10% Korting
De Gobik Matt 2.0 bibshort is een model met een minimalistische look en een matte afwerking, ontworpen voor perfecte ondersteuning en compressie om stabiel en comfortabel te blijven tijdens lange ritten.
Deze vernieuwde versie behoudt de exclusieve bi-elastische lycra en heeft nu lichtere, ademende elastische banden op de dijen.
Ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen, biedt deze bibshort langdurig comfort voor lange afstanden en wedstrijden, zodat je urenlang optimaal kunt presteren.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Gebruikstemperatuur: 17-35 °C
- Gewicht: 190 gram
- UPF: 50
- Zeem: K10 Grafeen
Materiaal:
- No1: 71% PA, 29% EA; No2: 80% PA, 20% EA; No3: 82% PA, 18% EA
- STRAP No1: 70% PA, 30% EA; No2: 94% PES, 6% EA
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos Mille GT Bib Short S11 zwart heren
(11.10.317.18)
De Assos Mille GT Bib Short S11 is dé dagelijkse keuze voor comfort, duurzaamheid en veelzijdigheid. Met een lichter en sterker textiel, verbeterde bretels en een ademendere zeem biedt deze bib short langdurig comfort op elke rit. De verlengde pijpen en vernieuwde grippers zorgen voor een moderne pasvorm en stabiele ondersteuning.
(incl. BTW)
23% Korting
Castelli Superleggera bibshort zwart heren
(4520004-010)
De Castelli Superleggera bibshort brengt de lichtgewicht fietsbroek naar een nieuw niveau. Castelli heeft sinds 2011 al een aantal keer de grens van het lichtgewicht short proberen te doorbreken, maar liep elke keer tegen het limiet aan van de compromis tussen duurzaamheid en een lager gewicht. Ze zijn dit jaar een stap terug gegaan in het ontwerp proces om een betere manier vinden. Zo kwamen ze bij de vraag: wat zijn de echt basis benodigdheden van een fietsbroek? een fietsbroek moet het zitkussen zo goed mogelijk op zijn plaats houden, moet van een zo dun mogelijke stof gemaakt zijn (zonder dat je door de broek heen kunt kijken uiteraard) en moet ook duurzaam zijn zodat hij het hele seizoen meegaat. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€200,-
€152,95Je bespaart €47,05 (incl. BTW)
25% Korting
Castelli Prima 2 DT bibshort paars dames
(4525044-513)
De Castelli prima 2 dt bibshort is ontwikkeld met de focus op comfort en ondersteuning, zodat je volledig kunt genieten van je rit. De Pro2 Dry Soft-stof voelt zacht en rekbaar aan op de huid, terwijl de anatomische pasvorm zorgt voor een perfecte aansluiting zonder beperking van je bewegingsvrijheid. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€120,-
€89,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
10% Korting
Assos Equipe R bibshorts S11 zwart heren
(11.10.290.18)
De Assos EQUIPE R Bib Shorts S11 is ontwikkeld voor renners en fietsers die op zoek zijn naar pure prestaties. Met een compressieve pasvorm, ademende materialen en een stabiele racezeem blijf je gefocust, comfortabel en snel. Perfect voor intensieve trainingen, wedstrijden en zomerse ritten.
€190,-
€169,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
15% Korting
Craft Core Endurance fietsbroek kort zonder bretels zwart dames
(1910565-999999)
De Craft Core Endurance Shorts zijn zachte en elastische fietsbroeken, ontworpen voor fietsfanaten van alle soorten. De fietsbroek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamideweefsel en heeft brede, elastische beenmanchetten en een C4-zeem voor hoog comfort.
€64,95
€54,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
26% Korting
Castelli Omloop Thermal bibshort zwart heren
(4525518-010)
De Castelli omloop thermal bibshort is speciaal ontwikkeld voor frisse lentedagen en koele herfstritten. De zachte Thermoflex-stof biedt warmte, stretch en comfort met een perfecte pasvorm. Dankzij de langere pijpen net boven de knie geniet je van extra bescherming tegen de kou. Met het Progetto X2 Air Seamless-zeem ervaar je professioneel zitcomfort, zelfs tijdens lange ritten.
€150,-
€109,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Gobik Matt 2.0 bibshort zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.