
De Assos UMA GT Half Shorts C2 is een hoogwaardige korte fietsbroek voor dames zonder bretels, ontworpen voor comfort tijdens warme ritten en indoortraining. Dankzij het ademende Type.429 materiaal, een comfortabele ZeroPressure Waist en de hoogwaardige UMA GT C2-zeem, geniet je van ondersteuning, bewegingsvrijheid en langdurig zitcomfort. Perfect voor wielrensters die topprestaties willen zonder in te leveren op draagcomfort.
€134,95
€120,95Je bespaart €14,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Materiaalsamenstelling: 81% polyamide, 19% elastaan
De Assos UMA GT Half Shorts C2 is de perfecte keuze voor vrouwelijke wielrenners die topprestaties willen leveren zonder het gebruik van bretels. Deze short is speciaal ontworpen voor zomerse ritten en indoortrainingen, waarbij bewegingsvrijheid, ademend vermogen en langdurig comfort essentieel zijn. Dankzij de slimme materiaalkeuze en technische afwerking biedt deze fietsbroek alles wat je nodig hebt voor middellange tot lange afstanden.
Deze broek is uitgevoerd in het C2 AEPD regularFit-patroon, gebaseerd op de racegerichte modellen van Assos, maar geoptimaliseerd voor meer draagcomfort. De ZeroPressure Waist is een innovatie waarbij de tailleband zacht aanvoelt en goed aansluit zonder te knellen. Zo blijft de short perfect zitten, zelfs in diepe zitpositie op de fiets. Deze variant heeft kortere pijpen dan de standaard bibshorts van Assos, wat zorgt voor een luchtiger gevoel tijdens warme dagen.
Assos gebruikt in deze broek het beproefde Type.429 materiaal, dat speciaal is ontwikkeld voor veelzijdig gebruik. Dit materiaal is:
In het hart van de broek vind je het vernieuwde UMA GT C2 zeem, deze is speciaal ontworpen voor lange ritten en maximaal zitcomfort. De belangrijkste eigenschappen van deze zeem:
Een subtiel maar belangrijk detail zijn de Ultralight Leg Grippers aan de broekspijpen. Deze 4,5 cm brede elastaanband biedt voldoende grip om de broek op zijn plek te houden, zonder gebruik van siliconen. Dat voelt natuurlijker aan en voorkomt knellende drukpunten of huidirritatie, ook bij zweterige omstandigheden.
Deze bib-short fietsbroek is ideaal voor vrouwelijke fietsers die in warme omstandigheden rijden of binnen trainen. Doordat er geen bretels zijn, is de broek makkelijk aan en uit te trekken, wat praktisch is voor indoor sessies of snelle sanitaire stops onderweg. De ademende stof, comfortabele tailleband en hoogwaardige zeem maken deze short ook geschikt voor lange zomertochten buiten.
Ja, dankzij de UMA GT C2 zeem met 9 mm dempend schuim is deze fietsbroek ideaal voor middellange tot lange ritten van 2 tot 5 uur of meer.
Ja, de ZeroPressure Waist en Ultralight Leg Grippers zorgen ervoor dat de broek perfect op z’n plek blijft, zonder te knellen of af te zakken.
De korte variant heeft 5 cm kortere pijpen en een iets lager uitgesneden tailleband dan de lange variant. Dit geeft een luchtiger gevoel tijdens warme dagen.
Zeker. De Type.429 stof is speciaal ontworpen voor zomerse omstandigheden met een hoog ademend vermogen en lichte compressie.
Nee, de Ultralight Leg Grippers gebruiken een elastaanband zonder siliconen, voor een zachte en comfortabele grip zonder irritatie.
Ja, deze fietsbroek is perfect voor indoortrainingen dankzij de fijne pasvorm, ademend vermogen en het comfortabele zeem.
Raadpleeg de Assos maattabel voor een nauwkeurige keuze. Twijfel je tussen twee maten, kies dan bij voorkeur de grotere voor meer comfort.
Nee, deze short is ontworpen voor warme, droge omstandigheden en biedt geen bescherming tegen wind of regen.
De Half Shorts zijn zonder bretels en korter van snit, terwijl de Bibshort een hogere compressie biedt en beter geschikt is voor prestatiegerichte ritten.
Was de broek binnenstebuiten op maximaal 30°C, zonder wasverzachter. Laat aan de lucht drogen; gebruik geen droger.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Gobik Ultralite bibshort is ons meest geavanceerde ultralichte model met elite prestaties. Het innovatieve ontwerp heeft vrijwel geen naden, wat bijdraagt aan het comfort en de aerodynamica. De hoogwaardige stoffen zorgen voor een perfecte drukverdeling en spiercompressie die vergelijkbaar is met zwaardere rash guards. Deze bibshort is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen en biedt uitstekende ademend vermogen, compressie en lichtheid, waardoor het perfect is voor veeleisende routes en wedstrijden.
(incl. BTW)
De Castelli Nano Flex Pro Race bibshort is de nieuwe derde generatie van onze Nano Flex-stof is net zo zacht, rekbaar, ademend en warm als ons Thermoflex-materiaal. Dit bibshort is zo gemaakt zodat hij geschikt is voor koele en droge omstandigheden, maar ook voor natte dagen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€150,-
€122,95Je bespaart €27,05 (incl. BTW)
De Castelli Velocissima 3 bibshort is Castelli's midrange performance korte fietsbroek, geweldig voor zowel een lange duur-rit als een snel uurtje trainen binnen of buiten. De gebruikte Endurance Evolution stof zorgt voor een mooie matte afwerking, kent een hoge mate van elasticiteit en geeft een comfortabele hoeveelheid compressie. De beenuiteinde zijn net als de Premio-broek voorzien van verticale siliconenstrips die er voor zorgen dat de broek de hele rit op zijn plek blijft zitten. Een goede fietsbroek beschikt natuurlijk over een goede zeem, de Kiss Air² zeem zit super comfortabel zonder al te omvangrijk te zijn. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€100,-
€86,95Je bespaart €13,05 (incl. BTW)
De Gobik Artic Stride bibshort is perfect voor koele temperaturen en dagen met wind of lichte regen. Deze bibshort biedt optimale bescherming zonder volledige beenbedekking, en is ideaal te combineren met been- of kniewarmers voor perfecte thermische isolatie. Dankzij de winterlycra met WR-waterafstotende behandeling en thermisch gesealde buitennaden biedt dit veelzijdige kledingstuk maximale bescherming onder uitdagende omstandigheden.
(incl. BTW)
Craft Greatness bike boxer (met zeem) zwart heren, deze Craft Seamless Bike korte fietsbroek voor heren is voorzien van een zeem en ontworpen om te dragen onder een andere broek. Hij is speciaal gemaakt voor wielrenners, ountainbikers en andere fietsers. De naadloze fietsbroek is gemaakt van elastische stof voor de juiste bewegingsvrijheid. Dankzij de zeem is deze fietsbroek uitermate geschikt voor een comfortabele rit op de fiets!
€59,95
€44,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Castelli Unlimited endurance w dt Bibshort is ontworpen voor fietsers die lange dagen in het zadel doorbrengen en behoefte hebben aan zowel comfort als praktische opbergruimte. De Espresso Doppio-stof biedt een zachte en rekbare pasvorm die zich moeiteloos naar het lichaam vormt, zonder in te leveren op ondersteuning. Deze bibshort biedt alles wat nodig is voor lange ritten, met een perfecte balans tussen prestatie, ondersteuning en praktische functionaliteit. Ideaal voor avontuurlijke graveltochten of uitgebreide trainingssessies op de weg. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos UMA GT half shorts C2 kort zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.