Het Assos Mille GT GTO C2 bibshort markeren de hoogte punten van de total comfort Mille GT lijn.
Deze bibshorts zijn voorzien van de meest comfortabele, best ademende en responsieve zeem die Assos tot nu toe ontwikkeld heeft.
Deze bibshort laat concurrenten achter zich door de ondersteuning van de grote spieren, het uitblijven van overmatige druk tijdens lange duurritten en wrijving.
Daarnaast zijn de stiklijnen omgedraaid en is de zeem nog beter geworden, waardoor de druk op de genitaliën te elimineren en ervoor te zorgen dat deze nog minder schuurt.
De tap toelopende beenpanelen zijn kreukvrij en weerspiegelen perfect uw lichaamsbouw.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Constructie en pasvorm:
De GTO beenpanelen en banden zijn gemaakt met de rollBar en het butterfly paneel bestaat uit 1 stuk voor bewezen stabiliteit. Elk beenpaneel is voorzien van onze louvreTec-darted constructie. Deze lopen aan de buitenkant van elk dijbeen taps toe voor een aangepaste en compressieve
pasvorm.
Stof:
De “ossidia” textiel is de belangrijkste textiel wat zorgt voor de balans tussen ondersteunende compressie en wrijvingsloos comfort. De ketting gebreide samenstelling is gemaakt met ultradunne, elastische garens voor spierondersteuning, ademend vermogen en een zijdezachte omslag langs je onderrug en dijen. Het voor paneel is gemaakt met “losanga”, dit is een door Assos nieuw ontwikkelde textiel dat de druk op gevoelige zones wegneemt.
Techniek:
- skinGrip afwerking: zonder overmatige druk houdt de silicoonbehandeling en de ruw gesneden rand de short op zijn plaats, zonder overmatige druk.
- superFlat X-FRAME: Een enkel deel van elastisch materiaal dat over zichzelf is gevouwen en een ondersteunend X-frame vormt dat beperkte verticale rek aan de achterkant biedt.
- zeroWaist: een versterkte en ruw gesneden rand voor de meeste soepele overgang van uw lichaam en het stoffen paneel. Dit betekend minder druk en meer comfort.
Zeem:
- Mille GTO C2 zeem: Geconstrueerd met onze bewezen steekvrije “goldenGate” zijpanelen en omgekeerde naden overal voor wrijvingsloos comfort. Het voorste gedeelte is voorzien van de nieuwe “sunDeck” superlight-successor van de iconische kukuPenthouse-gemaakt met behulp van een ultrazacht schuimvrij textiel om een voorgevormde cup te vormen die zowel de mannelijke anatomie ondersteunt als maximale ventilatie bevordert. De inlegger introduceert het twin21-systeem dat uit drie afzonderlijke lagen bestaat:
- microShock: 11 mm lichtgewicht schuim vormt de basis van de inlegger, steunend op zijn bewezen schokabsorberende samenstelling.
- filterFoam: 10 mm matrixschuim met een lagere dichtheid wordt tussen de microShock en de 3D-wafel geklemd om microtrillingen volledig te absorberen. De open-cel structuur voert overtollig vocht af.
- 3D-wafel: Dit gepatenteerde next-to-skin, 3-laags geperforeerd schuim verhoogt het ademend vermogen en elimineert overtollig gewicht.
- whirlKrater: Gepatenteerd systeem van gaatjes die strategisch geplaatst zijn om de luchtcirculatie te stimuleren
Materiaalsamenstelling:
76% Pylamide, 20% Elastaan, 4% Polyester
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Craft ADV Gravel Bib Short zwart heren
(1910570-999000)
Ontdek de Craft ADV Gravel Bib Short Optimale Bewegingsvrijheid en Flexibiliteit. De Craft ADV Gravel Bib Fietsbroek Kort is ontworpen voor de serieuze gravelrijder die op zoek is naar de perfecte combinatie van bewegingsvrijheid, comfort en prestaties. Het elastische materiaal zorgt voor een uitstekende pasvorm en optimale flexibiliteit, zodat je elke beweging kunt maken, of je nu een steile klim aan het maken bent of een snelle afdaling neemt.
€159,95
€135,95Je bespaart €24,- (incl. BTW)
Sportful Classic fietsbroek zwart dames
(1122018-002)
Klassiek in een nieuw jasje, daar staat de nieuwe Sportful Classic Bibshort voor. Het bibshort behoudt alle voordelen die we puurden uit onze ervaring met de meest veeleisende atleten. Hier bieden we alles aan met een nog modernere snit en pasvorm.
(incl. BTW)
Assos Dyora R Spring/Fall S11 fietsbroek kort black serie dames
(12.10.281.18)
Ontdek de Assos Dyora R Spring/Fall S11 fietsbroek kort. Een gloednieuw platform voor bibshorts, speciaal ontwikkeld voor wedstrijden en intensieve training in de koude, natte en uitdagende omstandigheden van de overgangsseizoenen. De DYORA R beschikt over ons warmste Spring Fall-textiel tot nu toe, en de stevige weving beschermt je tegen wind, wegspatten en lichte neerslag.
(incl. BTW)
Gobik Matt Compact 2.0 bibshort zwart heren
(10-02-084-002)
De Gobik Matt Compact 2.0 bibshort is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen, perfect voor lange afstanden en wedstrijden waarbij langdurig comfort essentieel is. Dit model heeft een minimalistische uitstraling met een matte afwerking en biedt optimale ondersteuning en compressie, zodat je stabiel en comfortabel blijft tijdens uren in het zadel. In deze vernieuwde versie is de exclusieve bi-elastische lycra behouden, aangevuld met nieuwe, lichtere en ademende elastische banden op de dijen voor extra ventilatie en draagcomfort.
(incl. BTW)
30% Korting
Castelli Insider spinning bibshort zwart heren
(4522526-010)
Castelli heeft de Castelli Insider speciaal ontworpen voor binnen trainingen. De broek moest goed ventilerend en super comfortabel zijn, de juiste zeem kon natuurlijk ook niet ontbreken. Hij is gemaakt van Castelli's Inferno stof die voor 80% uit polyester bestaat, dit zorgt voor een snelle afvoering van zweet waardoor je niet helemaal doorweekt raakt tijdens het fietsen. Elastieken in de broekspijpen houden hem op zijn plaats en de lichte Kiss Air zeem is ideaal voor een intensieve spinning training.
€129,95
€89,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Gobik Ultralite bibshort zwart dames
(10-02-072-002)
De Gobik Ultralite bibshort is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen en perfect voor veeleisende routes en wedstrijden. Dit ultralichte model biedt uitstekende ademend vermogen en spiercompressie, met een innovatieve constructie die bijna naadloos is. De hoogwaardige stoffen zorgen voor een optimale drukverdeling, terwijl de verlengde broekspijpen van +2 cm meer van de dij bedekken en de spiercompressie verhogen.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Mille GT GTO C2 bibshort Flamme D or. heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.