12% Korting
De Castelli omloop thermal bibshort is speciaal ontwikkeld voor frisse lentedagen en koele herfstritten.
De zachte Thermoflex-stof biedt warmte, stretch en comfort met een perfecte pasvorm.
Dankzij de langere pijpen net boven de knie geniet je van extra bescherming tegen de kou.
Met het Progetto X2 Air Seamless-zeem ervaar je professioneel zitcomfort, zelfs tijdens lange ritten.
€150,-
€131,95Je bespaart €18,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Thermal Bibshort is de ultieme keuze voor fietsers die in het voor- of najaar willen genieten van comfort, warmte en prestaties. Ontwikkeld met Castelli’s hoogwaardige Thermoflex fleece combineert deze broek warmte met een uitzonderlijke stretch, zodat je altijd bewegingsvrijheid behoudt. De stof voelt zacht aan tegen de huid en houdt precies de juiste hoeveelheid warmte vast, ideaal voor wisselende temperaturen.
De bibshort heeft een langere pasvorm, tot net boven de knie, waardoor je extra beschermd bent tegen kou en wind. De constructie is bewust minimalistisch gehouden met een minimum aan naden, wat irritatie voorkomt en bijdraagt aan een strakke, aerodynamische look.
Voor optimaal draagcomfort zijn de bretels elastisch en naadloos uitgevoerd, met een mesh rugpaneel dat extra ademend vermogen biedt. Het hart van deze bibshort is de Progetto X2 Air Seamless-zeem, een zeem van professionele kwaliteit dat langdurig zitcomfort garandeert, zelfs tijdens de langste ritten.
De Thermal Bibshort is dé perfecte balans tussen warmte, comfort en prestaties, en mag niet ontbreken in de garderobe van elke wielrenner die ook in de koelere seizoenen door blijft fietsen.
Belangrijkste eigenschappen:
-Ultieme bibshort voor herfst- en lenteritten
-Gemaakt van Castelli Thermoflex fleece (80% nylon, 20% elastaan)
-Perfecte balans tussen warmte, stretch en comfort
-Langere pasvorm tot net boven de knie voor extra bescherming
-Constructie met een minimum aan naden om irritatie te voorkomen
-Elastische, naadloze bretels met ademende mesh rug
-Progetto X2 Air Seamless-zeem voor professioneel zitcomfort
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
13% Korting
Castelli Prima 2 short zwart dames
(4525045-010)
De Castelli Prima 2 short is ontworpen voor optimaal comfort en ondersteuning tijdens elke rit. Gemaakt van zachte, elastische Pro2 Dry Soft-stof die prettig aanvoelt op de huid en zich moeiteloos aanpast aan je lichaam. De anatomische pasvorm en platte siliconen grippers zorgen ervoor dat de short perfect blijft zitten zonder te knellen. Het KISS Air 2 Donna-zeem biedt langdurig zitcomfort, ideaal voor lange ritten. Subtiele reflecterende accenten verhogen de zichtbaarheid onderweg, en de gekleurde inzetstukken matchen moeiteloos met je favoriete fietsshirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€94,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Castelli Prima 2 short grijs dames
(4525045-030)
De Castelli Prima 2 short is ontworpen voor optimaal comfort en ondersteuning tijdens elke rit. Gemaakt van zachte, elastische Pro2 Dry Soft-stof die prettig aanvoelt op de huid en zich moeiteloos aanpast aan je lichaam. De anatomische pasvorm en platte siliconen grippers zorgen ervoor dat de short perfect blijft zitten zonder te knellen. Het KISS Air 2 Donna-zeem biedt langdurig zitcomfort, ideaal voor lange ritten. Subtiele reflecterende accenten verhogen de zichtbaarheid onderweg, en de gekleurde inzetstukken matchen moeiteloos met je favoriete fietsshirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Gobik Gritt 2.0 bibshort evergreen dames
(10-02-093-003)
De Gobik Grit 2.0 bibshort is de nieuwste evolutie van ons cargomodel, speciaal ontworpen voor off-road gebruik. Met een nieuw patroon dat de prestaties verbetert, heeft het een stijlvol en aantrekkelijk uiterlijk gekregen. De achterzakken bieden nu meer opbergruimte, terwijl de broekspijpen met 2 cm zijn verlengd ten opzichte van de vorige versie, waardoor ze een standaardlengte bereiken. Deze bibshort is ideaal voor middelhoge en warme temperaturen en lange ritten, waar comfort en opslagcapaciteit van groot belang zijn.
(incl. BTW)
30% Korting
Sportful Supergiara bibshort zwart heren
(1102001-002)
De Assos Supergiara bibshort is de beste optie als u niets aan het toeval wilt overlaten. Het bibshort is voorzien van een geweven hoge compressie stretchstof die elke inspanning ondersteunt en zorgt voor een ergonomische pasvorm. Het zorgt voor een gegarandeerd comfort op de moeilijkste wegen. De DMS-zeem combineert meerdere dichtheden door de iets kleinere vorm die past bij de beweging en lichaamshouding. De mesh zakken op de achterkant en op uw been zijn voldoende om al uw belangrijke spullen in op te bergen. De reflecterende details zorgen voor een goede zichtbaarheid na zonsondergang of bij de start van een rit in de vroege ochtend. De platten en anatomische mesh bretels zorgen voor extra comfort en ventilatie.
€139,95
€97,95Je bespaart €42,- (incl. BTW)
12% Korting
Castelli free aero race s bibshort deep mocha heren
(4525001-227)
De Castelli free aero race s Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Castelli free aero race s Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Castelli free aero race s Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€174,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Assos Dyora RSV bibshort S11 zwart dames
(12.10.293.18)
De Assos DYORA RSV S11 Bibshort Ultieme Raceprestatie en Compressie. De Assos DYORA RSV S11 Bibshort vertegenwoordigt de absolute top in wedstrijdtechnologie, ontworpen voor ultra-endurance races en intensieve trainingssessies. Dankzij geavanceerde compressietechnologieën en aerodynamische pasvorm biedt deze bibshort maximale ondersteuning en ongeëvenaard comfort voor de meest veeleisende ritten.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Omloop Thermal bibshort zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.