
De Assos Mille GT GTO C2 Bibshort Long is het absolute topmodel binnen de Mille GT-serie en biedt wielrenners ultiem comfort tijdens de langste ritten. Deze Long-variant heeft 3 cm langere pijpen voor extra ondersteuning en dekking rond de dijen. De combinatie van spierondersteunend OSSIDIA-materiaal en drukverlagend LOSANGA-paneel zorgt voor een wrijvingsloze, ademende pasvorm die als een tweede huid aanvoelt. Dankzij de luxe Mille GTO C2-zeem met drielaagse demping blijf je ook na vijf uur in het zadel fris en vrij van zadelpijn. Elk detail, van de zeroWaist-afwerking tot de superFlat X-FRAME bretels, is ontworpen om jou ongehinderd te laten presteren.
Let op: deze bibshorts zijn 3 cm langer dan de standaard Mille GT GTO C2 bibshorts.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Samenstelling: 76% polyamide, 20% elastaan, 4% polyester.
De Assos Mille GT GTO C2 Bibshort Long is het vlaggenschip binnen de Mille GT-serie. Deze uitvoering heeft broekspijpen die 3 cm langer zijn dan de standaardversie, ideaal voor renners met langere benen of voor wie extra spierondersteuning en dekking wenst. De GTO Long is ontworpen voor ritten van vijf uur of langer, waar comfort en ondersteuning essentieel zijn.
De kern van deze bibshort is het OSSIDIA-materiaal, dat een perfecte balans biedt tussen spierondersteunende compressie en zijdezacht draagcomfort. De warp-knit samenstelling met ultradunne elastische garens vormt zich soepel naar de onderrug en dijen, met uitstekende ventilatie. Aan de voorzijde is het speciaal ontwikkelde LOSANGA-materiaal geplaatst, dat druk op gevoelige zones elimineert en wrijving voorkomt.
Assos heeft bij deze bibshort gebruikgemaakt van hun beproefde RollBar en Butterfly-constructie voor maximale stabiliteit tijdens het trappen. De SuperFlat X-FRAME bretels vormen een ondersteunend X-vormig frame op de rug en beperken verticale rek. De zeroWaist-afwerking zorgt voor een zachte, naadloze overgang tussen huid en stof, zonder drukpunten. Dankzij de SkinGrip beengrippers blijft de broek perfect op zijn plek zitten zonder te knellen. De LouvreTec-technologie in de dijpanelen zorgt voor een nauwsluitende, aerodynamische pasvorm zonder kreukels.
Het absolute hoogtepunt van deze bibshort is de MILLE GTO C2-zeem, ontwikkeld voor comfort tijdens de langste ritten. De zeem is opgebouwd uit drie geavanceerde lagen die samen het twin21-systeem vormen:
Aan de voorkant bevindt zich het nieuwe sunDeck superlight-paneel, de opvolger van de iconische kukuPenthouse, dat de mannelijke anatomie ondersteunt zonder drukpunten en met optimale ventilatie. Dankzij goldenGate-technologie is de zeem alleen op strategische punten vastgestikt, waardoor deze vrij kan meebewegen met je lichaam. De omgekeerde naden voorkomen irritatie en dragen bij aan het premium comfortniveau.
De GTO C2 is ontworpen voor fanatieke wielrenners en langeafstandsfietsers die maximale ondersteuning, comfort en stabiliteit zoeken tijdens ritten van 5 uur of langer. Het is Assos’ meest geavanceerde bibshort tot nu toe.
De GTO C2 is het topmodel binnen de Mille GT-lijn en biedt het hoogste niveau van comfort, materiaaltechnologie en constructie. In tegenstelling tot andere modellen is deze bibshort uitgerust met het geavanceerde twin21-zeemsysteem, OSSIDIA-compressiestof, en het LOSANGA voorpaneel dat druk op gevoelige zones wegneemt.
De GTO C2 heeft een strakke, anatomische pasvorm volgens het Assos regularFit-profiel. Voor fietsers die tussen twee maten in zitten of liever iets minder strak willen rijden, wordt aangeraden één maat groter te kiezen.
