20% Korting
Het idee achter de Castelli Competizione bibshort is om het beste van de Castelli's fietsbroeken samen te brengen in een product voor een iets schappelijker prijs.
De Vortex stof en GIRO4 siliconen grippers konen rechtstreeks van vvan de Free Aero Race 4 broek, terwijl het KISS Air2 zitkussen een van Castelli'S beste zeem is.
Maar het beste aan deze broek is toch wel de pasvorm, deze is samengesteld dankzij het Castelli pattern engineering team en zorgt ervoor dat de broek in de juiste maat als gegoten zit.
Naast dat hij zeker geschikt is voor een wedstrijd in het weekend, is de broek ook zeer comfortabel.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€79,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Fietsbroek met uitstekende prijskwaliteitsverhouding
- Affinity Pro Lycra materiaal aan binnenzijde is zeer elastisch en comfortabel
- Vortex BLC materiaal maakt broek aerodynamisch
- Elastische GIRO4 grippers houden broek perfect op zijn plaats
- Platgestikte naden voorkomen huidirritaties
- Voorzien van reflecterende elementen op de achterzijde
- Mesh bretels zijn ademend en comfortabel
- Voorzien van Kiss Air2 zeem
- Kleur: Black
- Temperatuur bereik: 15-35 graden
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
23% Korting
Assos Mille GT GTO C2 bibshort Flamme D or. heren
(11.10.228.3D)
Het Assos Mille GT GTO C2 bibshort markeren de hoogte punten van de total comfort Mille GT lijn. Deze bibshorts zijn voorzien van de meest comfortabele, best ademende en responsieve zeem die Assos tot nu toe ontwikkeld heeft. Deze bibshort laat concurrenten achter zich door de ondersteuning van de grote spieren, het uitblijven van overmatige druk tijdens lange duurritten en wrijving. Daarnaast zijn de stiklijnen omgedraaid en is de zeem nog beter geworden, waardoor de druk op de genitaliën te elimineren en ervoor te zorgen dat deze nog minder schuurt. De tap toelopende beenpanelen zijn kreukvrij en weerspiegelen perfect uw lichaamsbouw.
€319,95
€244,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
8% Korting
Gobik Commander bibshort zwart heren
(40-02-001-002)
De Gobik Commander bibshort is ontworpen voor middelhoge tot warme temperaturen en lange off-road routes, waar comfort en opbergruimte essentieel zijn. Dit cargomodel, speciaal gemaakt voor off-road disciplines om onder shorts te dragen, biedt extra veilige opslagruimte voor je spullen. Bovendien is er een optionele rugbeschermer beschikbaar voor extra bescherming op ruig terrein.
€124,95
€114,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
20% Korting
Assos Mille GTS bibshort S11 zwart heren
(11.10.288.18)
De Assos Mille GTS Bibshort S11 is dé koersbroek voor wielrenners die lange ritten maken en compromisloos comfort zoeken. Deze vernieuwde S11-versie biedt een perfecte balans tussen aerodynamica, compressie en ventilatie, met innovaties als de rollBar-stabilisatie, zeroPressure Waist en een geavanceerde GTS S11-zeem van 13 mm dik. Gemaakt van het exclusieve Volkano-textiel en afgewerkt met een matte look, staat deze bibshort garant voor topprestaties onder zomerse omstandigheden.
€250,-
€199,95Je bespaart €50,05 (incl. BTW)
18% Korting
Assos Mille GT GTO C2 bibshort lang oranje heren
(11.10.229.3D)
Het Assos Mille GT GTO C2 bibshort lang markeren de hoogte punten van de total comfort Mille GT lijn. Deze bibshorts zijn voorzien van de meest comfortabele, best ademende en responsieve zeem die Assos tot nu toe ontwikkeld heeft. Deze bibshort laat concurrenten achter zich door de ondersteuning van de grote spieren, het uitblijven van overmatige druk tijdens lange duurritten en wrijving. Daarnaast zijn de stiklijnen omgedraaid en is de zeem nog beter geworden, waardoor de druk op de genitaliën te elimineren en ervoor te zorgen dat deze nog minder schuurt. De tap toelopende beenpanelen zijn kreukvrij en weerspiegelen perfect uw lichaamsbouw. Let op: deze bibshorts zijn 3 cm langer dan de standaard Mille GT GTO C2 bibshorts.
€319,95
€259,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
20% Korting
Castelli Endurance 3 bibshort fietsbroek zwart heren
(4521005-010)
De Castelli Endurance 3 Bibshort is ontworpen voor fietsers die langdurig comfort willen tijdens lange ritten. Met een ondersteunende pasvorm, ademende bretels en het Progetto X2 Air-zeem blijf je fris, stabiel en gefocust. Ideaal voor zomerse tochten, endurance rides en fanatieke trainingsdagen. Let op: houdt er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€140,-
€111,95Je bespaart €28,05 (incl. BTW)
20% Korting
Craft Core Endurance shorts zwart heren
(1910530-999000)
De Craft Core Endurance Shorts zijn zachte en elastische fietsbroeken, ontworpen voor fietsfanaten van alle soorten. De fietsbroek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamideweefsel en heeft brede, elastische beenmanchetten en een C4-zeem voor hoog comfort.
€64,95
€51,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Competizione kit bibshort zwart/grijs/rood heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.