Gobik Matt 2.0 bibshort zwart heren  10-02-085-005 10% Korting

Gobik Matt 2.0 bibshort zwart heren

10-02-085-005 | Schrijf de eerste review! 106325 106325

De Gobik Matt 2.0 bibshort is een model met een minimalistische look en een matte afwerking, ontworpen voor perfecte ondersteuning en compressie om stabiel en comfortabel te blijven tijdens lange ritten.

Deze vernieuwde versie behoudt de exclusieve bi-elastische lycra en heeft nu lichtere, ademende elastische banden op de dijen.

Ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen, biedt deze bibshort langdurig comfort voor lange afstanden en wedstrijden, zodat je urenlang optimaal kunt presteren.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€119,95

107,95 €107,95

Je bespaart €12,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Kenmerken:
- Gebruikstemperatuur: 17-35 °C
- Gewicht: 190 gram
- UPF: 50
- Zeem: K10 Grafeen

Materiaal:
- No1: 71% PA, 29% EA; No2: 80% PA, 20% EA; No3: 82% PA, 18% EA
- STRAP No1: 70% PA, 30% EA; No2: 94% PES, 6% EA

Specificaties
  • Merken Gobik
  • Uitvoering Matt
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Broek lengte Korte broek
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Lente
  •   Zomer
  •   Herfst
  • Categorie Gobik 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos Dyora R bibshort S11 edge green dames 10% Korting Assos Dyora R bibshort S11 edge green dames (12.10.292.6Q)

De Assos DYORA R S11 Bibshort Raceklare Compressie en Ultralichte Ventilatie. De Assos DYORA R S11 Bibshort is speciaal ontworpen voor vrouwelijke wielrenners die topprestaties eisen tijdens trainingen en races. Met een tweede-huid pasvorm, ultralichte compressie en geavanceerde ventilatie is deze bibshort een essentieel onderdeel van je race-uitrusting.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€190,-

€169,95

  Je bespaart €20,05 (incl. BTW)

Assos Mille GT Bib Short S11 Wild Brown heren 12% Korting Assos Mille GT Bib Short S11 Wild Brown heren (11.10.317.3Y)

De Assos Mille GT Bib Short S11 is dé dagelijkse keuze voor comfort, duurzaamheid en veelzijdigheid. Met een lichter en sterker textiel, verbeterde bretels en een ademendere zeem biedt deze bib short langdurig comfort op elke rit. De verlengde pijpen en vernieuwde grippers zorgen voor een moderne pasvorm en stabiele ondersteuning.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€159,95

€139,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Craft Pro Nano bibshort zwart heren 17% Korting Craft Pro Nano bibshort zwart heren (1910538-999000)

De Craft Pro Nano Bibshorts is een lichtgewicht fietsbroek ontworpen voor hardrijdende wielrenners op pro-niveau. Deze pro-grade bibshorts zijn gemaakt van lichtgewicht, duurzaam en 4-way stretch Lycra Sport Energy materiaal, dat spiertrillingen vermindert en kracht concentreert voor optimale controle en prestaties. Bovendien is de fietsbroek voorzien van geperforeerde zijpanelen voor een uitstekende ventilatie in warme omstandigheden. De hoogwaardige C1 Pad zorgt voor maximaal comfort.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€169,95

€139,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Gobik Absolute 6.0 bibshort zwart heren 12% Korting Gobik Absolute 6.0 bibshort zwart heren (10-02-002-136)

De Gobik Absolute 6.0 bibshort is ontworpen voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen en biedt professionele prestaties tijdens de langste en meest veeleisende ritten en competities. Dit is een van onze meest iconische kledingstukken, dat generatie na generatie is geëvolueerd om te voldoen aan de eisen van de meest veeleisende fietsers. Deze nieuwe versie heeft een strakker en gestroomlijnder patroon, met een verfijnde esthetiek en uitstekende prestaties in elke situatie. Dankzij de hoogwaardige materialen en doordachte afwerking biedt de Absolute 6.0 zowel comfort als ondersteuning, waardoor je optimaal kunt presteren, ongeacht de omstandigheden.  

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€124,95

€109,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Castelli competizione 2 kit bibshort blauw heren 27% Korting Castelli competizione 2 kit bibshort blauw heren (4525006-424)

De Castelli Competizione 2 Kit Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€109,95

€79,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Craft Essence bibshort zwart/zilver heren 15% Korting Craft Essence bibshort zwart/zilver heren (1907157-999926)

De Craft Essence bibshort is ontworpen voor degenen die op warme dagen niks liever doen dan op de fiets te stappen. De bibshort is voorzien van de Infinity C3 zeem van craft, deze geperforeerde zeem is gemaakt van gerecycled polyamide en biedt voldoende ondersteuning voor talloze uren fietsplezier. De broek is gemaakt van een sneldrogend functioneel materiaal en biedt compressie dankzij de Lycra Sport Energy stof. Dit vermindert de spiertrilling tijdens het sporten. De effen bibshort past het beste in combinatie met een van de kleurrijke fietsshirts uit de serie.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€99,95

€84,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Gobik Matt 2.0 bibshort zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.