Uitverkoop
Het Assos T.milleshort S7 is een zeer comfortabel instap bibshort die ontwikkeld is op basis van alle feedbacks van Assos-klanten.
Dit is de evolutie van de veelverkochte Assos T.neopro S7, met een wijdere snit aan de middel, zorgt dit bibshort voor een verbeterd comfort op een perfecte prijs!
Ontwikkeld met de S7 generatie zeem met industrie-leidende technologie als core zorgt dit bibshort voor de beste prijs kwaliteit.
NIEUWSTE ASSOS BIBSHORT NU DIRECT UIT VOORRAAD LEVERBAAR!
€129,95
€122,50Je bespaart €7,45 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos T.milleshorts S7 bibshort zwart heren
Zoals met alle Assos shorts zijn ze gemaakt om perfect op de huid aan te sluiten. Draag did bibshort in combinatie met een met een skinfoil ondershirt en met en jersey maak je de outfit compleet. Wanneer je kleding gebasseerd is op comfort raden we je aan deze mille te dragen met de gloed nieuwe Assos SS.cento jersey Evo8.
Het nieuwe dagelijkse bibshort voor rijders die opzoek zijn naar meer comfort.
Eigenschappen:
- Nieuw entry-level comfortabel bibshort
- Ruimere middel
- Vervangend model van het Assos T.neopro bishort
- Goldengate S7 zeem
- Y-Frame
- Superflat grippers
- AbrasionProtect en MucleStabilizor
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Castelli Entrata 2 bibshort blauw heren
(4523003-424)
Deze Castelli Entrata 2 bibshort geeft u alle reden om naar Castelli over te stappen. De stof is precies het juiste gewicht met precies de juiste stretch en met een matte afwerking die er precies goed uitziet. Het KISS Air2 zitkussen is precies goed, net als de GIRO3 beenklem. En de short past precies goed, omdat we geobsedeerd zijn door de pasvorm van elke short die we maken. We wilden dat deze short jarenlang goed zou blijven zitten, dus hebben we de logo's en reflecterende panelen op de achterkant aangebracht.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Fusion C3 Bib Shorts donkerblauw dames
(1045-NIB)
De Fusion TEMPO! bibshort laat je ervaren hoe het voelt om echt onbeperkt te fietsen! Deze bestverkochte bibshort van Fusion is nu nóg verder geperfectioneerd, speciaal voor wielrenners die alleen genoegen nemen met het beste in comfort, pasvorm en prestaties.
(incl. BTW)
31% Korting
Castelli Free Aero RC short zwart heren
(4522001-010)
De Castelli Free Aero RC Bibshort is ontworpen als dé ultieme wedstrijdshort, maar biedt tegelijkertijd ongeëvenaard comfort voor elke fietser. Al 15 jaar lang wordt deze broek verfijnd en verbeterd, met als resultaat de meest geavanceerde Castelli bibshort tot nu toe. Met drie Tour de France-zeges, drie Giri d’Italia-overwinningen en een Vuelta-triomf heeft deze broek zich ruimschoots bewezen in de professionele wielersport. Maar het succes gaat verder dan alleen prestaties op het hoogste niveau: deze best verkochte Castelli fietsbroek biedt topkwaliteit voor iedere fietser, of je nu wedstrijden rijdt of gewoon geniet van lange ritten. De Free Aero RC Bibshort is niet zomaar een koersbroek: hij is ontwikkeld om alles overbodige weg te laten en alleen het beste te behouden. Minder naden, een superieure pasvorm en een maximaal ademend vermogen maken deze broek tot een must-have voor serieuze fietsers die enkel genoegen nemen met het beste. Of je nu een professionele wielrenner bent of gewoon graag comfortabel lange afstanden fietst – deze bibshort tilt je prestaties naar een hoger niveau! Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€159,95
€109,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
Castelli Prima 2 DT bibshort blauw dames
(4525044-456)
De Castelli prima 2 dt bibshort is ontwikkeld met de focus op comfort en ondersteuning, zodat je volledig kunt genieten van je rit. De Pro2 Dry Soft-stof voelt zacht en rekbaar aan op de huid, terwijl de anatomische pasvorm zorgt voor een perfecte aansluiting zonder beperking van je bewegingsvrijheid. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
20% Korting
Assos Mille GTS bibshort S11 long zwart heren
(11.10.289.18)
De Assos Mille GTS bib short S11 long is ontworpen voor de lange rit: maximale ondersteuning, verkoeling en comfort zonder concessies aan aerodynamica. De vernieuwde S11 bib short biedt meer bewegingsvrijheid, verbeterde stabiliteit en een luxueus matte afwerking. Dankzij de innovatieve GTS S11 zeem blijf je koel, droog en comfortabel – zelfs tijdens de zwaarste endurance ritten. Beschikbaar in standaard en lange uitvoering (+3 cm). Dit is de lange uitvoering van +3 cm.
€249,95
€199,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
22% Korting
Craft Advanced Endurance bibshort zwart/wit heren
(1910523-999900)
Dit Craft Advanced Endurance Bibshort is een zeer functioneel bibshort gebouwd voor toegewijde atleten die meerdere keren per week met een doel rijden. Deze geavanceerde bibshorts zijn gemaakt van een gerecyclede polyamide stof die een uitstekende lichaamscontrole en vochttransport biedt. Daarnaast is de fietssbroek voorzien van Mesh Superlight constructie voor extra koeling, een ergonomische pasvorm en C2 zeem voor veel comfort, zelfs tijdens lange ritten.
€109,95
€84,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos T.milleshorts S7 bibshort zwart heren weekendactie
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.