Castelli Cannondale-Garmin Volo bibshort heren  CA5008-010 34% Korting

Castelli Cannondale-Garmin Volo bibshort heren

CA5008-010 | Schrijf de eerste review! 21727 21727 8055688141035

Slechts één coureur kan de eerste zijn.

In onze collectie van korte broeken, dat is de Free Aero Race.

Maar deze Castelli Cannondale-Garmin Volo bibshort heren komt daar zeer dicht bij in de buurt.

Volo, Italiaans voor "ik vlieg", is het werkpaard van de korte broeken.

Het heeft een uitstekende pasvorm, is voorzien van uitstekende 200+ gram Affinity Lycra, de bijgewerkte KISS Air zeem is zelfs de geprefereerde keuze van een aantal van onze professionele renners.

Voeg daar de uitzonderlijke GiroAir leg-gripper aan toe en je hebt een fotofinish nodig om de winnaar onder de korte broeken aan te duiden.

Let op! Castelli kleding valt klein uit. Wij raden U dan ook aan altijd één maat groter te nemen dan uw reguliere maat.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€99,95

65 €65,-

Je bespaart €34,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Cannondale-Garmin Volo bibshort heren

Slechts één coureur kan de eerste zijn. In onze collectie van korte broeken, dat is de Free Aero Race. Maar deze Volo komt zeer dicht. Volo, Italiaans voor "ik vlieg", is het werkpaard van rde korte broeken. Het heeft een uitstekende pasvorm, is voorzien van uitstekende 200+ gram Affinity Lycra, de bijgewerkte KISS Air zeem is zelfs de geprefereerde keuze van een aantal van onze professionele renners. Voeg daar de uitzonderlijke GiroAir leg-gripper aan toe en je hebt een fotofinish nodig om de winnaar onder de korte broeken aan te duiden.

Let op! Castelli kleding valt klein uit. Wij raden U dan ook aan altijd één maat groter te nemen dan uw reguliere maat.

Eigenschappen:
- KISS Air zeem voor de hele dag lang comfort
- Affiniteit Lycra stof aan de binnenkant van het been voor een uitstekende stretch
- Affiniteit BLC geweven stof op de benen voor een betere aerodynamica
- GiroAir engineered mesh gripper
- Platgestikte naden
- Mesh bretellen voor comfort en luchtigheid
- Reflectie op de rug

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Geslacht Heren
  • Categorie Castelli zomer 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos Mille GT GTO C2 bibshort lang zwart heren 23% Korting Assos Mille GT GTO C2 bibshort lang zwart heren (11.10.229.18)

De Assos Mille GT GTO C2 Bibshort Long is het absolute topmodel binnen de Mille GT-serie en biedt wielrenners ultiem comfort tijdens de langste ritten. Deze Long-variant heeft 3 cm langere pijpen voor extra ondersteuning en dekking rond de dijen. De combinatie van spierondersteunend OSSIDIA-materiaal en drukverlagend LOSANGA-paneel zorgt voor een wrijvingsloze, ademende pasvorm die als een tweede huid aanvoelt. Dankzij de luxe Mille GTO C2-zeem met drielaagse demping blijf je ook na vijf uur in het zadel fris en vrij van zadelpijn. Elk detail, van de zeroWaist-afwerking tot de superFlat X-FRAME bretels, is ontworpen om jou ongehinderd te laten presteren. Let op: deze bibshorts zijn 3 cm langer dan de standaard Mille GT GTO C2 bibshorts.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€319,95

€244,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Sportful Neo bibknicker zwart dames Sportful Neo bibknicker zwart dames (1122031-002)

De Sportful Neo bibknicker combineert eenvoud, comfort en efficiëntie op de fiets. Ontworpen voor comfort vanaf de allereerste fietstochten. Het bibshort is gemaakt van Lycra stof. Het Buitenste gedeelte van pijp is afgewerkt met aangebrachte strook, met grippunten om stretch te garanderen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€74,95

 (incl. BTW)

Craft Greatness bike hipster zwart dames 15% Korting Craft Greatness bike hipster zwart dames (1905032-9999)

Deze Craft Greatness bike hipster zwart dames voor dames is speciaal gemaakt voor het fietsen. Deze short heeft namelijk een zeem, wat zorgt voor wat extra comfort en demping op de fiets. In vergelijking met echte fietsbroeken is dat overigens wel wat minder, waardoor deze Bike hipster geschikter is voor rustige ritjes op bijvoorbeeld een toerfiets.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€59,95

€50,95

  Je bespaart €9,- (incl. BTW)

Castelli Prima 2 DT bibshort zwart dames 16% Korting Castelli Prima 2 DT bibshort zwart dames (4525044-010)

De Castelli prima 2 dt bibshort is ontwikkeld met de focus op comfort en ondersteuning, zodat je volledig kunt genieten van je rit. De Pro2 Dry Soft-stof voelt zacht en rekbaar aan op de huid, terwijl de anatomische pasvorm zorgt voor een perfecte aansluiting zonder beperking van je bewegingsvrijheid. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€119,95

€99,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Gobik Artic Stride bibshort zwart heren 14% Korting Gobik Artic Stride bibshort zwart heren (10-02-105-003)

De Gobik Artic Stride bibshort is perfect voor koele temperaturen en dagen met wind of lichte regen. Deze bibshort biedt optimale bescherming zonder volledige beenbedekking, en is ideaal te combineren met been- of kniewarmers voor perfecte thermische isolatie. Dankzij de winterlycra met WR-waterafstotende behandeling en thermisch gesealde buitennaden biedt dit veelzijdige kledingstuk maximale bescherming onder uitdagende omstandigheden.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€139,95

€119,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Craft Advanced Endurance Solid shorts zwart dames 25% Korting Craft Advanced Endurance Solid shorts zwart dames (1910764-999000)

De Craft Advanced Endurance Solid shorts is een zeer geavanceerde fietsbroek voor intensieve ritten. Duurzame Lycra Sport Energy stof geeft deze dynamische short 4-weg elasticiteit en compressie die spiertrillingen vermindert en kracht concentreert voor optimaal comfort en controle. Zinvolle details zoals elastische beenuiteinden met siliconen grips om de short op zijn plaats te houden en een mesh binnenvoering in de taille voor meer comfort samen met een C2 pad maken van deze short een uitzonderlijke aanvulling op uw fietsuitrusting.  

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€99,95

€74,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Cannondale-Garmin Volo bibshort heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.