Assos Mille GT GTO C2 bibshort Flamme D or. heren

11.10.228.3D | Schrijf de eerste review! 69594 69594

Het Assos Mille GT GTO C2 bibshort markeren de hoogte punten van de total comfort Mille GT lijn.

Deze bibshorts zijn voorzien van de meest comfortabele, best ademende en responsieve zeem die Assos tot nu toe ontwikkeld heeft.

Deze bibshort laat concurrenten achter zich door de ondersteuning van de grote spieren, het uitblijven van overmatige druk tijdens lange duurritten en wrijving.

Daarnaast zijn de stiklijnen omgedraaid en is de zeem nog beter geworden, waardoor de druk op de genitaliën te elimineren en ervoor te zorgen dat deze nog minder schuurt.

De tap toelopende beenpanelen zijn kreukvrij en weerspiegelen perfect uw lichaamsbouw.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
319,95 €319,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Constructie en pasvorm:
De GTO beenpanelen en banden zijn gemaakt met de rollBar en het butterfly paneel bestaat uit 1 stuk voor bewezen stabiliteit. Elk beenpaneel is voorzien van onze louvreTec-darted constructie. Deze lopen aan de buitenkant van elk dijbeen taps toe voor een aangepaste en compressieve
pasvorm.

Stof:
De “ossidia” textiel is de belangrijkste textiel wat zorgt voor de balans tussen ondersteunende compressie en wrijvingsloos comfort. De ketting gebreide samenstelling is gemaakt met ultradunne, elastische garens voor spierondersteuning, ademend vermogen en een zijdezachte omslag langs je onderrug en dijen. Het voor paneel is gemaakt met “losanga”, dit is een door Assos nieuw ontwikkelde textiel dat de druk op gevoelige zones wegneemt.

Techniek:
- skinGrip afwerking: zonder overmatige druk houdt de silicoonbehandeling en de ruw gesneden rand de short op zijn plaats, zonder overmatige druk.
- superFlat X-FRAME: Een enkel deel van elastisch materiaal dat over zichzelf is gevouwen en een ondersteunend X-frame vormt dat beperkte verticale rek aan de achterkant biedt.
- zeroWaist: een versterkte en ruw gesneden rand voor de meeste soepele overgang van uw lichaam en het stoffen paneel. Dit betekend minder druk en meer comfort.

Zeem:
- Mille GTO C2 zeem: Geconstrueerd met onze bewezen steekvrije “goldenGate” zijpanelen en omgekeerde naden overal voor wrijvingsloos comfort. Het voorste gedeelte is voorzien van de nieuwe “sunDeck” superlight-successor van de iconische kukuPenthouse-gemaakt met behulp van een ultrazacht schuimvrij textiel om een voorgevormde cup te vormen die zowel de mannelijke anatomie ondersteunt als maximale ventilatie bevordert. De inlegger introduceert het twin21-systeem dat uit drie afzonderlijke lagen bestaat:
- microShock: 11 mm lichtgewicht schuim vormt de basis van de inlegger, steunend op zijn bewezen schokabsorberende samenstelling.
- filterFoam: 10 mm matrixschuim met een lagere dichtheid wordt tussen de microShock en de 3D-wafel geklemd om microtrillingen volledig te absorberen. De open-cel structuur voert overtollig vocht af.
- 3D-wafel: Dit gepatenteerde next-to-skin, 3-laags geperforeerd schuim verhoogt het ademend vermogen en elimineert overtollig gewicht.
- whirlKrater: Gepatenteerd systeem van gaatjes die strategisch geplaatst zijn om de luchtcirculatie te stimuleren

Materiaalsamenstelling:
76% Pylamide, 20% Elastaan, 4% Polyester

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Mille GT GTO
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Korte broek
  • Kleur Oranje
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  • Categorie Assos zomer 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Pro Aero bibshort (CT) zwart dames 21% Korting Craft Pro Aero bibshort (CT) zwart dames (740008-999000)

