Uitverkoop
De Assos Mille GT Half Shorts C2 zwart heren is de perfecte keuze voor wielrenners die op zoek zijn naar compromisloos comfort tijdens lange ritten, zónder bretels. Dankzij de ZeroPressure Waist sluit deze koersbroek perfect aan rond je taille, terwijl de 11 mm dikke Mille GT C2 zeem langdurige ondersteuning en demping biedt. Gemaakt van ademende Type.429-stof en afgewerkt met ultralichte been grippers, is deze short ideaal voor zomerse trainingen op de weg of indoor sessies. Topkwaliteit, zonder concessies, precies zoals je van Assos mag verwachten.
€134,95
€104,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Materiaalsamenstelling: 80% polyamide, 20% elastaan
De Assos Mille GT Half Shorts C2 is de verbeterde versie van de populaire Mille GT fietsbroek. Deze vernieuwde uitvoering biedt nóg meer comfort en ondersteuning voor lange zomerritten. Dankzij een dikkere zeem, minder naden en een lichtere constructie is dit een koersbroek die uitblinkt in gebruiksgemak, duurzaamheid én comfort, zónder bretels.
Een van de opvallendste verbeteringen zit in de tailleband. De zogeheten ZeroPressure Waist is een zachte, elastische en naadloze tailleband die de broek perfect op zijn plek houdt zonder in te snijden of af te zakken. Deze innovatie maakt het ontbreken van bretels geen gemis, ideaal voor wie op zoek is naar een strakke pasvorm met maximale bewegingsvrijheid.
De ingebouwde Mille GT C2 zeem is voorzien van 11 mm dik traagschuim en geoptimaliseerd voor lange ritten. Dankzij Shock-Absorb Damping Mono technologie biedt de zeem een uitstekende demping, terwijl de goldenGate constructie ervoor zorgt dat het meebeweegt met je lichaam. Het resultaat? Minder schuurplekken en optimaal comfort, zelfs tijdens intensieve inspanning.
De zeem is afgewerkt met 3D Waffle, een gepatenteerd drielaags geperforeerd schuim dat niet alleen zorgt voor maximale ventilatie, maar ook overtollig gewicht elimineert. Zo blijf je koel en droog, zelfs op warme zomerdagen.
De gebruikte Type.429-stof biedt een uitgebalanceerde combinatie van elasticiteit, compressie en ademend vermogen. Deze stof vormt zich perfect naar je lichaam en biedt lichte spierondersteuning tijdens het fietsen. Bovendien is het materiaal robuust genoeg om flink wat kilometers te weerstaan, zonder in te leveren op comfort of pasvorm.
Aan de broekspijpen vind je Ultralight Leg Grippers: een 6 cm brede band van elastaan die de broek stevig op zijn plek houdt, zonder gebruik te maken van siliconen. Dit voorkomt irritatie en maakt de broek geschikt voor langere ritten en warme omstandigheden.
De C2 AEPD regularFit pasvorm is afgeleid van Assos' racemodellen, maar geoptimaliseerd voor comfort. De broek sluit mooi aan, zonder te knellen. De standaard beenlengte en het ergonomische ontwerp maken deze short geschikt voor zowel wegtrainingen als indoor workouts.
De Assos Mille GT Half Shorts C2 is ontworpen met het oog op warme omstandigheden. Het ademende karakter van de stof, de comfortabele tailleband en het efficiënte zeem maken deze broek ideaal voor zomertrainingen en indoor sessies. Geen bretels, geen overbodige details, gewoon pure prestatie en comfort.
Ja, absoluut. De Assos Mille GT Half Shorts C2 is voorzien van het MILLE GT C2 zeem met 11 mm demping, speciaal ontworpen voor middellange tot lange ritten. De demping, pasvorm en ventilatie zorgen voor langdurig comfort op het zadel.
Nee, dit is een zogeheten half short zonder bretels. Dankzij de innovatieve ZeroPressure Waist blijft de broek echter uitstekend op zijn plek zitten, ook tijdens intensieve inspanningen.
Ja, de ademende stof, het lichte gewicht en het ontbreken van bretels maken deze short zeer geschikt voor indoor gebruik zoals op een fietstrainer of spinningfiets.
De pasvorm en het zeem zijn grotendeels gelijk, maar deze variant biedt meer bewegingsvrijheid rondom de romp door het ontbreken van bretels. Ideaal als je bretels als beperkend ervaart of vaak indoor traint.
