20% Korting
De Assos UMA GT Bibshort C2 dames is speciaal ontworpen voor wielrensters die dagelijks topprestaties willen leveren zonder in te leveren op comfort. Dankzij het ademende Type.429 textiel, een vernieuwde pasvorm en de hoogwaardige UMA GT C2-zeem ben je verzekerd van ondersteuning, bewegingsvrijheid en ventilatie op zowel korte als lange ritten.
€144,95
€114,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Materiaalsamenstelling: 80% polyamide, 20% elastaan
Assos UMA GT C2 Bibshort: topprestaties voor jouw dagelijkse ritten
De Assos UMA GT C2 Bibshort is speciaal ontwikkeld voor vrouwen die met vertrouwen hun kilometers willen maken, of dat nu een doordeweekse training is, een intensieve interval of een lange tocht in de zomerzon. Assos combineert technische innovatie met ultiem draagcomfort, zodat jij alleen nog maar hoeft te focussen op je rit.
e basis van deze bibshort is Type.429, een sterke maar verrassend soepele stof die zich moeiteloos naar je lichaam vormt. Dankzij de lichte compressie voelen je spieren ondersteund, terwijl het ademend vermogen je koel houdt op warme dagen. Of je nu een paar uur onderweg bent of flink traint in de hitte, deze stof presteert als een echte allrounder.
Assos heeft de pasvorm van deze short gebaseerd op hun racegerichte modellen, maar dan nóg comfortabeler gemaakt. De C2 AEPD regularFit biedt iets meer ruimte rond je taille, zonder dat je inlevert op een gestroomlijnd profiel. De pasvorm voelt natuurlijk aan, ook tijdens lange ritten in een diepe houding. Daarnaast zijn er ook vernieuwde X-frame bretels, overgenomen van de high-end DYORA RS-serie, deze zorgen ervoor dat alles perfect op z’n plek blijft zitten, geen getrek, geen verschuiving, wél maximale stabiliteit en comfort.
De broekspijpen zijn afgewerkt met de Ultralight Leg Grippers: 4,5 cm brede elastaanbanden die zonder siliconen perfect blijven zitten. Geen schurende randen, geen opkruipende stof, alleen een zachte, stabiele grip die je nauwelijks voelt. Zo blijft je aandacht op de weg, en wordt je niet afgeleid.
Het hart van deze bibshort is de vernieuwde UMA GT C2-zeem, ontworpen voor ritten van meerdere uren. De Shock-Absorb Damping Mono technologie biedt 9 mm aan gerichte schokdemping, terwijl de thermogevormde afwerking irritatie en overgangen tussen zeem en broek voorkomt. Dankzij het goldenGate-patroon beweegt de zeem mee met jouw lichaam. En met de 3D Waffle-structuur blijft alles luchtig en fris, zelfs op warme zomerdagen.
De UMA GT C2 is ontworpen voor dagelijkse ritten, zowel kort als middellang. Perfect voor zomerse trainingsrondjes, intervalsessies of ontspannen tochten in het weekend.
De broek is gemaakt van 80% polyamide en 20% elastaan. Dit zorgt voor een uitstekende balans tussen elasticiteit, ademend vermogen en lichte compressie, ideaal voor warme omstandigheden.
De zeem bestaat uit een 9 mm dikke schuimlaag (Shock-Absorb Damping Mono) die schokken opvangt, samen met goldenGate-technologie die meebeweegt met je lichaam. De 3D Waffle structuur zorgt voor extra ventilatie en minder gewicht.
Ja. Het gebruikte Type.429-textiel is zeer ademend, elastisch en sneldrogend. Hierdoor is deze broek ideaal voor de zomer of warme lentedagen.
De broek heeft een regularFit: iets minder strak dan een wedstrijdmodel, maar nog steeds aansluitend en aerodynamisch. Twijfel je tussen twee maten, kies dan bij voorkeur de grotere voor extra comfort.
Nee. De X-frame bretelconstructie biedt een stabiele pasvorm en voorkomt dat de zeem verschuift of de stof afzakt, zelfs bij langere ritten of intensieve ritten.
