De Assos Mille GTS bib short S11 long is ontworpen voor de lange rit: maximale ondersteuning, verkoeling en comfort zonder concessies aan aerodynamica.
De vernieuwde S11 bib short biedt meer bewegingsvrijheid, verbeterde stabiliteit en een luxueus matte afwerking.
Dankzij de innovatieve GTS S11 zeem blijf je koel, droog en comfortabel – zelfs tijdens de zwaarste endurance ritten.
Beschikbaar in standaard en lange uitvoering (+3 cm). Dit is de lange uitvoering van +3 cm.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De S11 endurance bib short is ontwikkeld voor renners die hoge prestaties combineren met ultiem comfort tijdens lange afstanden. De vernieuwde constructie brengt aerodynamica, compressie en ademend vermogen perfect in balans. Dankzij de rollBar ophanging – afgeleid van de Racing Series S9 – blijft de zeem stabiel in elke rijpositie, terwijl de taille minder restrictief aanvoelt. Dit zorgt voor een natuurlijke pasvorm die de buik en onderrug optimaal ondersteunt, zonder drukpunten.
De vernieuwde GTS S11 zeem met het Shock-Absorb Damping System Twin biedt een dubbel-laags schuimconstructie van 13 mm. De onderste laag absorbeert schokken, terwijl de bovenlaag microtrillingen dempt voor een gelijkmatige drukverdeling. Dankzij het 3D Waffle-schuim en de kraterCooler ventilatie blijft de lucht circuleren, waardoor vocht snel verdampt en de temperatuur onder controle blijft.
De buitenzijde is gemaakt van het exclusieve Volkano-textiel: slijtvast, sneldrogend en voorzien van UV-bescherming (UPF 50+). De binnenzijde voelt zijdezacht aan en levert gecontroleerde compressie die vermoeidheid tegengaat. De microdot siliconen grip aan de beenopening houdt de broek op zijn plaats – zelfs bij intensief gebruik of natte omstandigheden.
De GTS regularFit biedt de perfecte balans tussen een aerodynamische racepasvorm en langdurig comfort, zodat je zelfs na uren in het zadel kunt blijven presteren.
Belangrijkste eigenschappen:
-Ontworpen voor langeafstandsprestaties met aerodynamische pasvorm
-rollBar ophanging voor optimale stabiliteit van de zeem
-Volkano-textiel met compressie, slijtvastheid en UPF 50+ bescherming
-GTS S11 zeem met 13 mm dubbel-laags schuim voor schokabsorptie en comfort
-3D Waffle en kraterCooler ventilatiesysteem voor maximale luchtstroom
-Zachte, elastische taille zonder druk of knelling
-Microdot siliconen grip aan beenopening voor stabiele pasvorm
-Verkrijgbaar in standaard en lange uitvoering (+3 cm)
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Unlimited Ultimate Liner short zwart heren
(4522013-010)
De Castelli Unlimited Ultimate Liner short is uitgerust met de top-of-the-line naadloze Progetto X2 Air-zeem. De vulling heeft twee aparte componenten: een zachte, stretchy Skin Care-laag die jouw huid verwent, en een aparte Cushioning-laag met schuim in dubbele dichtheid en gelkussens voor progressieve demping. De zone rond de heup is vervaardigd in de compressieve Force-stof, die de vulling op haar plaats houdt en tegelijk een goede ventilatie verzekert. De broekspijpen zijn licht en luchtig met een geperforeerde stof die je koel houdt; ze worden op hun plaats gehouden door onze Giro Air-elastiek die er als gaas uitziet. Het mooie van deze beenconstructie is dat je de lengte kunt aanpassen naar eigen voorkeur — de pijpen zijn dus voldoende lang om bijvoorbeeld te vermijden dat je baggy short tegen je been gaat wrijven. De voorkant van de dunne bretels is opengewerkt en laat de luchtstroming door, terwijl de achterkant smal is om koel te blijven. Maar we versterken het passtuk zodat de banden op hun plaats blijven en niet samenklitten. Op de achterkant, net boven de taille van jouw baggy, zijn er drie zakken zodat je deze broek kunt dragen met een T-shirt en nog steels voldoende ruimte hebt om spullen weg te bergen. "
(incl. BTW)
24% Korting
Castelli competizione 2 bibshort groen heren
(4525004-309)
De Castelli Competizione 2 Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€82,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
16% Korting
Castelli Prima 2 DT bibshort zwart dames
(4525044-010)
De Castelli prima 2 dt bibshort is ontwikkeld met de focus op comfort en ondersteuning, zodat je volledig kunt genieten van je rit. De Pro2 Dry Soft-stof voelt zacht en rekbaar aan op de huid, terwijl de anatomische pasvorm zorgt voor een perfecte aansluiting zonder beperking van je bewegingsvrijheid. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
17% Korting
Assos UMA GT bibshort C2 zwart dames
(12.10.235.18)
De Assos UMA GT Bibshort C2 dames is speciaal ontworpen voor wielrensters die dagelijks topprestaties willen leveren zonder in te leveren op comfort. Dankzij het ademende Type.429 textiel, een vernieuwde pasvorm en de hoogwaardige UMA GT C2-zeem ben je verzekerd van ondersteuning, bewegingsvrijheid en ventilatie op zowel korte als lange ritten.
€144,95
€119,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
30% Korting
Craft ADV Explore Tech Shorts zwart heren
(1910394-999000)
De Craft ADV Explore Tech Shorts heeft een speciale 4-weg stretchmateriaal met een zeer zachte binnenkant voor een goede bewegingsvrijheid en draagcomfort.
Verstelbare taille, riemlussen en meerdere ritszakken.
€89,95
€62,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
Gobik Matt Compact 2.0 bibshort ultrablue heren
(10-02-084-003)
De Gobik Matt Compact 2.0 bibshort is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen, perfect voor lange afstanden en wedstrijden waarbij langdurig comfort essentieel is. Dit model heeft een minimalistische uitstraling met een matte afwerking en biedt optimale ondersteuning en compressie, zodat je stabiel en comfortabel blijft tijdens uren in het zadel. In deze vernieuwde versie is de exclusieve bi-elastische lycra behouden, aangevuld met nieuwe, lichtere en ademende elastische banden op de dijen voor extra ventilatie en draagcomfort.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Mille GTS bibshort S11 long zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.