De Craft Pro Aero (CT) Bib Shorts is een aërodynamische koersbroek van professionele kwaliteit met uitstekende lichaamsbeheersing, vochttransport en C1-zeem. De broek is gemaakt van Lycra Sport Energy-stof met 4-way elasticiteit en met op het lichaam afgestemde panelen voor optimale luchtstroom en minimale weerstand.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€159,95

€124,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Craft Essence shorts zwart heren 15% Korting Craft Essence shorts zwart heren (1907159-999000)

De Craft Essence shorts zwart heren is ontworpen voor degenen die op warme dagen niks liever doen dan op de fiets te stappen. De short is voorzien van de Infinity C3 zeem van craft, deze geperforeerde zeem is gemaakt van gerecycled polyamide en biedt voldoende ondersteuning voor talloze uren fietsplezier. De shorts is gemaakt van een sneldrogend functioneel materiaal en biedt compressie dankzij de Lycra Sport Energy stof. Dit vermindert de spiertrilling tijdens het sporten. De effen shorts past het beste in combinatie met een van de kleurrijke fietsshirts uit de serie.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€94,95

€79,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Castelli Espresso r--a/d bibshort blauw heren Castelli Espresso r--a/d bibshort blauw heren (4525076-456)

De Castelli Espresso Bibshort is ontworpen om de short te zijn die je altijd weer uit de kast pakt, ongeacht je rit. De Espresso Bibshort biedt een ongeëvenaard draagcomfort dankzij de innovatieve Espresso Doppio-stof, die zacht aanvoelt op de huid en zich perfect naar je lichaam vormt. De Espresso Bibshort is de perfecte combinatie van comfort, prestatie en stijl, met een exclusief design. Een must-have voor elke fietser.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€180,-

 (incl. BTW)

Castelli Prima 2 DT bibshort blauw dames Castelli Prima 2 DT bibshort blauw dames (4525044-456)

De Castelli prima 2 dt bibshort is ontwikkeld met de focus op comfort en ondersteuning, zodat je volledig kunt genieten van je rit. De Pro2 Dry Soft-stof voelt zacht en rekbaar aan op de huid, terwijl de anatomische pasvorm zorgt voor een perfecte aansluiting zonder beperking van je bewegingsvrijheid. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€120,-

 (incl. BTW)

Gobik Gritt 2.0 bibshort evergreen dames Gobik Gritt 2.0 bibshort evergreen dames (10-02-093-003)

De Gobik Grit 2.0 bibshort is de nieuwste evolutie van ons cargomodel, speciaal ontworpen voor off-road gebruik. Met een nieuw patroon dat de prestaties verbetert, heeft het een stijlvol en aantrekkelijk uiterlijk gekregen. De achterzakken bieden nu meer opbergruimte, terwijl de broekspijpen met 2 cm zijn verlengd ten opzichte van de vorige versie, waardoor ze een standaardlengte bereiken. Deze bibshort is ideaal voor middelhoge en warme temperaturen en lange ritten, waar comfort en opslagcapaciteit van groot belang zijn.  

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€129,95

 (incl. BTW)

Gobik Revolution bibshort army dames Gobik Revolution bibshort army dames (10-02-071-004)

De Gobik Revolution bib short is een high-performance bibshort is ultralicht en voorzien van een verlengde beenlengte (+2 cm) voor extra bedekking van de dij en verhoogde spiercompressie. Gemaakt van 4-way stretch lycra die zich perfect vormt naar de anatomie van de fietser voor maximale ondersteuning en bewegingsvrijheid. Perfect voor warme dagen en intensieve ritten of wedstrijden. Dankzij het ademend vermogen, de lichte materialen en de gerichte compressie biedt deze bibshort topprestaties op de fiets. De short is vervaardigd uit een platte 4-way stretch lycra met hoge ademendheid, lichte structuur en uitstekende slijtvastheid. De microgeperforeerde voorkant verbetert de luchtstroom voor aangename ventilatie. De innovatieve verticale siliconen inzetstukken houden de short perfect op zijn plek zonder knelling.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€115,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Mille GT GTO C2 bibshort Flamme D or. heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.