Uitverkoop
De Assos Mille GT c2 GTS bibshort is gebaseerd op het ontwerp van de iconische GT met de dubbele zeem en efficiëntere ondersteunende stoffen is deze bibshort nog comfortabeler.
Dit is een must have voor amateur renners die maximale ondersteuning verlangen tijdens lange afstandsritten of profrenners die opzoek zijn naar extra comfort voor tijdens de trainingen.
Het extra gestabiliseerde A-Frame op de rug van de Xbib straps zorgen ervoor dat de bibshort perfect op de juiste positie blijft tijdens de rit.
De speciaal ontwikkelde Ossida stof is de ideale balans tussen spierondersteuning en draagcomfort.
De rondgebreide stof is gemaakt van ultradunne, elastische vezels voor een nauwsluitende pasvorm, ademend vermogen en fluweelzacht comfort rond je onderrug en dijen.
Dit zorgt voor een beter passende regular fit, die ideaal is voor alle rijstijlen en rijders.
Het hart van deze bibshort wordt door de volledig nieuw ontworpen zeem die uit een dubbel laags memory foam en honingraat overlay bestaat.
Deze meerlaagse zeem zorgt met zijn kraterCooler ventilatieopeningen en 3D structuur voor optimaal comfort en ventilatie.
€189,95
€149,95Je bespaart €40,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Comfortabele pasvorm
- Entry level bibshort
- Verbeterde fit rond het middel
- Titanio materiaal
- S7 zeem
- Goldengate technologie
- Y-Frame
- Superflat grippers
- AbrasionProtect en MucleStabilizor
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Gobik Commander strapless bibshort zwart dames
(40-02-004-002)
De Gobik Commander strapless bibshort is een cargomodel dat speciaal is ontworpen voor off-road disciplines en biedt extra ruimte om je spullen veilig mee te nemen. Met zijn praktische zakken en slimme indeling is deze bibshort ideaal voor lange ritten in middelhoge en warme temperaturen. Of je nu door bossen, op onverharde paden of in ruig terrein fietst, de Commander zorgt voor optimaal comfort en functionaliteit. De comfortabele pasvorm en ademende materialen maken het de perfecte keuze voor avontuurlijke ritten, waar zowel opslagcapaciteit als comfort van groot belang zijn.
(incl. BTW)
16% Korting
Craft Core Endurance bibshort zwart/rood heren
(1910529-999430)
De Craft Core Endurance Bibshort is een elastische, zachte en ergonomische fietsbroek met een C4-zeem voor veel comfort. De broek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamidestof en voorzien van brede, elastische broekspijpen met siliconen print die de short op zijn plaats houdt.
€74,95
€62,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft ADV Bike Offroad Hydro Shorts zwart heren
(1911181-999000)
De Craft ADV Bike Offroad Hydro Shorts zwart is gemaakt van wind- en waterdicht materiaal met getapete naden, voor perfecte bescherming in koude en natte omstandigheden.
€109,95
€98,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
18% Korting
Assos UMA GT half shorts C2 kort zwart dames
(12.10.237.18)
De Assos UMA GT Half Shorts C2 is een hoogwaardige korte fietsbroek voor dames zonder bretels, ontworpen voor comfort tijdens warme ritten en indoortraining. Dankzij het ademende Type.429 materiaal, een comfortabele ZeroPressure Waist en de hoogwaardige UMA GT C2-zeem, geniet je van ondersteuning, bewegingsvrijheid en langdurig zitcomfort. Perfect voor wielrensters die topprestaties willen zonder in te leveren op draagcomfort.
€134,95
€109,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Castelli Prima 2 short paars dames
(4525045-513)
De Castelli Prima 2 short is ontworpen voor optimaal comfort en ondersteuning tijdens elke rit. Gemaakt van zachte, elastische Pro2 Dry Soft-stof die prettig aanvoelt op de huid en zich moeiteloos aanpast aan je lichaam. De anatomische pasvorm en platte siliconen grippers zorgen ervoor dat de short perfect blijft zitten zonder te knellen. Het KISS Air 2 Donna-zeem biedt langdurig zitcomfort, ideaal voor lange ritten. Subtiele reflecterende accenten verhogen de zichtbaarheid onderweg, en de gekleurde inzetstukken matchen moeiteloos met je favoriete fietsshirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Castelli Prima 2 DT bibshort grijs dames
(4525044-030)
De Castelli prima 2 dt bibshort is ontwikkeld met de focus op comfort en ondersteuning, zodat je volledig kunt genieten van je rit. De Pro2 Dry Soft-stof voelt zacht en rekbaar aan op de huid, terwijl de anatomische pasvorm zorgt voor een perfecte aansluiting zonder beperking van je bewegingsvrijheid. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Mille GT c2 GTS bibshort zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.