Nee. De broek is uitgerust met ultralichte elastische beenklemmen van 4,5 cm breed die zorgen voor een stevige maar comfortabele grip zonder siliconenlaag.
Deze bibshort is niet waterdicht of winddicht, maar geoptimaliseerd voor droge omstandigheden. Hij blinkt uit in ademend vermogen en draagcomfort tijdens warm weer.
De DYORA RS is nog meer racegericht, met een strakkere fit en andere materialen. De UMA GT C2 is bedoeld voor dagelijks comfort, met een iets relaxtere pasvorm en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
Assos valt sportief en strak. Raadpleeg de maattabel van Assos of kies een maat groter als je liever wat meer ruimte hebt rond de taille of dijen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
16% Korting
Castelli Prima 2 DT bibshort zwart dames
(4525044-010)
De Castelli prima 2 dt bibshort is ontwikkeld met de focus op comfort en ondersteuning, zodat je volledig kunt genieten van je rit. De Pro2 Dry Soft-stof voelt zacht en rekbaar aan op de huid, terwijl de anatomische pasvorm zorgt voor een perfecte aansluiting zonder beperking van je bewegingsvrijheid. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Gobik Gritt 2.0 bibshort evergreen heren
(10-02-092-003)
De Gobik Grit 2.0 bibshort is de nieuwste evolutie van ons cargomodel, speciaal ontworpen voor off-road gebruik. Met een nieuw patroon dat de prestaties verbetert, heeft het een stijlvol en aantrekkelijk uiterlijk gekregen. De achterzakken bieden nu meer opbergruimte, terwijl de broekspijpen met 2 cm zijn verlengd ten opzichte van de vorige versie, waardoor ze een standaardlengte bereiken. Deze bibshort is ideaal voor middelhoge en warme temperaturen en lange ritten, waar comfort en opslagcapaciteit van groot belang zijn.
(incl. BTW)
Gobik Ultralite bibshort zwart dames
(10-02-072-002)
De Gobik Ultralite bibshort is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen en perfect voor veeleisende routes en wedstrijden. Dit ultralichte model biedt uitstekende ademend vermogen en spiercompressie, met een innovatieve constructie die bijna naadloos is. De hoogwaardige stoffen zorgen voor een optimale drukverdeling, terwijl de verlengde broekspijpen van +2 cm meer van de dij bedekken en de spiercompressie verhogen.
(incl. BTW)
14% Korting
Craft Core Endurance fietsbroek kort zwart dames
(1910564-999000)
De Craft Core Endurance Bibshort is een elastische, zachte en ergonomische fietsbroek met een C4-zeem voor veel comfort. De broek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamidestof en voorzien van brede, elastische broekspijpen met siliconen print die de short op zijn plaats houdt.
€69,95
€59,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
10% Korting
Gobik Matt 2.0 bibshort ultrablue heren
(10-02-085-002)
De Gobik Matt 2.0 bibshort is een model met een minimalistische look en een matte afwerking, ontworpen voor perfecte ondersteuning en compressie om stabiel en comfortabel te blijven tijdens lange ritten. Deze vernieuwde versie behoudt de exclusieve bi-elastische lycra en heeft nu lichtere, ademende elastische banden op de dijen. Ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen, biedt deze bibshort langdurig comfort voor lange afstanden en wedstrijden, zodat je urenlang optimaal kunt presteren.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
25% Korting
Craft Rise bibshort zwart heren
(1906099-999000)
De Craft Rise bibshort zwart heren is gemaakt van elastisch en duurzaam polyamide dat je droog en fris houdt gedurende de hele fietstocht. De ergonomisch gevormde bretels van mesh bieden een zeer goede pasvorm en extra ventilatie terwijl Infinity C4 Pad je beschermt tegen schuurplekken en stoten. De brede uiteinden van de broekspijpen zijn extra elastisch en zijn voorzien van een siliconenprint die zorgt voor een zekere pasvorm.
€79,95
€59,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos UMA GT bibshort C2 zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.