
Het idee achter de Castelli Competizione bibshort is om het beste van de Castelli's fietsbroeken samen te brengen in een product voor een iets schappelijker prijs.
De Vortex stof en GIRO4 siliconen grippers konen rechtstreeks van vvan de Free Aero Race 4 broek, terwijl het KISS Air2 zitkussen een van Castelli'S beste zeem is.
Maar het beste aan deze broek is toch wel de pasvorm, deze is samengesteld dankzij het Castelli pattern engineering team en zorgt ervoor dat de broek in de juiste maat als gegoten zit.
Naast dat hij zeker geschikt is voor een wedstrijd in het weekend, is de broek ook zeer comfortabel.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Print van het Castelli logo op de broekspijpen
- Fietsbroek met uitstekende prijskwaliteitsverhouding
- Affinity Pro Lycra materiaal aan binnenzijde is zeer elastisch en comfortabel
- Vortex BLC materiaal maakt broek aerodynamisch
- Elastische GIRO4 grippers houden broek perfect op zijn plaats
- Platgestikte naden voorkomen huidirritaties
- Voorzien van reflecterende elementen op de achterzijde
- Mesh bretels zijn ademend en comfortabel
- Voorzien van Kiss Air2 zeem
- Kleur: Black/Chatreuse
- Temperatuur bereik: 15-35 graden
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Fuseknit Bike boxer (met zeem) zwart dames is een functionele bokser ontworpen voor zowel intensieve trainingen als voor gebruik in het dagelijkse leven. De gebreide structuur van de Fuseknit stof maakt het mogelijk om vocht op te nemen en snel af te voeren. Een zachte stof houdt je droog en comfortabel, terwijl de ergonomische pasvorm en het naadloze je van alle bewegingsvrijheid voorzien. De fietsboxer kan makkelijk gedragen worden onder in broek of loszittende shorts.
€44,95
€33,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
De Craft Pro Aero (CT) Bib Shorts is een aërodynamische koersbroek van professionele kwaliteit met uitstekende lichaamsbeheersing, vochttransport en C1-zeem. De broek is gemaakt van Lycra Sport Energy-stof met 4-way elasticiteit en met op het lichaam afgestemde panelen voor optimale luchtstroom en minimale weerstand.
€159,95
€124,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
De Castelli A/C Bibshort brengt de lichtgewicht fietsbroek naar een nieuw niveau. Castelli heeft sinds 2011 al een aantal keer de grens van het lichtgewicht short proberen te doorbreken, maar liep elke keer tegen het limiet aan van de compromis tussen duurzaamheid en een lager gewicht. Ze zijn dit jaar een stap terug gegaan in het ontwerp proces om een betere manier vinden. Zo kwamen ze bij de vraag: wat zijn de echt basis benodigdheden van een fietsbroek? een fietsbroek moet het zitkussen zo goed mogelijk op zijn plaats houden, moet van een zo dun mogelijke stof gemaakt zijn (zonder dat je door de broek heen kunt kijken uiteraard) en moet ook duurzaam zijn zodat hij het hele seizoen meegaat. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Castelli prima 2 dt bibshort is ontwikkeld met de focus op comfort en ondersteuning, zodat je volledig kunt genieten van je rit. De Pro2 Dry Soft-stof voelt zacht en rekbaar aan op de huid, terwijl de anatomische pasvorm zorgt voor een perfecte aansluiting zonder beperking van je bewegingsvrijheid. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Craft Essence shorts zwart heren is ontworpen voor degenen die op warme dagen niks liever doen dan op de fiets te stappen. De short is voorzien van de Infinity C3 zeem van craft, deze geperforeerde zeem is gemaakt van gerecycled polyamide en biedt voldoende ondersteuning voor talloze uren fietsplezier. De shorts is gemaakt van een sneldrogend functioneel materiaal en biedt compressie dankzij de Lycra Sport Energy stof. Dit vermindert de spiertrilling tijdens het sporten. De effen shorts past het beste in combinatie met een van de kleurrijke fietsshirts uit de serie.
€94,95
€64,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Castelli Free Aero Race S Short is ontworpen voor fanatieke wielrenners die topprestaties eisen, of je nu lokale tochten maakt of meedoet aan intensieve wedstrijden. Dankzij de Forza2 Stretch-stof sluit de short perfect aan zonder te knellen, zodat hij soepel met je lichaam meebeweegt tijdens elke pedaalslag. De siliconen grippers aan de broekspijpen zorgen ervoor dat de short goed blijft zitten, terwijl het Progetto X2 Air Seamless Donna-zitvlak langdurig comfort biedt, ook tijdens lange ritten. Deze short is het resultaat van uitgebreide windtunneltests en levert bewezen aerodynamisch voordeel: een 3% lagere luchtweerstand voor een efficiënter gebruik van je energie. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Competizione bibshort zwart/geel heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.