Gobik Gritt 2.0 bibshort toffee heren

10-02-092-002 | Schrijf de eerste review! 115505 115505

De Gobik Gritt 2.0 bibshort vernieuwde cargo bibshort, speciaal ontworpen voor off-road ritten en bikepacking.

Deze geoptimaliseerde uitvoering combineert topprestaties met een strakke en stijlvolle uitstraling.

Dankzij het vernieuwde ontwerp ben je voorbereid op de meest uitdagende tochten, zonder in te leveren op comfort of functionaliteit.

De achterzakken zijn vergroot voor extra opbergruimte, ideaal voor tools, snacks of andere benodigdheden.

De pijpen zijn 2 cm langer dan bij het vorige model en zorgen voor extra bedekking en een stevige pasvorm — perfect voor ruig terrein en lange ritten.

Geschikt voor medium tot warme temperaturen, langeafstandstochten, gravelritten en avontuurlijke bikepacking waarbij opbergruimte en comfort essentieel zijn


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen
129,95 €129,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Kenmerken:
-Elastische, circulair gebreide stof die zich perfect aanpast aan het lichaam
-Exclusieve Elastic Interface padding met verschillende schuimdiktes voor lange ritten
-Twee zijzakken met lasergesneden, naadloze afwerking voor veilige opslag
-Twee vergrote achterzakken in de onderrug voor extra draagcapaciteit
-Ultralichte mesh tailleband voor maximale ventilatie
-Triangulaire schouderbanden van ademend polypropyleen
-60 mm brede elastische beenbanden voor stevige, comfortabele pasvorm
-Reflecterende details op de rug voor extra zichtbaarheid

Onderhoudsinstructies:
-Niet chemisch reinigen
-Wassen op koud programma met neutraal wasmiddel, zonder wasverzachter
-Binnenstebuiten wassen om slijtage te voorkomen
-Gebruik bij voorkeur een waszak en een minimale vulling
-Fijnwasprogramma of lage centrifuge gebruiken
-Drogen binnenstebuiten en uit de zon
-Niet weken of wringen
-Niet strijken

Specificaties
  • Merken Gobik
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Kleur Bruin
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  •   Zomer - lente
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos UMA GTV C2 EVO fietsbroek kort Black Series dames Assos UMA GTV C2 EVO fietsbroek kort Black Series dames (12.10.271.18)

De Assos UMA GTV C2 EVO broek kort is de nieuwe parel in de UMA GT endurance-lijn, met een verbeterd ontwerp dat meer vrijheid en comfort biedt bij de langste ritten. Grote voordelen van de GTV zijn de quick-release bretelbanden, zijdezachte compressie en dikste dameszeem. De nieuwe generatie GTV bevat essentiële verbeteringen in het comfort, van een nieuwe tailleconstructie tot een nieuwe zeem – het zachtste model speciaal voor vrouwen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€269,95

 (incl. BTW)

Castelli Unlimited Endurance W DT bibshort zwart dames Castelli Unlimited Endurance W DT bibshort zwart dames (4525058-010)

De Castelli Unlimited endurance w dt Bibshort is ontworpen voor fietsers die lange dagen in het zadel doorbrengen en behoefte hebben aan zowel comfort als praktische opbergruimte. De Espresso Doppio-stof biedt een zachte en rekbare pasvorm die zich moeiteloos naar het lichaam vormt, zonder in te leveren op ondersteuning. Deze bibshort biedt alles wat nodig is voor lange ritten, met een perfecte balans tussen prestatie, ondersteuning en praktische functionaliteit. Ideaal voor avontuurlijke graveltochten of uitgebreide trainingssessies op de weg. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€170,-

 (incl. BTW)

Craft Fuseknit Bike boxer (met zeem) zwart dames 24% Korting Craft Fuseknit Bike boxer (met zeem) zwart dames (1907453-999000)

De Craft Fuseknit Bike boxer (met zeem) zwart dames is een functionele bokser ontworpen voor zowel intensieve trainingen als voor gebruik in het dagelijkse leven. De gebreide structuur van de Fuseknit stof maakt het mogelijk om vocht op te nemen en snel af te voeren. Een zachte stof houdt je droog en comfortabel, terwijl de ergonomische pasvorm en het naadloze je van alle bewegingsvrijheid voorzien. De fietsboxer kan makkelijk gedragen worden onder in broek of loszittende shorts.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€44,95

€33,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

Assos Equipe r spring/fall bishort s11 zwart heren Assos Equipe r spring/fall bishort s11 zwart heren (11.10.278.18)

Een gloednieuwe Assos Equipe r spring/fall bishort s11 voor racen en intensieve trainingen in koude, natte en uitdagende omstandigheden tijdens de overgangsseizoenen. De EQUIPE R is uitgerust met ons warmste Spring Fall-textiel tot nu toe en het strakke weefsel beschermt je tegen wind, opspattend water en lichte neerslag.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€239,95

 (incl. BTW)

Castelli Competizione bibshort zwart heren Castelli Competizione bibshort zwart heren (4520006-010)

Het idee achter de Castelli Competizione bibshort is om het beste van de Castelli's fietsbroeken samen te brengen in een product voor een iets schappelijker prijs. De Vortex stof en GIRO4 siliconen grippers konen rechtstreeks van vvan de Free Aero Race 4 broek, terwijl het KISS Air2 zitkussen een van Castelli'S beste zeem is. Maar het beste aan deze broek is toch wel de pasvorm, deze is samengesteld dankzij het Castelli pattern engineering team en zorgt ervoor dat de broek in de juiste maat als gegoten zit. Naast dat hij zeker geschikt is voor een wedstrijd in het weekend, is de broek ook zeer comfortabel. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)
€99,95

 (incl. BTW)

Craft Core Endurance shorts zwart heren 15% Korting Craft Core Endurance shorts zwart heren (1910530-999000)

De Craft Core Endurance Shorts zijn zachte en elastische fietsbroeken, ontworpen voor fietsfanaten van alle soorten. De fietsbroek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamideweefsel en heeft brede, elastische beenmanchetten en een C4-zeem voor hoog comfort.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€64,95

€54,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Gobik Gritt 2.0 bibshort toffee heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.