Castelli Omloop Pro bibshort zwart heren

19556-010 | Schrijf de eerste review! 40693 40693 08055688899196

De Castelli Omloop Pro bibshort is onlosmakelijk verbonden met de professionele sport sinds Castelli jaren geleden deelnemers zag rondfietsen met broeken met afgesneden kniewarmers.

De Omloop Pro is ontwikkeld in samenwerking met Team Sky en is uitgegroeid tot een favoriet voor zowel de trainingen als wedstrijden.

Probeer hem uit en je zult begrijpen waarom.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
139,95 €139,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Beoordeling:
2* - Wind bescherming
2* - Waterdichtheid
3* - Isolatie
5* - Ademend vermogen
4* - Lichtgewicht

Eigenschappen:
- De originele thermische korte broek met knielengte
- Thermoflex stof voor maximale warmte en stretch
- De uiteinden van de broekspijpen schuren niet achter in je knieholte
- Progetto X2 air Naadloze zeem
- Kleur: Black
- Temperatuur bereik: 12-18 graden

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Regenbescherming
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Korte broek
  •   3/4 Broek
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Lente - herfst
  • Categorie Castelli winter 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Velocissima 3 bibshort zwart/zilver dames 13% Korting Castelli Velocissima 3 bibshort zwart/zilver dames (4522050-010)

De Castelli Velocissima 3 bibshort is Castelli's midrange performance korte fietsbroek, geweldig voor zowel een lange duur-rit als een snel uurtje trainen binnen of buiten. De gebruikte Endurance Evolution stof zorgt voor een mooie matte afwerking, kent een hoge mate van elasticiteit en geeft een comfortabele hoeveelheid compressie. De beenuiteinde zijn net als de Premio-broek voorzien van verticale siliconenstrips die er voor zorgen dat de broek de hele rit op zijn plek blijft zitten. Een goede fietsbroek beschikt natuurlijk over een goede zeem, de Kiss Air² zeem zit super comfortabel zonder al te omvangrijk te zijn. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€100,-

€86,95

  Je bespaart €13,05 (incl. BTW)

Craft Core Endurance bibshort zwart/rood heren 16% Korting Craft Core Endurance bibshort zwart/rood heren (1910529-999430)

De Craft Core Endurance Bibshort is een elastische, zachte en ergonomische fietsbroek met een C4-zeem voor veel comfort. De broek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamidestof en voorzien van brede, elastische broekspijpen met siliconen print die de short op zijn plaats houdt.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€74,95

€62,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Castelli Free Aero RC bibshort zwart heren 27% Korting Castelli Free Aero RC bibshort zwart heren (4522000-010)

De Castelli Free Aero RC Bibshort is het top race short van Castelli. Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming. Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€179,95

€129,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Castelli Prima 2 short beige dames Castelli Prima 2 short beige dames (4525045-294)

De Castelli Prima 2 short is ontworpen voor optimaal comfort en ondersteuning tijdens elke rit. Gemaakt van zachte, elastische Pro2 Dry Soft-stof die prettig aanvoelt op de huid en zich moeiteloos aanpast aan je lichaam. De anatomische pasvorm en platte siliconen grippers zorgen ervoor dat de short perfect blijft zitten zonder te knellen. Het KISS Air 2 Donna-zeem biedt langdurig zitcomfort, ideaal voor lange ritten. Subtiele reflecterende accenten verhogen de zichtbaarheid onderweg, en de gekleurde inzetstukken matchen moeiteloos met je favoriete fietsshirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€109,95

 (incl. BTW)

Sportful Total Comfort fietsbroek kort zwart dames Sportful Total Comfort fietsbroek kort zwart dames (1120038-002)

De Sportfull Total Comfort fietsbroek keert terug in een vernieuwde winterversie.  Met nieuwe verbeterde details zoals de reflecterende elementen aan de beenuiteinden en de slabberbanden die het gebruik door ruiters van verschillende hoogtes mogelijk maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€159,95

 (incl. BTW)

Gobik Ultralite bibshort zwart heren Gobik Ultralite bibshort zwart heren (10-02-060-002)

De Gobik Ultralite bibshort is ons meest geavanceerde ultralichte model met elite prestaties. Het innovatieve ontwerp heeft vrijwel geen naden, wat bijdraagt aan het comfort en de aerodynamica. De hoogwaardige stoffen zorgen voor een perfecte drukverdeling en spiercompressie die vergelijkbaar is met zwaardere rash guards. Deze bibshort is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen en biedt uitstekende ademend vermogen, compressie en lichtheid, waardoor het perfect is voor veeleisende routes en wedstrijden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€179,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Omloop Pro bibshort zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.