Castelli Free Protect Race bibshort zwart heren  20002-010 30% Korting

Castelli Free Protect Race bibshort zwart heren

20002-010 | Schrijf de eerste review! 58326 58326 8050949047996

De zijpanelen van de Castelli Free Protect Race bibshort bestaan uit 2 lagen waardoor je beter beschermt bent bij een valpartij.

De buitenste laag bestaat uit Castelli's Vortex stof, deze stof is super duurzaam en kan tegen een stootje.

De flexibele binnenste laag is gemaakt van een geweven Dyneema ripstop stof die ook gebruikt word in klimtouwen en kogelvrije vesten.

Verder lijkt deze fietsbroek vrij veel op de Free Aero race bibshort waarvan hij veel eigenschappen geleed heeft.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€199,95

139,95 €139,95

Je bespaart €60,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli heeft voor deze broek een gloednieuwe stof ontworpen, deze stof is geweven in plaats van gebreid en is 30% lichter zonder dat dit ten koste gaat van de ondersteuning. Deze nieuwe stof is licht en wordt alleen maar lichter naarmate het been langer word, zo weegt het onderaan maar 90 g/m², waar dit bij andere broeken 220 g/m² is. Dit weefsel is weliswaar waanzinnig licht, maar behoudt een behoorlijke duurzaamheid en een uitstekende slijtvastheid, in ieder geval tegen het zadel.

Doordat de stof zo dun is zal hij bij veel transpiratie dus ook niet zo veel vocht absorberen, zo kun je bij een intensieve tocht naar de top van de Alpe d'Huez al snel 150 gram aan gewicht besparen.

Eigenschappen:
- Extra beschermende fietsbroek
- Wordt gedragen door renners van Team INEOS
- Ontwikkeld om impact tijdens val in gevaarlijke etappes te verlagen
- Protekt matieraal beschermt heupen en dijbeen bij eventuele val
- Extra smalle en soepele bretels voorkomen huidirritaties
- Sluit perfect aan dankzij 38% elastische lycra stof
- Elastische GIRO4 grippers houden broek perfect op zijn plaats
- Doppio V constructie biedt extra ondersteuning
- Platgestikte naden voorkomen huidirritaties
- Voorzien van Progretto X2 Air Seamless zeem
- Kleur: Black
- Temperatuur bereik: 15-32 graden

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Regenbescherming
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Korte broek
  •   3/4 Broek
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Lente - herfst
  •   Zomer - lente
  • Categorie Castelli zomer 2020
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Matt 2.0 bibshort zwart heren 10% Korting Gobik Matt 2.0 bibshort zwart heren (10-02-085-005)

De Gobik Matt 2.0 bibshort is een model met een minimalistische look en een matte afwerking, ontworpen voor perfecte ondersteuning en compressie om stabiel en comfortabel te blijven tijdens lange ritten. Deze vernieuwde versie behoudt de exclusieve bi-elastische lycra en heeft nu lichtere, ademende elastische banden op de dijen. Ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen, biedt deze bibshort langdurig comfort voor lange afstanden en wedstrijden, zodat je urenlang optimaal kunt presteren.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€119,95

€107,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Fusion Tempo! Bib Shorts zwart Unisex 12% Korting Fusion Tempo! Bib Shorts zwart Unisex (0175-BLK)

De Fusion Tempo! Bib Shorts is een functionele bib shorts die finesse met het hoogste comfort combineert. De high-tech bib shorts zijn waterafstotend en snel drogend, zodat ze hun lage gewicht behouden. Geweven met sportcompressie op 12-10 mmHg druk, die vermoeidheid in de spieren vermindert en uw uithoudingsvermogen verhoogt. Free-cut banden met elastische siliconen grip op de beenuiteinden en echte 4-weg stretch in het materiaal garanderen dat uw tights perfect op het dijbeen zitten, zodat u geen weerstand voelt en dus de meeste kracht overbrengt op uw pedalen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€239,95

€209,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Castelli Free Aero RC classic bibshort rood/wit heren 36% Korting Castelli Free Aero RC classic bibshort rood/wit heren (4523001-625)

De Castelli Free Aero RC Bibshort is het top race short van Castelli. Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming. Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Deze versie van de Free Aero RC Bibshort voegt op het onderbeen gedrukte logo's toe voor een klassieke look, die doet denken aan koersbroeken uit de jaren zeventig - nog steeds een geweldige look - terwijl alle eigenschappen van deze futuristische short behouden blijven.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€119,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Castelli Velocissima 3 bibshort zwart/zilver dames 13% Korting Castelli Velocissima 3 bibshort zwart/zilver dames (4522050-010)

De Castelli Velocissima 3 bibshort is Castelli's midrange performance korte fietsbroek, geweldig voor zowel een lange duur-rit als een snel uurtje trainen binnen of buiten. De gebruikte Endurance Evolution stof zorgt voor een mooie matte afwerking, kent een hoge mate van elasticiteit en geeft een comfortabele hoeveelheid compressie. De beenuiteinde zijn net als de Premio-broek voorzien van verticale siliconenstrips die er voor zorgen dat de broek de hele rit op zijn plek blijft zitten. Een goede fietsbroek beschikt natuurlijk over een goede zeem, de Kiss Air² zeem zit super comfortabel zonder al te omvangrijk te zijn. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€100,-

€86,95

  Je bespaart €13,05 (incl. BTW)

Gobik Commander strapless bibshort zwart heren Gobik Commander strapless bibshort zwart heren (40-02-003-002)

De Gobik Commander strapless bibshort is ideaal voor middelhoge tot warme temperaturen en lange off-road routes, waar comfort en opbergruimte essentieel zijn. Dit cargomodel is speciaal ontworpen voor off-road disciplines om onder shorts te dragen en biedt extra veilige opbergruimte voor je spullen, zodat je alles bij de hand hebt tijdens je ritten.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€67,95

 (incl. BTW)

Castelli Espresso bibshort groen heren 25% Korting Castelli Espresso bibshort groen heren (4524002-309)

De Castelli Espresso bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.

Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.

Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.

Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.

De bretels zijn rekbaar, maar hebben tegelijkertijd een goed ademend vermogen.

Daarnaast voorziet de broek je van extra opbergruimte in de vorm van een achterzakje. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€160,-

€119,95

  Je bespaart €40,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Free Protect Race bibshort zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.