Craft Bora Hansgrohe Replica Bibshort Wereldkampioen zwart heren   1906109-4900 Uitverkoop

Craft Bora Hansgrohe Replica Bibshort Wereldkampioen zwart heren

1906109-4900 | Schrijf de eerste review! 33085 33085

De Craft Bora Hansgrohe Replica Bibshort heeft een goed ademend vermogen en weet ook vocht snel van het lichaam weg te voeren.

Deze fietsbroek is voorzien van smalle bretels en een speciale Craft Infinity Comfort C2 zeem. Een echte top broek voor de fanatieke wielrenner.

De Craft Bora Hansgrohe Replica team bibshort is de korte broek van de ploeg van Peter Sagan die al zeer succesvol is dit seizoen.

Een broek die een zeer goede elasticiteit heeft en het lichaam ondersteunt, daar waar dit nodig is. 


Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€89,95

39,5 €39,50

Je bespaart €50,45 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Bekijk: | Specificaties
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Specificaties
  • Merken Craft
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Velocissima 3 short zwart/wit dames 14% Korting Castelli Velocissima 3 short zwart/wit dames (4522051-010)

De Castelli Velocissima 3 short is Castelli's midrange performance korte fietsbroek, geweldig voor zowel een lange duur-rit als een snel uurtje trainen binnen of buiten. De gebruikte Endurance Evolution stof zorgt voor een mooie matte afwerking, kent een hoge mate van elasticiteit en geeft een comfortabele hoeveelheid compressie. De beenuiteinde zijn net als de Premio-broek voorzien van verticale siliconenstrips die er voor zorgen dat de broek de hele rit op zijn plek blijft zitten. Een goede fietsbroek beschikt natuurlijk over een goede zeem, de Kiss Air² zeem zit super comfortabel zonder al te omvangrijk te zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€90,-

€76,95

  Je bespaart €13,05 (incl. BTW)

Castelli Free Aero RC classic bibshort rood/wit heren 36% Korting Castelli Free Aero RC classic bibshort rood/wit heren (4523001-625)

De Castelli Free Aero RC Bibshort is het top race short van Castelli. Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming. Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Deze versie van de Free Aero RC Bibshort voegt op het onderbeen gedrukte logo's toe voor een klassieke look, die doet denken aan koersbroeken uit de jaren zeventig - nog steeds een geweldige look - terwijl alle eigenschappen van deze futuristische short behouden blijven.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€119,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Castelli Entrata w bibknicker fietsbroek zwart dames Castelli Entrata w bibknicker fietsbroek zwart dames (4524547-010)

De Castelli Entrata W Bibknicker combineert warmte, comfort en prestaties voor winterse fietstochten. De zachte Thermoflex-stof biedt een luxueus gevoel en optimale bewegingsvrijheid. Dankzij het KISS Air2 Donna-zitvlak geniet je van uitstekende ondersteuning zonder extra volume. Perfect voor wie ook tijdens koude dagen met plezier en comfort wil blijven fietsen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€100,-

 (incl. BTW)

Castelli competizione 2 bibshort groen heren 24% Korting Castelli competizione 2 bibshort groen heren (4525004-309)

De Castelli Competizione 2 Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€109,95

€82,95

  Je bespaart €27,- (incl. BTW)

Castelli Unlimited endurance bibshort zwart heren 23% Korting Castelli Unlimited endurance bibshort zwart heren (4525020-010)

De Unlimited Bibshort is de uitrusting die zowel comfortabel als functioneel is. De Unlimited Bibshort is gebaseerd op de uiterst comfortabele Espresso Bibshort, maar met extra opbergmogelijkheden voor lange dagen op de fiets. De perfecte combinatie van comfort, ondersteuning en functionaliteit, ideaal voor lange ritten op gravel of weg. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,95

€129,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Craft Essence bibshort zwart dames 15% Korting Craft Essence bibshort zwart dames (1907135-999000)

De Craft Essence bibshort zwart dames is perfect voor degene die niks liever doet dan in het warme zomerseizoen op de fiets te stappen. De eenvoudige broek met bretels past het beste bij de kleurrijke fietsshirts uit de serie. De fietsbroeken zijn gemaakt van een sneldrogend materiaal die je van compressie voorzien dankzij de Lycra Sport Energy stof. Dit vermindert de spiertrilling tijdens het fietsen. De bretels van de broek zijn gemaakt van een lichte gaas stof om oververhitting te voorkomen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

€84,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Craft Bora Hansgrohe Replica Bibshort Wereldkampioen zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.