20% Korting
De Assos UMA GT Bibshort C2 dames is speciaal ontworpen voor wielrensters die dagelijks topprestaties willen leveren zonder in te leveren op comfort. Dankzij het ademende Type.429 textiel, een vernieuwde pasvorm en de hoogwaardige UMA GT C2-zeem ben je verzekerd van ondersteuning, bewegingsvrijheid en ventilatie op zowel korte als lange ritten.
€144,95
€114,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Materiaalsamenstelling: 80% polyamide, 20% elastaan
Assos UMA GT C2 Bibshort: topprestaties voor jouw dagelijkse ritten
De Assos UMA GT C2 Bibshort is speciaal ontwikkeld voor vrouwen die met vertrouwen hun kilometers willen maken, of dat nu een doordeweekse training is, een intensieve interval of een lange tocht in de zomerzon. Assos combineert technische innovatie met ultiem draagcomfort, zodat jij alleen nog maar hoeft te focussen op je rit.
e basis van deze bibshort is Type.429, een sterke maar verrassend soepele stof die zich moeiteloos naar je lichaam vormt. Dankzij de lichte compressie voelen je spieren ondersteund, terwijl het ademend vermogen je koel houdt op warme dagen. Of je nu een paar uur onderweg bent of flink traint in de hitte, deze stof presteert als een echte allrounder.
Assos heeft de pasvorm van deze short gebaseerd op hun racegerichte modellen, maar dan nóg comfortabeler gemaakt. De C2 AEPD regularFit biedt iets meer ruimte rond je taille, zonder dat je inlevert op een gestroomlijnd profiel. De pasvorm voelt natuurlijk aan, ook tijdens lange ritten in een diepe houding. Daarnaast zijn er ook vernieuwde X-frame bretels, overgenomen van de high-end DYORA RS-serie, deze zorgen ervoor dat alles perfect op z’n plek blijft zitten, geen getrek, geen verschuiving, wél maximale stabiliteit en comfort.
De broekspijpen zijn afgewerkt met de Ultralight Leg Grippers: 4,5 cm brede elastaanbanden die zonder siliconen perfect blijven zitten. Geen schurende randen, geen opkruipende stof, alleen een zachte, stabiele grip die je nauwelijks voelt. Zo blijft je aandacht op de weg, en wordt je niet afgeleid.
Het hart van deze bibshort is de vernieuwde UMA GT C2-zeem, ontworpen voor ritten van meerdere uren. De Shock-Absorb Damping Mono technologie biedt 9 mm aan gerichte schokdemping, terwijl de thermogevormde afwerking irritatie en overgangen tussen zeem en broek voorkomt. Dankzij het goldenGate-patroon beweegt de zeem mee met jouw lichaam. En met de 3D Waffle-structuur blijft alles luchtig en fris, zelfs op warme zomerdagen.
De UMA GT C2 is ontworpen voor dagelijkse ritten, zowel kort als middellang. Perfect voor zomerse trainingsrondjes, intervalsessies of ontspannen tochten in het weekend.
De broek is gemaakt van 80% polyamide en 20% elastaan. Dit zorgt voor een uitstekende balans tussen elasticiteit, ademend vermogen en lichte compressie, ideaal voor warme omstandigheden.
De zeem bestaat uit een 9 mm dikke schuimlaag (Shock-Absorb Damping Mono) die schokken opvangt, samen met goldenGate-technologie die meebeweegt met je lichaam. De 3D Waffle structuur zorgt voor extra ventilatie en minder gewicht.
Ja. Het gebruikte Type.429-textiel is zeer ademend, elastisch en sneldrogend. Hierdoor is deze broek ideaal voor de zomer of warme lentedagen.
De broek heeft een regularFit: iets minder strak dan een wedstrijdmodel, maar nog steeds aansluitend en aerodynamisch. Twijfel je tussen twee maten, kies dan bij voorkeur de grotere voor extra comfort.
Nee. De X-frame bretelconstructie biedt een stabiele pasvorm en voorkomt dat de zeem verschuift of de stof afzakt, zelfs bij langere ritten of intensieve ritten.
Nee. De broek is uitgerust met ultralichte elastische beenklemmen van 4,5 cm breed die zorgen voor een stevige maar comfortabele grip zonder siliconenlaag.
Deze bibshort is niet waterdicht of winddicht, maar geoptimaliseerd voor droge omstandigheden. Hij blinkt uit in ademend vermogen en draagcomfort tijdens warm weer.
De DYORA RS is nog meer racegericht, met een strakkere fit en andere materialen. De UMA GT C2 is bedoeld voor dagelijks comfort, met een iets relaxtere pasvorm en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
Assos valt sportief en strak. Raadpleeg de maattabel van Assos of kies een maat groter als je liever wat meer ruimte hebt rond de taille of dijen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
11% Korting
Assos Tactica spring/fall t5 bibshort zwart heren
(51.10.144.18)
Ga comfortabel op avontuur met de Assos TACTICA Spring Fall Bib Shorts T5, speciaal ontwikkeld voor off-road ritten in koele en natte omstandigheden. Het ademende en waterafstotende RX EVO-textiel houdt je warm en droog, zelfs tijdens lange dagen op gravel en trails. Dankzij de geïntegreerde opbergzakken heb je altijd ruimte voor essentials en energievoeding. De pasvorm biedt maximale bewegingsvrijheid en langdurig comfort, zodat jij je volledig kunt focussen op je rit.
€209,95
€184,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
20% Korting
Castelli Endurance 3 bibshort fietsbroek zwart heren
(4521005-010)
De Castelli Endurance 3 Bibshort is ontworpen voor fietsers die langdurig comfort willen tijdens lange ritten. Met een ondersteunende pasvorm, ademende bretels en het Progetto X2 Air-zeem blijf je fris, stabiel en gefocust. Ideaal voor zomerse tochten, endurance rides en fanatieke trainingsdagen. Let op: houdt er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€140,-
€111,95Je bespaart €28,05 (incl. BTW)
24% Korting
Castelli competizione 2 bibshort donkergrijs heren
(4525004-030)
De Castelli Competizione 2 Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€82,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
Assos Mille GTS bibshort S11 long zwart heren
(11.10.289.18)
De Assos Mille GTS bib short S11 long is ontworpen voor de lange rit: maximale ondersteuning, verkoeling en comfort zonder concessies aan aerodynamica. De vernieuwde S11 bib short biedt meer bewegingsvrijheid, verbeterde stabiliteit en een luxueus matte afwerking. Dankzij de innovatieve GTS S11 zeem blijf je koel, droog en comfortabel – zelfs tijdens de zwaarste endurance ritten. Beschikbaar in standaard en lange uitvoering (+3 cm). Dit is de lange uitvoering van +3 cm.
(incl. BTW)
20% Korting
Craft Core Endurance shorts zwart heren
(1910530-999000)
De Craft Core Endurance Shorts zijn zachte en elastische fietsbroeken, ontworpen voor fietsfanaten van alle soorten. De fietsbroek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamideweefsel en heeft brede, elastische beenmanchetten en een C4-zeem voor hoog comfort.
€64,95
€51,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
20% Korting
Assos Equipe r spring/fall bishort s11 zwart heren
(11.10.278.18)
Een gloednieuwe Assos Equipe r spring/fall bishort s11 voor racen en intensieve trainingen in koude, natte en uitdagende omstandigheden tijdens de overgangsseizoenen. De EQUIPE R is uitgerust met ons warmste Spring Fall-textiel tot nu toe en het strakke weefsel beschermt je tegen wind, opspattend water en lichte neerslag.
€239,95
€189,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos UMA GT bibshort C2 zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.