Castelli Nano flex pro 2 omloop fietsbroek zwart heren  18516-010 Uitverkoop

Castelli Nano flex pro 2 omloop fietsbroek zwart heren

18516-010 | Schrijf de eerste review! 38234 38234 8055688735951

De Castelli Nano flex pro 2 omloop is gemaakt van Nano Flex Xtra Dry materiaal, wat meer water dan ooit buitenhoudt en daarnaast warmer is dan ooit!

De fietsbroek is gemaakt met een minimum aan naden, voor comfort en om water buiten te houden.

Castelli gebruikt een ruwe rand aan de onderkant van het been, afgesneden net boven de knie voor extra warmte.

Castelli's beste fietsbroek in natte omstandigheden, terwijl het ook een uitstekende keuze is voor droge en koude omstandigheden wanneer je het combineert met een knie- of beenwarmer!

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€149,95

124,95 €124,95

Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Net boven de knie
- Nano Flex Xtra Dry materiaal brengt meer waterbescherming en warmte
- Ruwe rand voor comfort
- Minder naden
- Platte bretels constructie
- Progetto X2 Air zeem voor vele uren in het zadel
- Reflecterende Castelli afbeelding op beide benen
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 241 gram
- Temperatuur bereik: 12-20 graden
- Wind bescherming: 3*
- Water bescherming: 4*
- Isolatie: 4*
- Ademend vermogen: 4*
- Lichtgewicht: 4*

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Korte broek
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Lente - herfst
  • Categorie Castelli winter 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Revolution 2.0 bibshort ultrablue dames  Gobik Revolution 2.0 bibshort ultrablue dames (10-02-091-003)

De Gobik Revolution 2.0 bibshort is ontworpen voor hoge prestaties en is ultralicht, met een verlengde broekspijp van +2 cm die meer van de dij bedekt en de spiercompressie vergroot. Het 4-way stretchmateriaal zorgt voor een uitstekende pasvorm die zich perfect aanpast aan de anatomie van de fietser. Dit model is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen en biedt uitstekende ademend vermogen, compressie en lichtheid, waardoor het perfect is voor veeleisende routes en wedstrijden.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€159,95

 (incl. BTW)

Assos Dyora R Spring/Fall S11 fietsbroek kort black serie dames Assos Dyora R Spring/Fall S11 fietsbroek kort black serie dames (12.10.281.18)

Ontdek de Assos Dyora R Spring/Fall S11 fietsbroek kort. Een gloednieuw platform voor bibshorts, speciaal ontwikkeld voor wedstrijden en intensieve training in de koude, natte en uitdagende omstandigheden van de overgangsseizoenen. De DYORA R beschikt over ons warmste Spring Fall-textiel tot nu toe, en de stevige weving beschermt je tegen wind, wegspatten en lichte neerslag.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€239,95

 (incl. BTW)

Castelli Endurance W bibshort fietsbroek zwart dames 21% Korting Castelli Endurance W bibshort fietsbroek zwart dames (4522048-010)

Het belangrijkste deel van deze Castelli Endurance W bibshort is het gebruik van de geweldige Progetto X2 Air Seamless zeem. Maar in feite is elk klein detail natuurlijk belangrijk om comfort te garanderen bij je lange afstandsrit. Dit bibshort heeft een perfecte pasvorm. De naden zijn rond de heupen geplaatst om een perfecte vorm op de fiets te creëren. De Endurance Evolution stof heeft een zachte hand en zorgt voor een goede compressie en een uitstekende vochtregulatie. En het wordt allemaal op zijn plaats gehouden met de comfortabele GIRO3 beengripper. Deze short biedt een uitzonderlijke waarde en is ontwinkkeld om blijvend comfort te leveren op je langste ritten. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€140,-

€109,95

  Je bespaart €30,05 (incl. BTW)

Gobik Matt Compact 2.0 bibshort ultrablue heren Gobik Matt Compact 2.0 bibshort ultrablue heren (10-02-084-003)

De Gobik Matt Compact 2.0 bibshort is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen, perfect voor lange afstanden en wedstrijden waarbij langdurig comfort essentieel is. Dit model heeft een minimalistische uitstraling met een matte afwerking en biedt optimale ondersteuning en compressie, zodat je stabiel en comfortabel blijft tijdens uren in het zadel. In deze vernieuwde versie is de exclusieve bi-elastische lycra behouden, aangevuld met nieuwe, lichtere en ademende elastische banden op de dijen voor extra ventilatie en draagcomfort.  

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€119,95

 (incl. BTW)

Craft Core Endurance bibshort heren forest green 16% Korting Craft Core Endurance bibshort heren forest green (1910529-680635)

De Craft Core Endurance Bibshort is een elastische, zachte en ergonomische fietsbroek met een C4-zeem voor veel comfort. De broek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamidestof en voorzien van brede, elastische broekspijpen met siliconen print die de short op zijn plaats houdt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€75,-

€62,95

  Je bespaart €12,05 (incl. BTW)

Castelli Entrata 2 bibshort blauw heren 15% Korting Castelli Entrata 2 bibshort blauw heren (4523003-424)

Deze Castelli Entrata 2 bibshort geeft u alle reden om naar Castelli over te stappen. De stof is precies het juiste gewicht met precies de juiste stretch en met een matte afwerking die er precies goed uitziet. Het KISS Air2 zitkussen is precies goed, net als de GIRO3 beenklem. En de short past precies goed, omdat we geobsedeerd zijn door de pasvorm van elke short die we maken. We wilden dat deze short jarenlang goed zou blijven zitten, dus hebben we de logo's en reflecterende panelen op de achterkant aangebracht.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

€84,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Nano flex pro 2 omloop fietsbroek zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.