Craft Advanced Aero bibshort zwart heren  1910536-999000 Uitverkoop

Craft Advanced Aero bibshort zwart heren

1910536-999000 | Schrijf de eerste review! 85996 85996 7318573504430

De Craft Advanced Aero bibshort is een fietsbroek van professionele kwaliteit met een superieure aerodynamica voor veeleisende renners die streven naar maximale snelheid.

De fietsbroek is gemaakt van Lycra Sport Energy stof met 4-weg elasticiteit die spiertrillingen vermindert en kracht concentreert voor optimale controle en prestaties.

Bovendien zorgt de stof voor een uitstekend vochttransport voor een optimale beheersing van de lichaamstemperatuur tijdens het fietsen met hoge intensiteit.

De bibshort heeft ook een aerodynamisch ontwerp met minder naden en bodymapped panelen voor een optimale luchtstroom en minimale luchtweerstand.

De hoogwaardige C2 Pad zorgt voor maximaal comfort.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
S
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€129,95

89,95 €89,95

Je bespaart €40,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Superieure aerodynamica
Aero is een technisch geavanceerd fietsconcept met superieure aerodynamica voor maximale snelheid. Op het lichaam afgestemde stoffen panelen met verschillende structuren zorgen voor een optimale luchtstroom en een minimale luchtweerstand, waardoor toegewijde rijders maximale prestaties kunnen leveren. Daarnaast zorgen de ruw gesneden uiteinden voor een gestroomlijnd uiterlijk.

Infinity C2 Zeem
Infinity C2 biedt een uitstekende functionaliteit en is een geweldige keuze voor renners die het hele jaar door hard trainen. De zeem bestaat uit drie lagen, waaronder een tweede en derde laag van schuim met gemiddelde en hoge dichtheid. Samen vormen deze twee lagen een perfecte combinatie die energie dempt en absorbeert en deze vervolgens afvoert als een anti-shock systeem. Bovendien is de laag die zich het dichtst bij de huid bevindt, gemaakt van polyesterweefsel van topkwaliteit dat een grote 4-weg rekbaarheid en een uitstekend vochttransport biedt. Dankzij de 4-weg elasticiteit van de stof kan de pad het bewegende lichaam volgen voor optimaal comfort en functie.

Eigenschappen: 
- Lycra Sport Energy body-control stof met 4-weg elasticiteit
- Verminderd aantal naden om de luchtstroom te optimaliseren
- Silicone aan de beenuiteinden houdt de koersbroek op zijn plaats
- Extra lange pijpen met onafgewerkte uiteinden
- Geperforeerde bib voor optimaal ademend vermogen en comfort
- C1 Pad Heren

Specificaties
  • Merken Craft
  • Uitvoering Advanced Aero
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  •   Lente - herfst
  • Categorie Craft zomer 2023
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Prima 2 short grijs dames Castelli Prima 2 short grijs dames (4525045-030)

De Castelli Prima 2 short is ontworpen voor optimaal comfort en ondersteuning tijdens elke rit. Gemaakt van zachte, elastische Pro2 Dry Soft-stof die prettig aanvoelt op de huid en zich moeiteloos aanpast aan je lichaam. De anatomische pasvorm en platte siliconen grippers zorgen ervoor dat de short perfect blijft zitten zonder te knellen. Het KISS Air 2 Donna-zeem biedt langdurig zitcomfort, ideaal voor lange ritten. Subtiele reflecterende accenten verhogen de zichtbaarheid onderweg, en de gekleurde inzetstukken matchen moeiteloos met je favoriete fietsshirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€109,95

 (incl. BTW)

Castelli Entrata 2 bibshort zwart heren 15% Korting Castelli Entrata 2 bibshort zwart heren (4523003-010)

Deze Castelli Entrata 2 bibshort geeft u alle reden om naar Castelli over te stappen. De stof is precies het juiste gewicht met precies de juiste stretch en met een matte afwerking die er precies goed uitziet. Het KISS Air2 zitkussen is precies goed, net als de GIRO3 beenklem. En de short past precies goed, omdat we geobsedeerd zijn door de pasvorm van elke short die we maken. We wilden dat deze short jarenlang goed zou blijven zitten, dus hebben we de logo's en reflecterende panelen op de achterkant aangebracht.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€99,95

€84,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Assos Dyora RS S9 bibshort zwart dames 35% Korting Assos Dyora RS S9 bibshort zwart dames (12.10.219.18)

Het Assos Dyora RS S9 bibshort is een van de meest geavanceerde competitieve bibshorts van Assos uit de S9 serie. Het bibshort is ontwikkeld op basis van jaren lang onderzoek en feedback van WorldTour in combinatie met een speciaal ontwikkeld ontwerp voor vrouwen. In totaal is er zes jaar besteed aan de ontwikkeling van prototypes het verzamelen van feedback vanuit de wielerwereld. Het textiel is gecombineerd met een netwerk van technologieën zoals compressie, trekkracht en een zijdezacht comfort van de beenpanelen tot het op zijn plaats houden van de zeem. Dit bibshort is de oplossing voor een perfecte balans tussen duurzaamheid, een zijdezacht comfort en aerodynamica voor trainingen en races.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€219,95

€141,95

  Je bespaart €78,- (incl. BTW)

Castelli Velocissima 3 short zwart dames 12% Korting Castelli Velocissima 3 short zwart dames (4522051-110)

De Castelli Velocissima 3 short is Castelli's midrange performance korte fietsbroek, geweldig voor zowel een lange duur-rit als een snel uurtje trainen binnen of buiten. De gebruikte Endurance Evolution stof zorgt voor een mooie matte afwerking, kent een hoge mate van elasticiteit en geeft een comfortabele hoeveelheid compressie. De beenuiteinde zijn net als de Premio-broek voorzien van verticale siliconenstrips die er voor zorgen dat de broek de hele rit op zijn plek blijft zitten. Een goede fietsbroek beschikt natuurlijk over een goede zeem, de Kiss Air² zeem zit super comfortabel zonder al te omvangrijk te zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€90,-

€78,95

  Je bespaart €11,05 (incl. BTW)

Gobik Gritt 2.0 bibshort evergreen dames Gobik Gritt 2.0 bibshort evergreen dames (10-02-093-003)

De Gobik Grit 2.0 bibshort is de nieuwste evolutie van ons cargomodel, speciaal ontworpen voor off-road gebruik. Met een nieuw patroon dat de prestaties verbetert, heeft het een stijlvol en aantrekkelijk uiterlijk gekregen. De achterzakken bieden nu meer opbergruimte, terwijl de broekspijpen met 2 cm zijn verlengd ten opzichte van de vorige versie, waardoor ze een standaardlengte bereiken. Deze bibshort is ideaal voor middelhoge en warme temperaturen en lange ritten, waar comfort en opslagcapaciteit van groot belang zijn.  

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€129,95

 (incl. BTW)

Gobik Limited 6.0 strapless bibshort zwart dames Gobik Limited 6.0 strapless bibshort zwart dames (10-02-006-021)

De Gobik Limited 6.0 strapless bibshort is ontworpen voor fietsers die op zoek zijn naar comfort en minder spiercompressie, zonder concessies te doen aan prestaties tijdens trainingen en lange ritten. Dit model zonder schouderbanden biedt extra gemak en flexibiliteit, met een verhoogde tailleband die stevig blijft zitten en verschuiven voorkomt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€94,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Craft Advanced Aero bibshort zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.