Assos Mille GTS spring/fall fietsbroek kort zwart heren  11.10.245.18 10% Korting

Assos Mille GTS spring/fall fietsbroek kort zwart heren

11.10.245.18 | Schrijf de eerste review! 81366 81366

De Assos Mille GTS spring/fall fietsbroek kort is een gestroomlijnde regularFit bibshort, afgestemd op de koele en vaak toch vochtige ritten in het voor- en najaar.

Rondom de Mille GTS CS zeem zijn 2 actieve stoffen geplaatst.

De RX EVO light, die lichtgewicht isolatie biedt met een hoog ademend vermogen en de RX EVO, die midweight isolatie toevoegt voor gerichte bescherming.

Beide textielen zijn waterafstotend, zodat wegnevel en neerslag tijdens uw rit gewoon opdwarrelen en wegrollen in plaats van door te dringen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
S
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€229,95

206,95 €206,95

Je bespaart €23,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Featured fabrics:
De RX EVO op de benen en het achterpand is een kettingbreisel met middelzware thermische warmte voor de gematigde, variabele temperaturen van het voor- en najaar. Een paneel van RX EVO Light op het kruis verhoogt het ademend vermogen met lichtere isolatie. Beide materialen zijn geborsteld en zacht tegen de huid met ademend vermogen en ECO waterafstotendheid die vocht van binnen en buiten tegenhouden.

Constructie en pasvorm:
Onze gestroomlijnde regularFit biedt comfort voor lange trainingsritten en basiskilometers bij koel weer. De langere pijpen bieden meer dekking tot onder de dij, en de rauw gesneden taille vermindert insnoering en ongemak.

Engineering:
- X-Frame: A-frame ophanging geërfd van de Equipe RSR zomerbroek. Beperkt het doorzakken op de onderrug en stabiliseert het inzetstuk en het bodypaneel.
- zeroPressure Waist: Een tailleconstructie ontwikkeld met een zacht, zeer elastisch materiaal om het comfort en de grip in de taille te verbeteren, zonder druk of knelling.
- Ultralichte Leg Grippers: Door de banden geweven elastiek zorgt voor een stevige grip zonder beperking.

MILLE GTS C2:
- Shock-Absorb Damping System Twin 13: Een dual-layer, 13mm constructie van sneldrogend, high-density schuimmateriaal in een endurance cycling platform.
- 3D Wafel: Een gepatenteerd, drielaags, geperforeerd schuim dat het ademend vermogen vergroot en overtollig gewicht elimineert.
- goldenGate: Het stikselpatroon verankert de voor- en achterkant, maar laat de insert zweven, zodat hij met je lichaam meebeweegt in plaats van ertegenin.
- kraterCooler: Perforaties in de rand van het inzetstuk voeren vocht af van het inzetstuk om het ademend vermogen en een droog, warm microklimaat te behouden.

Materiaal:
86% Polyamide 14% Polyurethaan-elastomeer

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Mille GTS
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Korte broek
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Lente - herfst
  • Categorie Assos zomer 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos Mille GT half shorts C2 zwart heren 11% Korting Assos Mille GT half shorts C2 zwart heren (11.10.232.18)

De Assos Mille GT Half Shorts C2 zwart heren is de perfecte keuze voor wielrenners die op zoek zijn naar compromisloos comfort tijdens lange ritten, zónder bretels. Dankzij de ZeroPressure Waist sluit deze koersbroek perfect aan rond je taille, terwijl de 11 mm dikke Mille GT C2 zeem langdurige ondersteuning en demping biedt. Gemaakt van ademende Type.429-stof en afgewerkt met ultralichte been grippers, is deze short ideaal voor zomerse trainingen op de weg of indoor sessies. Topkwaliteit, zonder concessies, precies zoals je van Assos mag verwachten.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€134,95

€119,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Assos Dyora R Spring/Fall S11 fietsbroek kort black serie dames 16% Korting Assos Dyora R Spring/Fall S11 fietsbroek kort black serie dames (12.10.281.18)

Ontdek de Assos Dyora R Spring/Fall S11 fietsbroek kort. Een gloednieuw platform voor bibshorts, speciaal ontwikkeld voor wedstrijden en intensieve training in de koude, natte en uitdagende omstandigheden van de overgangsseizoenen. De DYORA R beschikt over ons warmste Spring Fall-textiel tot nu toe, en de stevige weving beschermt je tegen wind, wegspatten en lichte neerslag.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€239,95

€199,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Craft Core Endurance fietsbroek kort zonder bretels zwart dames 15% Korting Craft Core Endurance fietsbroek kort zonder bretels zwart dames (1910565-999999)

De Craft Core Endurance Shorts zijn zachte en elastische fietsbroeken, ontworpen voor fietsfanaten van alle soorten. De fietsbroek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamideweefsel en heeft brede, elastische beenmanchetten en een C4-zeem voor hoog comfort.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€64,95

€54,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Castelli Espresso W DT bibshort mocha dames Castelli Espresso W DT bibshort mocha dames (4524044-245)

De Castelli Espresso bibshort fietsbroek is ontworpen om keer op keer je favoriet te zijn, ongeacht je rit. Dankzij de Espresso Doppio-stof voelt deze broek extreem zacht en rekbaar aan, waardoor hij moeiteloos met je lichaam meebeweegt zonder te knellen. Met de Espresso fietsbroek combineer je comfort, functionaliteit en topkwaliteit in één stijlvolle en betrouwbare keuze. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€160,-

 (incl. BTW)

Craft Core Endurance shorts zwart heren 15% Korting Craft Core Endurance shorts zwart heren (1910530-999000)

De Craft Core Endurance Shorts zijn zachte en elastische fietsbroeken, ontworpen voor fietsfanaten van alle soorten. De fietsbroek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamideweefsel en heeft brede, elastische beenmanchetten en een C4-zeem voor hoog comfort.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€64,95

€54,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Castelli Prima 2 short blauw dames Castelli Prima 2 short blauw dames (4525045-456)

De Castelli Prima 2 short is ontworpen voor optimaal comfort en ondersteuning tijdens elke rit. Gemaakt van zachte, elastische Pro2 Dry Soft-stof die prettig aanvoelt op de huid en zich moeiteloos aanpast aan je lichaam. De anatomische pasvorm en platte siliconen grippers zorgen ervoor dat de short perfect blijft zitten zonder te knellen. Het KISS Air 2 Donna-zeem biedt langdurig zitcomfort, ideaal voor lange ritten. Subtiele reflecterende accenten verhogen de zichtbaarheid onderweg, en de gekleurde inzetstukken matchen moeiteloos met je favoriete fietsshirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€110,-

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Mille GTS spring/fall fietsbroek kort zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.