9% Korting
De Assos H Umashorts s7 GT fietsbroek rood dames zal dankzij de UMA_s7 insert zeemlaag zelfs na urenlang op het zadel nog steeds super comfortabel aanvoelen.
Dankzij de ergonomische pasvorm sluiten de broekspijpen perfect aan en worden vervelende drukpunten voorkomen.
De broekspijpen zijn iets korter dan gemiddeld en daarom ideaal voor warme weersomstandigheden.
Wat de UMA_s7 insert zeemlaag zo goed maakt is dat hij de bewegingen van het lichaam precies volgt om zo wrijving en zadelpijn te voorkomen.
De lichte compressie stimuleert de doorbloeding en houdt je spieren warm.
Deze broek laat je optimaal presteren!
€110,-
€99,95Je bespaart €10,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos H Umashorts s7 GT fietsbroek rood dames
Eigenschappen:
- Super comfortabele fietsbroek
- Broekspijpen 2,5 cm korter dan gemiddeld; ideaal voor warme zomerdagen
- Gemaakt van hoogwaardig ademend type.439 Diadema-textiel
- Super elastisch
- Slijtvast
- Pasvorm: RegularFit (ultieme balans tussen comfort en compressie)
- Hoogwaardige UMA_s7 insert zeemlaag
Materiaal samenstelling: 80% polyamide, 20% elastaan.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
21% Korting
Castelli Espresso bibshort zwart heren
(4524002-010)
De Castelli Espresso bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.
Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.
Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.
Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.
De bretels zijn rekbaar, maar hebben tegelijkertijd een goed ademend vermogen.
Daarnaast voorziet de broek je van extra opbergruimte in de vorm van een achterzakje.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€160,-
€124,95Je bespaart €35,05 (incl. BTW)
25% Korting
Castelli Prima 2 DT bibshort paars dames
(4525044-513)
De Castelli prima 2 dt bibshort is ontwikkeld met de focus op comfort en ondersteuning, zodat je volledig kunt genieten van je rit. De Pro2 Dry Soft-stof voelt zacht en rekbaar aan op de huid, terwijl de anatomische pasvorm zorgt voor een perfecte aansluiting zonder beperking van je bewegingsvrijheid. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€120,-
€89,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
7% Korting
Sportful Fiandre norain bibshort pro zwart heren
(1119505-002)
Het Fiandre norain pro bibshort is ontwikkeld samen met profrenners die deze broek nog steeds dragen. Deze norain broek is waterafstotend, biedt veel warmte en beschikt over veel stretch, dankzij deze stretch is de pasvorm zeer aangenaam. De bretels zorgen voor nog meer comfort, aangezien deze geperforeerd zijn en dus uitstekend ventileren. In de broek zit de hoogwaardige TC Pro zeem verwerkt, ideaal voor wedstrijdrenners of wielrenners die vaak lange tochten afleggen. Let op: De kleding van Sportful valt klein uit, wij raden aan de kleding één maat groter te bestellen.
€139,95
€129,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
38% Korting
Craft ADV Explore Tech Shorts zwart heren
(1910394-999000)
De Craft ADV Explore Tech Shorts heeft een speciale 4-weg stretchmateriaal met een zeer zachte binnenkant voor een goede bewegingsvrijheid en draagcomfort.
Verstelbare taille, riemlussen en meerdere ritszakken.
€89,95
€54,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
20% Korting
Craft Core Endurance fietsbroek kort zonder bretels zwart/wit dames
(1910565-999000)
De Craft Core Endurance Shorts zijn zachte en elastische fietsbroeken, ontworpen voor fietsfanaten van alle soorten. De fietsbroek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamideweefsel en heeft brede, elastische beenmanchetten en een C4-zeem voor hoog comfort.
€64,95
€51,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
17% Korting
Gobik Lancer bibshort zwart heren
(10-02-102-005)
De Gobik Lancer bibshort is de ultieme combinatie van innovatie en raceprestaties. Deze minimalistisch ontworpen bibshorts, gemaakt van 4-Way Stretch lycra, bieden optimale spiercompressie en een ongeëvenaarde pasvorm. De extra lange pijpen zorgen voor maximale bedekking en compressie, precies zoals profrenners het eisen. Verbeter je prestaties en haal het beste uit je ritten met een broek die de grenzen van wielerkleding verlegt. Dankzij het ergonomische ontwerp met minimale naden geniet je van een gestroomlijnde pasvorm en ongekend comfort. Kies voor prestaties zonder compromissen en ervaar de nieuwe standaard in fietskleding.
€179,95
€148,95Je bespaart €31,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos H Umashorts s7 GT fietsbroek rood dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.