10% Korting
De Gobik Matt 2.0 bibshort is een model met een minimalistische look en een matte afwerking, ontworpen voor perfecte ondersteuning en compressie om stabiel en comfortabel te blijven tijdens lange ritten.
Deze vernieuwde versie behoudt de exclusieve bi-elastische lycra en heeft nu lichtere, ademende elastische banden op de dijen.
Ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen, biedt deze bibshort langdurig comfort voor lange afstanden en wedstrijden, zodat je urenlang optimaal kunt presteren.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Gebruikstemperatuur: 17-35 °C
- Gewicht: 190 gram
- UPF: 50
- Zeem: K10 Grafeen
Materiaal:
- No1: 71% PA, 29% EA; No2: 80% PA, 20% EA; No3: 82% PA, 18% EA
- STRAP No1: 70% PA, 30% EA; No2: 94% PES, 6% EA
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
17% Korting
Craft Pro Nano bibshort zwart heren
(1910538-999000)
De Craft Pro Nano Bibshorts is een lichtgewicht fietsbroek ontworpen voor hardrijdende wielrenners op pro-niveau. Deze pro-grade bibshorts zijn gemaakt van lichtgewicht, duurzaam en 4-way stretch Lycra Sport Energy materiaal, dat spiertrillingen vermindert en kracht concentreert voor optimale controle en prestaties. Bovendien is de fietsbroek voorzien van geperforeerde zijpanelen voor een uitstekende ventilatie in warme omstandigheden. De hoogwaardige C1 Pad zorgt voor maximaal comfort.
€169,95
€139,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
10% Korting
Assos Dyora R bibshort S11 secret blue dames
(12.10.292.2U)
De Assos DYORA R S11 Bibshort Raceklare Compressie en Ultralichte Ventilatie. De Assos DYORA R S11 Bibshort is speciaal ontworpen voor vrouwelijke wielrenners die topprestaties eisen tijdens trainingen en races. Met een tweede-huid pasvorm, ultralichte compressie en geavanceerde ventilatie is deze bibshort een essentieel onderdeel van je race-uitrusting.
€190,-
€169,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
10% Korting
Assos Equipe R bibshorts S11 secret blue heren
(11.10.290.2U)
Ontdek de ASSOS Equipe R S11 Bibshort Lichtgewicht, Aerodynamisch & Prestatiegericht. De ASSOS Equipe R S11 Bibshort is ontworpen voor pure snelheid en prestaties, perfect voor zowel intensieve trainingen als wedstrijden. Dit model bouwt voort op de technologieën van de premium RS SCHTRADIVARI Bib Shorts S11, maar dan in een vereenvoudigde en efficiënte constructie, zonder in te leveren op comfort of functionaliteit.
€190,-
€169,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
27% Korting
Castelli Competizione kit bibshort zwart/lichtgroen heren
(4522003-346)
Het idee achter de Castelli Competizione bibshort is om het beste van de Castelli's fietsbroeken samen te brengen in een product voor een iets schappelijker prijs. De Vortex stof en GIRO4 siliconen grippers konen rechtstreeks van vvan de Free Aero Race 4 broek, terwijl het KISS Air2 zitkussen een van Castelli'S beste zeem is. Maar het beste aan deze broek is toch wel de pasvorm, deze is samengesteld dankzij het Castelli pattern engineering team en zorgt ervoor dat de broek in de juiste maat als gegoten zit. Naast dat hij zeker geschikt is voor een wedstrijd in het weekend, is de broek ook zeer comfortabel. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€99,95
€72,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
15% Korting
Castelli free aero race s w bibshort zwart dames
(4525041-010)
De Castelli free aero race s Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Castelli free aero race s Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Castelli free aero race s Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€159,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
16% Korting
Assos Mille GTS spring fall bibshort S11 zwart heren
(11.10.301.18)
Met de Assos MILLE GTS S11 Bib Shorts ervaar je ultieme bescherming en comfort ontworpen voor koude en natte omstandigheden. Dankzij de nieuwe DIAMOND Ultra softshell-technologie ben je verzekerd van ademend vermogen, waterdichtheid en een drukvrije pasvorm. De geavanceerde padding met luchtstroomkoeling en zachte ondersteuning garandeert langdurig comfort tijdens lange ritten. Perfecte balans tussen aerodynamica, compressie en warmte voor serieuze fietsers.
€279,95
€234,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Gobik Matt 2.0 bibshort zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.