2.0 bibshort evergreen dames (10-02-093-003)

De Gobik Grit 2.0 bibshort is de nieuwste evolutie van ons cargomodel, speciaal ontworpen voor off-road gebruik. Met een nieuw patroon dat de prestaties verbetert, heeft het een stijlvol en aantrekkelijk uiterlijk gekregen. De achterzakken bieden nu meer opbergruimte, terwijl de broekspijpen met 2 cm zijn verlengd ten opzichte van de vorige versie, waardoor ze een standaardlengte bereiken. Deze bibshort is ideaal voor middelhoge en warme temperaturen en lange ritten, waar comfort en opslagcapaciteit van groot belang zijn.  

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€129,95

 (incl. BTW)

Castelli Premio Black W short lichtblauw dames 24% Korting Castelli Premio Black W short lichtblauw dames (4521097-456)

De Castelli Premio Black W short is het resultaat van decennialang verbeteren en inoveren om zo de lange uren op het zadel comfortabeler te maken. De belangrijkste stof die in de broek verwerkt zit is Castelli's extreem zachte en rekbare Forza materiaal. Het 38% Lycra gehalte in de stof zorgt voor een lichte compressie zonder onaangename spanningen. De bijna naadloze constructie is afgeleid van onze Body Paint shorts, die tien jaar geleden werd geintroduceert en het aantal naden in de fietsbroek flink verminderden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€229,95

€172,95

  Je bespaart €57,- (incl. BTW)

Assos UMA GT half shorts C2 kort zwart dames 11% Korting Assos UMA GT half shorts C2 kort zwart dames (12.10.237.18)

De Assos UMA GT Half Shorts C2 is een hoogwaardige korte fietsbroek voor dames zonder bretels, ontworpen voor comfort tijdens warme ritten en indoortraining. Dankzij het ademende Type.429 materiaal, een comfortabele ZeroPressure Waist en de hoogwaardige UMA GT C2-zeem, geniet je van ondersteuning, bewegingsvrijheid en langdurig zitcomfort. Perfect voor wielrensters die topprestaties willen zonder in te leveren op draagcomfort.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€134,95

€119,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Castelli Espresso W DT bibshort mocha dames Castelli Espresso W DT bibshort mocha dames (4524044-245)

De Castelli Espresso bibshort fietsbroek is ontworpen om keer op keer je favoriet te zijn, ongeacht je rit. Dankzij de Espresso Doppio-stof voelt deze broek extreem zacht en rekbaar aan, waardoor hij moeiteloos met je lichaam meebeweegt zonder te knellen. Met de Espresso fietsbroek combineer je comfort, functionaliteit en topkwaliteit in één stijlvolle en betrouwbare keuze. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€160,-

 (incl. BTW)

Castelli Espresso W DT bibshort twilight blauw dames 18% Korting Castelli Espresso W DT bibshort twilight blauw dames (4524044-456)

De Castelli Espresso W DT bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.

Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.

Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.

Reflecterende elementen zorgen voor een hogere zichtbaarheid op plekken met veel schaduw en in de schemering.

Om het af te maken is deze broek voorzien van een topzeem van Castelli: het Progetto X2 Air Zeem.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€160,-

€129,95

  Je bespaart €30,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos H FI.Uno_s5 fietsbroek zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.