
De Assos Mille GT half shorts C2 is de ideale traingsshorts voor tijden uw training thuis op de hometrainer of spinningbike.
Bibshorts zijn niet voor iedereen weggelegd, maar als je ze niet gebruikt, word een een perfect, op de rit afgestemde pasvorm vinden nog moeilijker.
De vernieuwde zeem heeft de verbeterde ventilatie geërfd van topmodellen van Assos en daar is 3 mm extra dikte aan toegevoegd, om het comfort tijdens lange ritten te verhogen.
€134,95
€120,95Je bespaart €14,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Samenstelling stoffen:
Type.429 is flexibel genoeg voor een gestroomlijnde pasvorm; ademend genoeg voor zomerse hoogten; compressief genoeg om op je lichaam te reageren en het te ondersteunen; en stevig genoeg om het misbruik van ontelbare kilometers te weerstaan. Een echt dagelijks werkpaard.
Pasvorm:
C2 AEPD regularFit is gebaseerd op onze wedstrijdmodellen, maar getuned voor comfort met een meer vergevingsgezinde Zero-Pressure taille. Gestroomlijnde prestaties voor de hele dag fietsen met onze standaard beenlengte.
Techniek:
- Zero-Pressure Taille: Een comfort fit innovatie die accommodatie in de taille toevoegt. Bevat siliconen om de bedekking te behouden, zelfs als het in de druppels wordt gestopt.
- Ultralichte Been Grippers: 6cm elastaan band grijpt op natuurlijke wijze de dij zonder siliconen behandeling om een soepele, ultralichte hold te leveren.
Zeem:
- 3D Wafel: Een gepatenteerd, drie lagen, geperforeerd schuim dat het ademend vermogen verhoogt en overtollig gewicht wegneemt.
- GoldenGate: Het stikselpatroon verankert de voor- en achterkant, maar laat het lichaam van de insert zweven, zodat de zeem met je lichaam meebeweegt in plaats van ertegenin.
- Shock-Absorb Demping Mono: Compressieve schuimlagen in een 11mm endurance platform. Thermogevormde vormgeving vermindert ribbels en irritatie.
Materiaalsamenstelling:
80% polyamide, 20% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Gobik Ultralite bibshort is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen en perfect voor veeleisende routes en wedstrijden. Dit ultralichte model biedt uitstekende ademend vermogen en spiercompressie, met een innovatieve constructie die bijna naadloos is. De hoogwaardige stoffen zorgen voor een optimale drukverdeling, terwijl de verlengde broekspijpen van +2 cm meer van de dij bedekken en de spiercompressie verhogen.
(incl. BTW)
De Castelli free aero race s Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Castelli free aero race s Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Castelli free aero race s Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Craft Rise bibshort zwart heren is gemaakt van elastisch en duurzaam polyamide dat je droog en fris houdt gedurende de hele fietstocht. De ergonomisch gevormde bretels van mesh bieden een zeer goede pasvorm en extra ventilatie terwijl Infinity C4 Pad je beschermt tegen schuurplekken en stoten. De brede uiteinden van de broekspijpen zijn extra elastisch en zijn voorzien van een siliconenprint die zorgt voor een zekere pasvorm.
€79,95
€59,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Castelli Espresso bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.
Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.
Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.
Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.
De bretels zijn rekbaar, maar hebben tegelijkertijd een goed ademend vermogen.
Daarnaast voorziet de broek je van extra opbergruimte in de vorm van een achterzakje.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Castelli Espresso short fietsbroek is ontworpen om keer op keer je favoriet te zijn, ongeacht je rit. Dankzij de Espresso Doppio-stof voelt deze broek extreem zacht en rekbaar aan, waardoor hij moeiteloos met je lichaam meebeweegt zonder te knellen. Met de Espresso fietsbroek combineer je comfort, functionaliteit en topkwaliteit in één stijlvolle en betrouwbare keuze. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Castelli Espresso W short fietsbroek is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.
Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.
Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.
Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.
Deze uitvoering heeft geen bretels, waardoor je hem makkelijk aan- en uit kunt doen bij een toiletbezoek.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€140,-
€119,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos UMA GT half shorts C2 kort zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.