Uitverkoop
De Craft Essence hot pants zwart dames is ontworpen voor degenen die op warme dagen niks liever doen dan op de fiets te stappen.
De broek is voorzien van de Infinity C3 zeem van craft, deze geperforeerde zeem is gemaakt van gerecycled polyamide en biedt voldoende ondersteuning voor talloze uren fietsplezier.
De hot pants is gemaakt van een sneldrogend functioneel materiaal en biedt compressie dankzij de Lycra Sport Energy stof.
Dit vermindert de spiertrilling tijdens het sporten.
De effen broek past het beste in combinatie met een van de kleurrijke fietsshirts uit de serie.
€79,95
€49,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Craft Essence hot pants zwart dames
Eigenschappen:
- De broek geeft lichte compressie
- Siliconenprints houden de broek op zijn plaats
- Zonbeschermingsfactor 50+
- De geperforeerde C3 zeem is gemaakt van gerecycled polyamide
- Pasvorm: Strak
- Ondersteuning: Gemiddeld
- Ideaal voor: gematigde weg- en mountainbiketochten
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
25% Korting
Castelli Espresso bibshort groen heren
(4524002-309)
De Castelli Espresso bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.
Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.
Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.
Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.
De bretels zijn rekbaar, maar hebben tegelijkertijd een goed ademend vermogen.
Daarnaast voorziet de broek je van extra opbergruimte in de vorm van een achterzakje.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€160,-
€119,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
30% Korting
Sportful Supergiara bibshort zwart heren
(1102001-002)
De Assos Supergiara bibshort is de beste optie als u niets aan het toeval wilt overlaten. Het bibshort is voorzien van een geweven hoge compressie stretchstof die elke inspanning ondersteunt en zorgt voor een ergonomische pasvorm. Het zorgt voor een gegarandeerd comfort op de moeilijkste wegen. De DMS-zeem combineert meerdere dichtheden door de iets kleinere vorm die past bij de beweging en lichaamshouding. De mesh zakken op de achterkant en op uw been zijn voldoende om al uw belangrijke spullen in op te bergen. De reflecterende details zorgen voor een goede zichtbaarheid na zonsondergang of bij de start van een rit in de vroege ochtend. De platten en anatomische mesh bretels zorgen voor extra comfort en ventilatie.
€139,95
€97,95Je bespaart €42,- (incl. BTW)
Assos UMA GT Bib Short S11 Burgundy Red dames
(12.10.322.4U)
De Assos UMA GT Bib Short S11 is de ideale bib short voor dagelijks comfort en veelzijdig gebruik. Met een vernieuwd, lichter textiel, ademendere zeem en verbeterde bretelconstructie biedt deze fietsbroek betrouwbare prestaties op elke rit. De iets langere pijpen en vernieuwde grippers zorgen voor een moderne pasvorm en stabiele ondersteuning.
(incl. BTW)
Sportful Neo fietsbroek zwart dames
(1122020-002)
De Sportful Neo Bibshort combineert eenvoud, comfort en efficiëntie op de fiets. Ontworpen voor comfort vanaf de allereerste fietstochten. Het bibshort is gemaakt van Lycra stof. Het Buitenste gedeelte van pijp is afgewerkt met aangebrachte strook, met grippunten om stretch te garanderen.
(incl. BTW)
12% Korting
Castelli Velocissima 3 short zwart dames
(4522051-110)
De Castelli Velocissima 3 short is Castelli's midrange performance korte fietsbroek, geweldig voor zowel een lange duur-rit als een snel uurtje trainen binnen of buiten. De gebruikte Endurance Evolution stof zorgt voor een mooie matte afwerking, kent een hoge mate van elasticiteit en geeft een comfortabele hoeveelheid compressie. De beenuiteinde zijn net als de Premio-broek voorzien van verticale siliconenstrips die er voor zorgen dat de broek de hele rit op zijn plek blijft zitten. Een goede fietsbroek beschikt natuurlijk over een goede zeem, de Kiss Air² zeem zit super comfortabel zonder al te omvangrijk te zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€90,-
€78,95Je bespaart €11,05 (incl. BTW)
15% Korting
Craft Essence shorts zwart heren
(1907159-999000)
De Craft Essence shorts zwart heren is ontworpen voor degenen die op warme dagen niks liever doen dan op de fiets te stappen. De short is voorzien van de Infinity C3 zeem van craft, deze geperforeerde zeem is gemaakt van gerecycled polyamide en biedt voldoende ondersteuning voor talloze uren fietsplezier. De shorts is gemaakt van een sneldrogend functioneel materiaal en biedt compressie dankzij de Lycra Sport Energy stof. Dit vermindert de spiertrilling tijdens het sporten. De effen shorts past het beste in combinatie met een van de kleurrijke fietsshirts uit de serie.
€89,95
€75,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Craft Essence hot pants zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.