De Long-versie van de GTO C2 heeft 3 cm langere broekspijpen dan de Standard. Ideaal voor fietsers met lange benen of voor wie simpelweg meer beenbedekking wil.
Ja, deze bibshort is ideaal voor ritten bij temperaturen vanaf 18 °C. Het ademende OSSIDIA-materiaal en de ventilerende 3D Waffle in de zeem zorgen ervoor dat warmte en vocht effectief worden afgevoerd.
Let op: bij het gebruik van zadeltasjes met klittenband of ruwe materialen bestaat het risico op slijtage van de stof. Dit valt niet onder de garantie van Assos. We raden aan om zadeltasjes met gladde bevestigingen te gebruiken.
Was de broek op maximaal 30 °C in een waszakje, zonder wasverzachter. Laat aan de lucht drogen en vermijd de droger om de elasticiteit en pasvorm te behouden.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Pro Aero Bibshort is een fietsbroek van professionele kwaliteit met een superieure aerodynamica voor veeleisende renners die streven naar maximale snelheid. De fietsbroek is gemaakt van Lycra Sport Energy stof met 4-weg elasticiteit die spiertrillingen vermindert en kracht concentreert voor optimale controle en prestaties. Bovendien zorgt de stof voor een uitstekend vochttransport voor een optimale beheersing van de lichaamstemperatuur tijdens het fietsen met hoge intensiteit. De bibshort heeft ook een aerodynamisch ontwerp met minder naden en bodymapped panelen voor een optimale luchtstroom en minimale luchtweerstand. De hoogwaardige C1 Pad zorgt voor maximaal comfort.
€169,95
€124,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
Het Fiandre norain pro bibshort is ontwikkeld samen met profrenners die deze broek nog steeds dragen. Deze norain broek is waterafstotend, biedt veel warmte en beschikt over veel stretch, dankzij deze stretch is de pasvorm zeer aangenaam. De bretels zorgen voor nog meer comfort, aangezien deze geperforeerd zijn en dus uitstekend ventileren. In de broek zit de hoogwaardige TC Pro zeem verwerkt, ideaal voor wedstrijdrenners of wielrenners die vaak lange tochten afleggen. Let op: De kleding van Sportful valt klein uit, wij raden aan de kleding één maat groter te bestellen.
€139,95
€129,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Castelli free aero race s Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Castelli free aero race s Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Castelli free aero race s Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€159,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Castelli Espresso bibshort fietsbroek is ontworpen om keer op keer je favoriet te zijn, ongeacht je rit. Dankzij de Espresso Doppio-stof voelt deze broek extreem zacht en rekbaar aan, waardoor hij moeiteloos met je lichaam meebeweegt zonder te knellen. Met de Espresso fietsbroek combineer je comfort, functionaliteit en topkwaliteit in één stijlvolle en betrouwbare keuze. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Assos Supergiara bibshort is de beste optie als u niets aan het toeval wilt overlaten. Het bibshort is voorzien van een geweven hoge compressie stretchstof die elke inspanning ondersteunt en zorgt voor een ergonomische pasvorm. Het zorgt voor een gegarandeerd comfort op de moeilijkste wegen. De DMS-zeem combineert meerdere dichtheden door de iets kleinere vorm die past bij de beweging en lichaamshouding. De mesh zakken op de achterkant en op uw been zijn voldoende om al uw belangrijke spullen in op te bergen. De reflecterende details zorgen voor een goede zichtbaarheid na zonsondergang of bij de start van een rit in de vroege ochtend. De platten en anatomische mesh bretels zorgen voor extra comfort en ventilatie.
€139,95
€97,95Je bespaart €42,- (incl. BTW)
De Gobik Matt 2.0 bibshort is een model met een minimalistische look en een matte afwerking, ontworpen voor perfecte ondersteuning en compressie om stabiel en comfortabel te blijven tijdens lange ritten. Deze vernieuwde versie behoudt de exclusieve bi-elastische lycra en heeft nu lichtere, ademende elastische banden op de dijen. Ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen, biedt deze bibshort langdurig comfort voor lange afstanden en wedstrijden, zodat je urenlang optimaal kunt presteren.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Mille GT GTO C2 bibshort lang zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.