Fusion C3 Bib Shorts donkerblauw heren

0142-NIB | Schrijf de eerste review! 88487 88487

De Fusion TEMPO! bibshort laat je ervaren hoe het voelt om echt onbeperkt te fietsen!

Deze bestverkochte bibshort van Fusion is nu nóg verder geperfectioneerd, speciaal voor wielrenners die alleen genoegen nemen met het beste in comfort, pasvorm en prestaties.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen
144,95 €144,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

De shorts bieden doelgerichte compressie en een aerodynamisch silhouet, waardoor je langer fris blijft en altijd profiteert van optimale ondersteuning. Dankzij de multi-density zeem, CNC-gefreesd voor ultieme drukverdeling, geniet je van een ongeëvenaard zitcomfort – zelfs op de langste ritten.

In samenwerking met profrenners ontwikkeld en handgemaakt in Europa, zodat jij kunt vertrouwen op kwaliteit die duizenden kilometers meegaat.

Waarom kiezen voor TEMPO! Bib Shorts?
-Perfecte racefit – aerodynamische snit met subtiele compressie
-Premium Italiaanse stof – matzwart, stijlvol en duurzaam
-Naadloze beenafwerking – laser-gesneden met geïntegreerde siliconengrippers, voor een stevige maar irritatievrije pasvorm
-Innovatieve zeem – multi-density technologie voor ultiem zitcomfort
-Maximale ademhaling – licht en ventilerend bretelsysteem met dubbellaags achterpaneel
-Gemaakt in Europa – vakmanschap uit Litouwen, met Deense innovatie
-Vertrouwde kwaliteit – STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerde materialen
-Materiaal: 74% polyamide / 26% elastaan
-Zeem: 85% polyester / 15% elastaan

Specificaties
  • Merken Fusion
  • Uitvoering C3
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Korte broek
  • Kleur Blauw
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Categorie Fusion 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli free aero race s bibshort wit heren 20% Korting Castelli free aero race s bibshort wit heren (4525001-001)

De Castelli free aero race s Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Castelli free aero race s Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Castelli free aero race s Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€159,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Gobik Bib Short Absolute 6.1 zwart dames 20% Korting Gobik Bib Short Absolute 6.1 zwart dames (10-02-003-122)

De Gobik Absolute 6.1 is door de jaren heen steeds verder verbeterd om te voldoen aan de hoge eisen van prestatiegerichte fietsers. Het nieuwe ontwerp bevat een innovatief, niet-invasief gekruist bandjessysteem met een magnetische sluiting aan de achterkant, waardoor de broek snel en eenvoudig uit te trekken is wanneer nodig. Het ontwerp zorgt voor optimale aerodynamica en spiercompressie, met een perfecte balans tussen ondersteuning en bewegingsvrijheid. Ideaal voor fietsers die het hoogste niveau van comfort, pasvorm en prestaties zoeken.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€124,95

€99,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Craft Core Endurance bibshort heren forest green 30% Korting Craft Core Endurance bibshort heren forest green (1910529-680635)

De Craft Core Endurance Bibshort is een elastische, zachte en ergonomische fietsbroek met een C4-zeem voor veel comfort. De broek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamidestof en voorzien van brede, elastische broekspijpen met siliconen print die de short op zijn plaats houdt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€75,-

€51,95

  Je bespaart €23,05 (incl. BTW)

Assos Equipe RS S11 fietsbroek kort Black Series heren 12% Korting Assos Equipe RS S11 fietsbroek kort Black Series heren (11.10.266.18)

Ga voor pure raceprestaties met de Assos Equipe RS S11 Bibshort. Dankzij het geavanceerde Type.911-compressiemateriaal, de naadloze racingFit-pasvorm en de premium 9 mm Mono-zeem ervaar je ultiem comfort, ventilatie en ondersteuning tijdens intensieve zomerritten. Ideaal voor de meest veeleisende wielrenners.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€249,95

€219,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Assos UMA GT Bib Short S11 zwart dames Assos UMA GT Bib Short S11 zwart dames (12.10.322.18)

De Assos UMA GT Bib Short S11 is de ideale bib short voor dagelijks comfort en veelzijdig gebruik. Met een vernieuwd, lichter textiel, ademendere zeem en verbeterde bretelconstructie biedt deze fietsbroek betrouwbare prestaties op elke rit. De iets langere pijpen en vernieuwde grippers zorgen voor een moderne pasvorm en stabiele ondersteuning.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€159,95

 (incl. BTW)

Castelli Espresso bibshort donkerblauw heren 25% Korting Castelli Espresso bibshort donkerblauw heren (4524002-456)

De Castelli Espresso bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.

Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.

Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.

Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.

De bretels zijn rekbaar, maar hebben tegelijkertijd een goed ademend vermogen.

Daarnaast voorziet de broek je van extra opbergruimte in de vorm van een achterzakje. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€160,-

€119,95

  Je bespaart €40,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Fusion C3 Bib Shorts donkerblauw heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.