
De Castelli Nano Flex Pro Race bibshort is de nieuwe derde generatie van onze Nano Flex-stof is net zo zacht, rekbaar, ademend en warm als ons Thermoflex-materiaal.
Dit bibshort is zo gemaakt zodat hij geschikt is voor koele en droge omstandigheden, maar ook voor natte dagen.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€150,-
€114,95Je bespaart €35,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Nano Flex 3G is waterafstotend, rekbaar en warm dankzij de luxueuse zacht geborstelde binnenkant.
- Minder naden voor comfort en om water tijdens natte ritten tegen te houden
- Knielengte voor extra warmte en waar geen elastische gripper voor nodig is
- Mesh bretels geven het bovenlijf geen extra warmte, zodat je je naar de omstandigheden kunt kleden
- Naadloos Progetto X2 Air-zeem voor lange uren in het zadel
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Advanced Aero bibshort is een fietsbroek van professionele kwaliteit met een superieure aerodynamica voor veeleisende renners die streven naar maximale snelheid. De fietsbroek is gemaakt van Lycra Sport Energy stof met 4-weg elasticiteit die spiertrillingen vermindert en kracht concentreert voor optimale controle en prestaties. Bovendien zorgt de stof voor een uitstekend vochttransport voor een optimale beheersing van de lichaamstemperatuur tijdens het fietsen met hoge intensiteit. De bibshort heeft ook een aerodynamisch ontwerp met minder naden en bodymapped panelen voor een optimale luchtstroom en minimale luchtweerstand. De hoogwaardige C2 Pad zorgt voor maximaal comfort.
€129,95
€89,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Castelli Tutto Nano bibshort is het resultaat van bijna tien jaar aan vernieuwingen. Het is gemaakt van Castelli's beste all-round stof voor winterbroeken, de Nano Flex 3G. Deze stof is warm, elastisch, extreem zacht en heeft een zeer goed ademend vermogen, ook is de stof voorzien van een waterafstotende laag. Een nieuwe geoptimaliseerde vorm, een hogere schuimdichtheid en zachtere toplaag maken de nieuwe Kiss Air2 zeem comfortabeler dan ooit. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€125,-
€111,95Je bespaart €13,05 (incl. BTW)
De Assos UM GT half shorts C2 is de ideale traingsshorts voor tijden uw training thuis op de hometrainer of spinningbike. Bibshorts zijn niet voor iedereen weggelegd, maar als je ze niet gebruikt, word een een perfect, op de rit afgestemde pasvorm vinden nog moeilijker. De vernieuwde zeem heeft de verbeterde ventilatie geërfd van topmodellen van Assos en daar is 3 mm extra dikte aan toegevoegd, om het comfort tijdens lange ritten te verhogen.
(incl. BTW)
De Castelli Free Aero RC Bibshort is het top race short van Castelli. Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming. Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€179,95
€124,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
De Fusion Tempo! Bib Shorts is een functionele bib shorts die finesse met het hoogste comfort combineert. De high-tech bib shorts zijn waterafstotend en snel drogend, zodat ze hun lage gewicht behouden. Geweven met sportcompressie op 12-10 mmHg druk, die vermoeidheid in de spieren vermindert en uw uithoudingsvermogen verhoogt. Free-cut banden met elastische siliconen grip op de beenuiteinden en echte 4-weg stretch in het materiaal garanderen dat uw tights perfect op het dijbeen zitten, zodat u geen weerstand voelt en dus de meeste kracht overbrengt op uw pedalen.
€239,95
€219,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Craft Core Endurance Bibshort is een elastische, zachte en ergonomische fietsbroek met een C4-zeem voor veel comfort. De broek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamidestof en voorzien van brede, elastische broekspijpen met siliconen print die de short op zijn plaats houdt.
€74,95
€62,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Nano Flex Pro Race bibshort heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.