10% Korting
De Gobik Matt 2.0 bibshort is een model met een minimalistische look en een matte afwerking, ontworpen voor perfecte ondersteuning en compressie om stabiel en comfortabel te blijven tijdens lange ritten.
Deze vernieuwde versie behoudt de exclusieve bi-elastische lycra en heeft nu lichtere, ademende elastische banden op de dijen.
Ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen, biedt deze bibshort langdurig comfort voor lange afstanden en wedstrijden, zodat je urenlang optimaal kunt presteren.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Gebruikstemperatuur: 17-35 °C
- Gewicht: 190 gram
- UPF: 50
- Zeem: K10 Grafeen
Materiaal:
- No1: 71% PA, 29% EA; No2: 80% PA, 20% EA; No3: 82% PA, 18% EA
- STRAP No1: 70% PA, 30% EA; No2: 94% PES, 6% EA
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Gobik Commander strapless bibshort zwart heren
(40-02-003-002)
De Gobik Commander strapless bibshort is ideaal voor middelhoge tot warme temperaturen en lange off-road routes, waar comfort en opbergruimte essentieel zijn. Dit cargomodel is speciaal ontworpen voor off-road disciplines om onder shorts te dragen en biedt extra veilige opbergruimte voor je spullen, zodat je alles bij de hand hebt tijdens je ritten.
(incl. BTW)
25% Korting
Castelli Espresso bibshort smoky grey heren
(4524002-021)
De Castelli Espresso bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.
Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.
Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.
Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.
De bretels zijn rekbaar, maar hebben tegelijkertijd een goed ademend vermogen.
Daarnaast voorziet de broek je van extra opbergruimte in de vorm van een achterzakje.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€160,-
€119,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
28% Korting
Castelli Espresso W short fietsbroek zwart dames
(4524045-010)
De Castelli Espresso W short fietsbroek is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.
Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.
Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.
Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.
Deze uitvoering heeft geen bretels, waardoor je hem makkelijk aan- en uit kunt doen bij een toiletbezoek.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€140,-
€99,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
14% Korting
Assos Equipe RSR bibshorts S11 zwart heren
(11.10.291.18)
Ontdek de ASSOS Equipe RSR S11 Bibshort De Ultieme Racing Bibshort voor Maximale Prestaties. De ASSOS Equipe RSR S11 Bibshort is het toppunt van racegerichte technologie, ontworpen voor ultra-endurance races op het hoogste niveau. Deze bibshort combineert de lichtste en meest geavanceerde compressietechnologie met een aerodynamische pasvorm die als een tweede huid aansluit. Dankzij de innovatieve Type.959Kompressor en Type.911 textielen biedt deze broek de ultieme balans tussen stabiliteit, ventilatie en ondersteuning tijdens lange ritten met hoge intensiteit.
€350,-
€299,95Je bespaart €50,05 (incl. BTW)
18% Korting
Assos UMA GT half shorts C2 kort zwart dames
(12.10.237.18)
De Assos UMA GT Half Shorts C2 is een hoogwaardige korte fietsbroek voor dames zonder bretels, ontworpen voor comfort tijdens warme ritten en indoortraining. Dankzij het ademende Type.429 materiaal, een comfortabele ZeroPressure Waist en de hoogwaardige UMA GT C2-zeem, geniet je van ondersteuning, bewegingsvrijheid en langdurig zitcomfort. Perfect voor wielrensters die topprestaties willen zonder in te leveren op draagcomfort.
€134,95
€109,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Sportful LTD Shield fietsbroek kort zwart dames
(1120032-002)
De Sportfull LTD Shield fietsbroek is ontworpen voor iedereen die er helemaal voor gaat. Op momenten waarop je maximale inspanningen levert heb je ook extra bescherming nodig. Daarom heeft Sportful échte bescherming voor je dijen ontwikkeld. Hardcord-technologie houdt de stof intact bij valpartijen zodat jij jou geen zorgen hoeft te maken over schaafwonden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Gobik Matt 2.0 bibshort zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.