Nee, de broek is niet wind- of waterdicht. Hij is ontworpen voor droge omstandigheden, met name tijdens warme lente- en zomerdagen.
De Ultralight Leg Grippers zijn 6 cm brede elastische banden die de broek stevig op zijn plek houden, zónder het gebruik van siliconen. Dit voorkomt huidirritatie terwijl de short toch stabiel blijft.
De regularFit biedt iets meer ruimte en comfort dan de strakke racingFit. Deze broek is dus iets vergevingsgezinder qua pasvorm, zonder in te leveren op prestatie.
Assos gebruikt een gestandaardiseerde maattabel. De broek is verkrijgbaar van maat S t/m XXL. We adviseren om je gebruikelijke maat te nemen; twijfel je, raadpleeg dan onze maattabel op de productpagina.
Dat is niet nodig, want de broek bevat al een geïntegreerde topklasse zeem. Extra onderlagen worden afgeraden, omdat ze kunnen zorgen voor wrijving of warmteophoping.
Was de broek binnenstebuiten op 30°C, gebruik geen wasverzachter en stop hem niet in de droger. Zo blijft de pasvorm, elasticiteit en het zeem in optimale conditie.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
20% Korting
Assos Mille GTS bibshort S11 zwart heren
(11.10.288.18)
De Assos Mille GTS Bibshort S11 is dé koersbroek voor wielrenners die lange ritten maken en compromisloos comfort zoeken. Deze vernieuwde S11-versie biedt een perfecte balans tussen aerodynamica, compressie en ventilatie, met innovaties als de rollBar-stabilisatie, zeroPressure Waist en een geavanceerde GTS S11-zeem van 13 mm dik. Gemaakt van het exclusieve Volkano-textiel en afgewerkt met een matte look, staat deze bibshort garant voor topprestaties onder zomerse omstandigheden.
€250,-
€199,95Je bespaart €50,05 (incl. BTW)
Castelli Entrata w knicker fietsbroek zwart dames
(4524548-010)
Met de Castelli Entrata W Knicker blijf je warm en comfortabel tijdens je winterritten. De zachte Thermoflex-stof biedt perfecte warmte-isolatie en een luxueus draaggevoel. Het KISS Air2 Donna-zitvlak zorgt voor optimale ondersteuning zonder overtollig volume. Een ideale keuze voor fietssters die topprestaties willen leveren in koude omstandigheden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
10% Korting
Craft ADV Explore Tech Shorts zwart dames
(1910395-999000)
De Craft ADV Explore Tech Shorts heeft een speciale 4-weg stretchmateriaal met een zeer zachte binnenkant voor een goede bewegingsvrijheid en draagcomfort.
Verstelbare taille, riemlussen en meerdere ritszakken.
€89,95
€80,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Unlimited cargo w bibshort zwart dames
(4523048-010)
De Unlimited Cargo Bibshort is ontworpen voor fietsers die lange afstanden rijden en behoefte hebben aan extra opbergruimte zonder in te leveren op comfort en prestaties. Gemaakt met Affinity Pro Lycra®-stof, biedt deze short uitstekende stretch en ondersteuning, terwijl het KISS Air2 Donna-zitkussen langdurig comfort in het zadel garandeert. Ontworpen voor gravelritten, maar ook ideaal voor wegfietsers die extra opbergruimte nodig hebben. Een veelzijdige en praktische bibshort die geschikt is voor elke rit, ongeacht het terrein. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€130,-
€116,95Je bespaart €13,05 (incl. BTW)
Assos Dyora R Spring/Fall S11 fietsbroek kort black serie dames
(12.10.281.18)
Ontdek de Assos Dyora R Spring/Fall S11 fietsbroek kort. Een gloednieuw platform voor bibshorts, speciaal ontwikkeld voor wedstrijden en intensieve training in de koude, natte en uitdagende omstandigheden van de overgangsseizoenen. De DYORA R beschikt over ons warmste Spring Fall-textiel tot nu toe, en de stevige weving beschermt je tegen wind, wegspatten en lichte neerslag.
(incl. BTW)
Sportful Classic fietsbroek zwart dames
(1122018-002)
Klassiek in een nieuw jasje, daar staat de nieuwe Sportful Classic Bibshort voor. Het bibshort behoudt alle voordelen die we puurden uit onze ervaring met de meest veeleisende atleten. Hier bieden we alles aan met een nog modernere snit en pasvorm.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Mille GT half shorts C2 zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.