
Het Assos T.milleshort S7 is een zeer comfortabel instap bibshort die ontwikkeld is op basis van alle feedbacks van Assos-klanten.
Dit is de evolutie van de veelverkochte Assos T.neopro S7, met een wijdere snit aan de middel, zorgt dit bibshort voor een verbeterd comfort op een perfecte prijs!
Ontwikkeld met de S7 generatie zeem met industrie-leidende technologie als core zorgt dit bibshort voor de beste prijs kwaliteit.
NIEUWSTE ASSOS BIBSHORT NU DIRECT UIT VOORRAAD LEVERBAAR!
€129,95
€122,50Je bespaart €7,45 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos T.milleshorts S7 bibshort zwart heren
Zoals met alle Assos shorts zijn ze gemaakt om perfect op de huid aan te sluiten. Draag did bibshort in combinatie met een met een skinfoil ondershirt en met en jersey maak je de outfit compleet. Wanneer je kleding gebasseerd is op comfort raden we je aan deze mille te dragen met de gloed nieuwe Assos SS.cento jersey Evo8.
Het nieuwe dagelijkse bibshort voor rijders die opzoek zijn naar meer comfort.
Eigenschappen:
- Nieuw entry-level comfortabel bibshort
- Ruimere middel
- Vervangend model van het Assos T.neopro bishort
- Goldengate S7 zeem
- Y-Frame
- Superflat grippers
- AbrasionProtect en MucleStabilizor
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Prima 2 short is ontworpen voor optimaal comfort en ondersteuning tijdens elke rit. Gemaakt van zachte, elastische Pro2 Dry Soft-stof die prettig aanvoelt op de huid en zich moeiteloos aanpast aan je lichaam. De anatomische pasvorm en platte siliconen grippers zorgen ervoor dat de short perfect blijft zitten zonder te knellen. Het KISS Air 2 Donna-zeem biedt langdurig zitcomfort, ideaal voor lange ritten. Subtiele reflecterende accenten verhogen de zichtbaarheid onderweg, en de gekleurde inzetstukken matchen moeiteloos met je favoriete fietsshirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Castelli Free Aero RC Bibshort is ontworpen als dé ultieme wedstrijdshort, maar biedt tegelijkertijd ongeëvenaard comfort voor elke fietser. Al 15 jaar lang wordt deze broek verfijnd en verbeterd, met als resultaat de meest geavanceerde Castelli bibshort tot nu toe. Met drie Tour de France-zeges, drie Giri d’Italia-overwinningen en een Vuelta-triomf heeft deze broek zich ruimschoots bewezen in de professionele wielersport. Maar het succes gaat verder dan alleen prestaties op het hoogste niveau: deze best verkochte Castelli fietsbroek biedt topkwaliteit voor iedere fietser, of je nu wedstrijden rijdt of gewoon geniet van lange ritten. De Free Aero RC Bibshort is niet zomaar een koersbroek: hij is ontwikkeld om alles overbodige weg te laten en alleen het beste te behouden. Minder naden, een superieure pasvorm en een maximaal ademend vermogen maken deze broek tot een must-have voor serieuze fietsers die enkel genoegen nemen met het beste. Of je nu een professionele wielrenner bent of gewoon graag comfortabel lange afstanden fietst – deze bibshort tilt je prestaties naar een hoger niveau! Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€159,95
€124,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
De Castelli Prima 2 short is ontworpen voor optimaal comfort en ondersteuning tijdens elke rit. Gemaakt van zachte, elastische Pro2 Dry Soft-stof die prettig aanvoelt op de huid en zich moeiteloos aanpast aan je lichaam. De anatomische pasvorm en platte siliconen grippers zorgen ervoor dat de short perfect blijft zitten zonder te knellen. Het KISS Air 2 Donna-zeem biedt langdurig zitcomfort, ideaal voor lange ritten. Subtiele reflecterende accenten verhogen de zichtbaarheid onderweg, en de gekleurde inzetstukken matchen moeiteloos met je favoriete fietsshirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Deze Fusion C3 Bib Shorts is een slijtsterke, houdbare, veelzijdige fietsbroek met hoog zitcomfort voor de lange ritten.
De juiste fietsbroek als je er een moet kiezen voor zowel training als wedstrijd.
De bibs blijft altijd maximaal comfortabel in de strak geweven, ondoorzichtige koersbroek. Het bovenstuk is elastisch en ademend.
Met siliconen gecoate been uiteinden, samen met het unieke hoge gehalte aan powerfit elastaan, zorgen ervoor dat deze fietsbroek altijd perfect zit en dit ook altijd zal blijven doen.
(incl. BTW)
De Castelli Velocissima 3 bibshort is Castelli's midrange performance korte fietsbroek, geweldig voor zowel een lange duur-rit als een snel uurtje trainen binnen of buiten. De gebruikte Endurance Evolution stof zorgt voor een mooie matte afwerking, kent een hoge mate van elasticiteit en geeft een comfortabele hoeveelheid compressie. De beenuiteinde zijn net als de Premio-broek voorzien van verticale siliconenstrips die er voor zorgen dat de broek de hele rit op zijn plek blijft zitten. Een goede fietsbroek beschikt natuurlijk over een goede zeem, de Kiss Air² zeem zit super comfortabel zonder al te omvangrijk te zijn. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€100,-
€86,95Je bespaart €13,05 (incl. BTW)
De Gobik Absolute 6.1 is door de jaren heen steeds verder verbeterd om te voldoen aan de hoge eisen van prestatiegerichte fietsers. Het nieuwe ontwerp bevat een innovatief, niet-invasief gekruist bandjessysteem met een magnetische sluiting aan de achterkant, waardoor de broek snel en eenvoudig uit te trekken is wanneer nodig. Het ontwerp zorgt voor optimale aerodynamica en spiercompressie, met een perfecte balans tussen ondersteuning en bewegingsvrijheid. Ideaal voor fietsers die het hoogste niveau van comfort, pasvorm en prestaties zoeken.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos T.milleshorts S7 bibshort zwart heren weekendactie
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.