Craft Rise bibshort zwart dames  1906079-999000 Uitverkoop

Craft Rise bibshort zwart dames

1906079-999000 | Schrijf de eerste review! 36806 36806 7318572871953

De Craft Rise bibshort zwart dames is gemaakt van elastisch en duurzaam polyamide dat je droog en fris houdt gedurende de hele fietstocht.

De ergonomisch gevormde bretels van mesh bieden een zeer goede pasvorm en extra ventilatie terwijl Infinity C4 Pad je beschermt tegen schuurplekken en stoten.

De brede uiteinden van de broekspijpen zijn extra elastisch en zijn voorzien van een siliconenprint die zorgt voor een zekere pasvorm.


Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€79,95

59,95 €59,95

Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Bekijk: | Specificaties
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Specificaties
  • Merken Craft
  • Uitvoering Rise
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Dames
  • Categorie Craft zomer 2022
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Entrata 2 bibknicker zwart heren 13% Korting Castelli Entrata 2 bibknicker zwart heren (4523005-010)

Deze Castelli Entrata 2 bibknicker geeft u alle reden om naar Castelli te stappen. De stof is precies het juiste gewicht met precies de juiste stretch en met een matte afwerking die er precies goed uitziet. Het KISS Air2 zitkussen is precies goed, net als de GIRO3 beenklem. En de short past precies goed, omdat we geobsedeerd zijn door de pasvorm van elke short die we maken. We wilden dat deze short jarenlang goed zou blijven zitten, dus hebben we de logo's en reflecterende panelen op de achterkant aangebracht.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€110,-

€94,95

  Je bespaart €15,05 (incl. BTW)

Craft Rise shorts zwart heren 28% Korting Craft Rise shorts zwart heren (1906100-999000)

De Craft Rise shorts zwart heren overtuigt als een lichtgewicht fietsbroek met een uitstekend draagcomfort. Dankzij het elastische en nauwsluitende materiaal waar de broek van gemaakt is beschikt hij over optimale bewegingsvrijheid. Speciale dun bewerkte vezels zorgen voor betere ventilatie op plekken waar veel zweet onstaat. De uiteinde van de broekspijpen zijn gemaakt van een zachte stof en aan de binnenkant voorzien van een siliconenprint, waardoor ze goed op hun plaats blijven zitten.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€69,95

€49,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Espresso bibshort smoky grey heren Castelli Espresso bibshort smoky grey heren (4524002-021)

De Castelli Espresso bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.

Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.

Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.

Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.

De bretels zijn rekbaar, maar hebben tegelijkertijd een goed ademend vermogen.

Daarnaast voorziet de broek je van extra opbergruimte in de vorm van een achterzakje. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€160,-

 (incl. BTW)

Assos Equipe RSR superléger S9 bibshort zwart heren 12% Korting Assos Equipe RSR superléger S9 bibshort zwart heren (11.10.230.18)

Het Assos Equipe RSR superléger S9 bibshort is een lichtgewicht en gaat u helpen om nieuwe beste tijden te realiseren. Het is echt een top bibshort vooral tijdens competities en wedstrijden. De bibshorts is ook ideaal voor tijdens uw snelle training sessies, bijvoorbeeld tijdens een indoorsessie. De ergobox, rollbar dragers en het butterfly paneel bestaan uit 1 stuk en komen samen zodra het gewicht in het zadel wordt geplaatst. Dit zorgt voor een soepel comfort en stabiliteit voor hoge prestaties.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€269,95

€234,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Gobik Revolution bibshort ferro heren Gobik Revolution bibshort ferro heren (10-02-059-003)

De Gobik Revolution bib short is een high-performance bibshort is ultralicht en voorzien van een verlengde beenlengte (+2 cm) voor extra bedekking van de dij en verhoogde spiercompressie. Gemaakt van 4-way stretch lycra die zich perfect vormt naar de anatomie van de fietser voor maximale ondersteuning en bewegingsvrijheid. Perfect voor warme dagen en intensieve ritten of wedstrijden. Dankzij het ademend vermogen, de lichte materialen en de gerichte compressie biedt deze bibshort topprestaties op de fiets. De short is vervaardigd uit een platte 4-way stretch lycra met hoge ademendheid, lichte structuur en uitstekende slijtvastheid. De microgeperforeerde voorkant verbetert de luchtstroom voor aangename ventilatie. De innovatieve verticale siliconen inzetstukken houden de short perfect op zijn plek zonder knelling.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€115,95

 (incl. BTW)

Gobik Ultralite bibshort zwart heren Gobik Ultralite bibshort zwart heren (10-02-060-002)

De Gobik Ultralite bibshort is ons meest geavanceerde ultralichte model met elite prestaties. Het innovatieve ontwerp heeft vrijwel geen naden, wat bijdraagt aan het comfort en de aerodynamica. De hoogwaardige stoffen zorgen voor een perfecte drukverdeling en spiercompressie die vergelijkbaar is met zwaardere rash guards. Deze bibshort is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen en biedt uitstekende ademend vermogen, compressie en lichtheid, waardoor het perfect is voor veeleisende routes en wedstrijden.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€179,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Craft Rise bibshort zwart dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.