Fusion C3 Bib Shorts donkerblauw heren  0142-NIB 15% Korting

Fusion C3 Bib Shorts donkerblauw heren

0142-NIB | Schrijf de eerste review! 88487 88487

De Fusion TEMPO! bibshort laat je ervaren hoe het voelt om echt onbeperkt te fietsen!

Deze bestverkochte bibshort van Fusion is nu nóg verder geperfectioneerd, speciaal voor wielrenners die alleen genoegen nemen met het beste in comfort, pasvorm en prestaties.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€144,95

122,95 €122,95

Je bespaart €22,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

De shorts bieden doelgerichte compressie en een aerodynamisch silhouet, waardoor je langer fris blijft en altijd profiteert van optimale ondersteuning. Dankzij de multi-density zeem, CNC-gefreesd voor ultieme drukverdeling, geniet je van een ongeëvenaard zitcomfort – zelfs op de langste ritten.

In samenwerking met profrenners ontwikkeld en handgemaakt in Europa, zodat jij kunt vertrouwen op kwaliteit die duizenden kilometers meegaat.

Waarom kiezen voor TEMPO! Bib Shorts?
-Perfecte racefit – aerodynamische snit met subtiele compressie
-Premium Italiaanse stof – matzwart, stijlvol en duurzaam
-Naadloze beenafwerking – laser-gesneden met geïntegreerde siliconengrippers, voor een stevige maar irritatievrije pasvorm
-Innovatieve zeem – multi-density technologie voor ultiem zitcomfort
-Maximale ademhaling – licht en ventilerend bretelsysteem met dubbellaags achterpaneel
-Gemaakt in Europa – vakmanschap uit Litouwen, met Deense innovatie
-Vertrouwde kwaliteit – STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerde materialen
-Materiaal: 74% polyamide / 26% elastaan
-Zeem: 85% polyester / 15% elastaan

Specificaties
  • Merken Fusion
  • Uitvoering C3
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Korte broek
  • Kleur Blauw
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Categorie Black friday 2025
  •   Fusion 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Commander strapless bibshort zwart heren 14% Korting Gobik Commander strapless bibshort zwart heren (40-02-003-002)

De Gobik Commander strapless bibshort is ideaal voor middelhoge tot warme temperaturen en lange off-road routes, waar comfort en opbergruimte essentieel zijn. Dit cargomodel is speciaal ontworpen voor off-road disciplines om onder shorts te dragen en biedt extra veilige opbergruimte voor je spullen, zodat je alles bij de hand hebt tijdens je ritten.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€67,95

€57,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Gobik Ultralite bibshort zwart dames  15% Korting Gobik Ultralite bibshort zwart dames (10-02-072-002)

De Gobik Ultralite bibshort is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen en perfect voor veeleisende routes en wedstrijden. Dit ultralichte model biedt uitstekende ademend vermogen en spiercompressie, met een innovatieve constructie die bijna naadloos is. De hoogwaardige stoffen zorgen voor een optimale drukverdeling, terwijl de verlengde broekspijpen van +2 cm meer van de dij bedekken en de spiercompressie verhogen.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€179,95

€152,95

  Je bespaart €27,- (incl. BTW)

Castelli Unlimited Liner bibshort zwart dames 20% Korting Castelli Unlimited Liner bibshort zwart dames (4522056-010)

De Castelli Unlimited Liner bibshort is uitgerust met de top-of-the-line naadloze Progetto X2 Air-zeem. De vulling heeft twee aparte componenten: een zachte, stretchy Skin Care-laag die jouw huid verwent, en een aparte Cushioning-laag met schuim in dubbele dichtheid en gelkussens voor progressieve demping. De zone rond de heup is vervaardigd in de compressieve Force-stof, die de vulling op haar plaats houdt en tegelijk een goede ventilatie verzekert. De broekspijpen zijn licht en luchtig met een geperforeerde stof die je koel houdt; ze worden op hun plaats gehouden door onze Giro Air-elastiek die er als gaas uitziet. Het mooie van deze beenconstructie is dat je de lengte kunt aanpassen naar eigen voorkeur — de pijpen zijn dus voldoende lang om bijvoorbeeld te vermijden dat je baggy short tegen je been gaat wrijven. De voorkant van de dunne bretels is opengewerkt en laat de luchtstroming door, terwijl de achterkant smal is om koel te blijven. Maar we versterken het passtuk zodat de banden op hun plaats blijven en niet samenklitten. Op de achterkant, net boven de taille van jouw baggy, zijn er drie zakken zodat je deze broek kunt dragen met een T-shirt en nog steels voldoende ruimte hebt om spullen weg te bergen. "

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€140,-

€111,95

  Je bespaart €28,05 (incl. BTW)

Castelli Prima 2 short zwart dames 20% Korting Castelli Prima 2 short zwart dames (4525045-010)

De Castelli Prima 2 short is ontworpen voor optimaal comfort en ondersteuning tijdens elke rit. Gemaakt van zachte, elastische Pro2 Dry Soft-stof die prettig aanvoelt op de huid en zich moeiteloos aanpast aan je lichaam. De anatomische pasvorm en platte siliconen grippers zorgen ervoor dat de short perfect blijft zitten zonder te knellen. Het KISS Air 2 Donna-zeem biedt langdurig zitcomfort, ideaal voor lange ritten. Subtiele reflecterende accenten verhogen de zichtbaarheid onderweg, en de gekleurde inzetstukken matchen moeiteloos met je favoriete fietsshirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€109,95

€87,95

  Je bespaart €22,- (incl. BTW)

Sportful Classic bibshort zwart/rood heren 30% Korting Sportful Classic bibshort zwart/rood heren (1122010-140)

Klassiek in een nieuw jasje, daar staat de nieuwe Sportful Classic Bibshort voor Het bibshort behoudt alle voordelen die we puurden uit onze ervaring met de meest veeleisende atleten. Hier bieden we alles aan met een nog modernere snit en pasvorm.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

€69,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Sportful Neo short zwart heren 30% Korting Sportful Neo short zwart heren (1122012-002/1102007)

De Sportful Neo short zwart heren is voor de fietser die een combinatie tussen comfort en performance zoekt.  Het ELAST-X materiaal biedt een aangename compressie waardoor deze broek vooral op de lange afstand op zijn best is.  Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€64,95

€44,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Fusion C3 Bib Shorts donkerblauw heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.