Uitverkoop
De Gobik Absolute 6.0 bibshort is perfect voor warme dagen en ontworpen voor topprestaties tijdens lange en uitdagende ritten.
Deze professionele bibshort combineert ademende materialen met een hoogwaardige zeem, die schokken dempt en optimaal comfort biedt, zelfs op de langste ritten.
De lichte, ademende bretels houden de short stabiel, terwijl de compressie de spieren ondersteunt en vermoeidheid helpt verminderen.
Perfect voor wie maximale prestaties en comfort zoekt, ongeacht de intensiteit.
€124,95
€105,95Je bespaart €19,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Gebruikstemperatuur: 17-35 °C
- Gewicht: 197 gram
- UPF: 50
- Zeem: K9 grafeen
Materiaal:
- No1: 71% PA, 29% EA; No2: 80% PA, 20% EA; No3: 82% PA, 18% EA
- STRAP No1: 70% PA, 30% EA; No2: 94% PES, 6% EA
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
30% Korting
Sportful Classic bibshort zwart/rood heren
(1122010-140)
Klassiek in een nieuw jasje, daar staat de nieuwe Sportful Classic Bibshort voor. Het bibshort behoudt alle voordelen die we puurden uit onze ervaring met de meest veeleisende atleten. Hier bieden we alles aan met een nog modernere snit en pasvorm.
€99,95
€69,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
23% Korting
Castelli Unlimited endurance bibshort zwart heren
(4525020-010)
De Unlimited Bibshort is de uitrusting die zowel comfortabel als functioneel is. De Unlimited Bibshort is gebaseerd op de uiterst comfortabele Espresso Bibshort, maar met extra opbergmogelijkheden voor lange dagen op de fiets. De perfecte combinatie van comfort, ondersteuning en functionaliteit, ideaal voor lange ritten op gravel of weg. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€169,95
€129,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
20% Korting
Assos Dyora R bibshort S11 secret blue dames
(12.10.292.2U)
De Assos DYORA R S11 Bibshort Raceklare Compressie en Ultralichte Ventilatie. De Assos DYORA R S11 Bibshort is speciaal ontworpen voor vrouwelijke wielrenners die topprestaties eisen tijdens trainingen en races. Met een tweede-huid pasvorm, ultralichte compressie en geavanceerde ventilatie is deze bibshort een essentieel onderdeel van je race-uitrusting.
€190,-
€151,95Je bespaart €38,05 (incl. BTW)
Sportful Neo fietsbroek zwart dames
(1122020-002)
De Sportful Neo Bibshort combineert eenvoud, comfort en efficiëntie op de fiets. Ontworpen voor comfort vanaf de allereerste fietstochten. Het bibshort is gemaakt van Lycra stof. Het Buitenste gedeelte van pijp is afgewerkt met aangebrachte strook, met grippunten om stretch te garanderen.
(incl. BTW)
14% Korting
Gobik Commander strapless bibshort zwart heren
(40-02-003-002)
De Gobik Commander strapless bibshort is ideaal voor middelhoge tot warme temperaturen en lange off-road routes, waar comfort en opbergruimte essentieel zijn. Dit cargomodel is speciaal ontworpen voor off-road disciplines om onder shorts te dragen en biedt extra veilige opbergruimte voor je spullen, zodat je alles bij de hand hebt tijdens je ritten.
€67,95
€57,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
20% Korting
Castelli free aero race s bibshort wit heren
(4525001-001)
De Castelli free aero race s Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Castelli free aero race s Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Castelli free aero race s Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€159,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Gobik Absolute 6.0 bibshort zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.