Castelli Velocissima W short zwart/raspberry dames 15047-011  CA15047-011 Uitverkoop

Castelli Velocissima W short zwart/raspberry dames 15047-011

CA15047-011 | Schrijf de eerste review! 29368 29368 8055688102012

Er is veel vraag door vrouwen naar een mid-range performance broek van Castelli, en daar is deze Castelli Velocissima W short zwart/raspberry dames 15047-011 perfect geschikt voor.

De Endurance Evolution stof heeft een hoge kwaliteit en zeer platte Lycra stof die extreem droog aanvoelt terwijl hij precies de juiste hoeveelheid druk geeft.

In de taille is een platte constuctie toegepast en zijn stiksels vermeden om zoveel mogelijk comfort te bieden.

Uitgevoerd met Giro3 grippers om ervoor te zorgen dat de pijpen niet 'opkruipen' en gemaakt met een Kiss3 Air dames-specifieke zeem met een 'daily comfort'. 

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€84,95

57,5 €57,50

Je bespaart €27,45 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Velocissima W short zwart/raspberry dames 15047-011

Er is veel vraag door vrouwen naar een mid-range performance broek van Castelli, en daar is deze velocissima perfect geschikt voor. De Endurance Evolution stof heeft een hoge kwaliteit en zeer platte Lycra stof die extreem droog aanvoelt terwijl hij precies de juiste hoeveelheid druk geeft. In de taille is een platte constuctie toegepast en zijn stiksels vermeden om zoveel mogelijk comfort te bieden. Uitgevoerd met Giro3 grippers om ervoor te zorgen dat de pijpen niet 'opkruipen' en gemaakt met een Kiss3 Air dames-specifieke zeem met een 'daily comfort'. De volledig nieuw ontworpen damis-specifiek KISS3 air zeem zorgt voor zeer veel zitcomfort en is zeer luchtdoorlatend.

Eigenschappen:
- Endurance Evolution stof zorgt voor een optimale spierondersteuning en voelt droog aan
- Nieuwe Kiss3 zeem voor goede bescherming en goed comfort
- Nieuwe constructie om de onderbuik om irritatie te voorkomen
- Giro3 platte beengrippers
- Maten: S-XL
- Gewicht: 136g (small)

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Fietsbroek bretels Zonder bretels
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Zomer
  •   Lente - herfst
  • Categorie Castelli zomer 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Velocissima 3 bibshort fietsbroek zwart dames 13% Korting Castelli Velocissima 3 bibshort fietsbroek zwart dames (4522050-110)

De Castelli Velocissima 3 bibshort is Castelli's midrange performance korte fietsbroek, geweldig voor zowel een lange duur-rit als een snel uurtje trainen binnen of buiten. De gebruikte Endurance Evolution stof zorgt voor een mooie matte afwerking, kent een hoge mate van elasticiteit en geeft een comfortabele hoeveelheid compressie. De beenuiteinde zijn net als de Premio-broek voorzien van verticale siliconenstrips die er voor zorgen dat de broek de hele rit op zijn plek blijft zitten. Een goede fietsbroek beschikt natuurlijk over een goede zeem, de Kiss Air² zeem zit super comfortabel zonder al te omvangrijk te zijn. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€100,-

€86,95

  Je bespaart €13,05 (incl. BTW)

Craft Core Endurance fietsbroek kort zonder bretels zwart/wit dames 15% Korting Craft Core Endurance fietsbroek kort zonder bretels zwart/wit dames (1910565-999000)

De Craft Core Endurance Shorts zijn zachte en elastische fietsbroeken, ontworpen voor fietsfanaten van alle soorten. De fietsbroek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamideweefsel en heeft brede, elastische beenmanchetten en een C4-zeem voor hoog comfort.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€64,95

€54,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Castelli Entrata 2 bibshort blauw heren 15% Korting Castelli Entrata 2 bibshort blauw heren (4523003-424)

Deze Castelli Entrata 2 bibshort geeft u alle reden om naar Castelli over te stappen. De stof is precies het juiste gewicht met precies de juiste stretch en met een matte afwerking die er precies goed uitziet. Het KISS Air2 zitkussen is precies goed, net als de GIRO3 beenklem. En de short past precies goed, omdat we geobsedeerd zijn door de pasvorm van elke short die we maken. We wilden dat deze short jarenlang goed zou blijven zitten, dus hebben we de logo's en reflecterende panelen op de achterkant aangebracht.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€84,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Craft Pro Aero bibshort zwart heren 26% Korting Craft Pro Aero bibshort zwart heren (1910534-999900)

De Craft Pro Aero Bibshort is een fietsbroek van professionele kwaliteit met een superieure aerodynamica voor veeleisende renners die streven naar maximale snelheid. De fietsbroek is gemaakt van Lycra Sport Energy stof met 4-weg elasticiteit die spiertrillingen vermindert en kracht concentreert voor optimale controle en prestaties. Bovendien zorgt de stof voor een uitstekend vochttransport voor een optimale beheersing van de lichaamstemperatuur tijdens het fietsen met hoge intensiteit. De bibshort heeft ook een aerodynamisch ontwerp met minder naden en bodymapped panelen voor een optimale luchtstroom en minimale luchtweerstand. De hoogwaardige C1 Pad zorgt voor maximaal comfort.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,95

€124,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Assos Mille GTS spring/fall fietsbroek kort zwart heren 10% Korting Assos Mille GTS spring/fall fietsbroek kort zwart heren (11.10.245.18)

De Assos Mille GTS spring/fall fietsbroek kort is een gestroomlijnde regularFit bibshort, afgestemd op de koele en vaak toch vochtige ritten in het voor- en najaar. Rondom de Mille GTS CS zeem zijn 2 actieve stoffen geplaatst. De RX EVO light, die lichtgewicht isolatie biedt met een hoog ademend vermogen en de RX EVO, die midweight isolatie toevoegt voor gerichte bescherming. Beide textielen zijn waterafstotend, zodat wegnevel en neerslag tijdens uw rit gewoon opdwarrelen en wegrollen in plaats van door te dringen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€229,95

€206,95

  Je bespaart €23,- (incl. BTW)

Castelli Prima 2 DT bibshort beige dames Castelli Prima 2 DT bibshort beige dames (4525044-294)

De Castelli prima 2 dt bibshort is ontwikkeld met de focus op comfort en ondersteuning, zodat je volledig kunt genieten van je rit. De Pro2 Dry Soft-stof voelt zacht en rekbaar aan op de huid, terwijl de anatomische pasvorm zorgt voor een perfecte aansluiting zonder beperking van je bewegingsvrijheid. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€120,-

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Velocissima W short zwart/raspberry dames 15047-011

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.