
De Pearl Izumi fietsbroek quest escape zwart dames is een degelijke broek, ontworpen om comfortabel te kunnen fietsen.
Het Select transfer materiaal zorgt voor een hoog ademend vermogen en een snelle vochtafvoer.
De platte naden en de Select Escape zeem voorkomen irritatie op de huid.
De broekspijpen hebben een siliconen rand zodat de broek op zijn plek blijft.
Een brede band aan de bovenkant zorgt ervoor dat de broek mooier en comfortabeler aansluit.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Pearl Izumi fietsbroek quest escape zwart dames:
- Select Transfer materiaal houdt de huid droog
- Select Escape zeem voor comfort en stabiliteit
- Siliconen rand om de broek op zijn plek te houden
- Brede rand aan de bovenkant voor comfort en een mooiere pasvorm
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Espresso W DT bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.
Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.
Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.
Reflecterende elementen zorgen voor een hogere zichtbaarheid op plekken met veel schaduw en in de schemering.
Om het af te maken is deze broek voorzien van een topzeem van Castelli: het Progetto X2 Air Zeem.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€160,-
€129,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
De Assos UMA GTV C2 EVO broek kort is de nieuwe parel in de UMA GT endurance-lijn, met een verbeterd ontwerp dat meer vrijheid en comfort biedt bij de langste ritten. Grote voordelen van de GTV zijn de quick-release bretelbanden, zijdezachte compressie en dikste dameszeem. De nieuwe generatie GTV bevat essentiële verbeteringen in het comfort, van een nieuwe tailleconstructie tot een nieuwe zeem – het zachtste model speciaal voor vrouwen.
(incl. BTW)
De Castelli Espresso Bibshort is ontworpen om de short te zijn die je altijd weer uit de kast pakt, ongeacht je rit. De Espresso Bibshort biedt een ongeëvenaard draagcomfort dankzij de innovatieve Espresso Doppio-stof, die zacht aanvoelt op de huid en zich perfect naar je lichaam vormt. De Espresso Bibshort is de perfecte combinatie van comfort, prestatie en stijl, met een exclusief design. Een must-have voor elke fietser.
€180,-
€139,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
De Castelli Velocissima 3 short is Castelli's midrange performance korte fietsbroek, geweldig voor zowel een lange duur-rit als een snel uurtje trainen binnen of buiten. De gebruikte Endurance Evolution stof zorgt voor een mooie matte afwerking, kent een hoge mate van elasticiteit en geeft een comfortabele hoeveelheid compressie. De beenuiteinde zijn net als de Premio-broek voorzien van verticale siliconenstrips die er voor zorgen dat de broek de hele rit op zijn plek blijft zitten. Een goede fietsbroek beschikt natuurlijk over een goede zeem, de Kiss Air² zeem zit super comfortabel zonder al te omvangrijk te zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€90,-
€76,95Je bespaart €13,05 (incl. BTW)
De Gobik Matt 2.0 bibshort is ideaal voor warme dagen en lange ritten, waarbij comfort essentieel is. Met een minimalistische uitstraling en matte afwerking biedt deze bibshort perfecte ondersteuning en compressie voor stabiliteit op de fiets. De vernieuwde versie behoudt de bi-elastische lycra en heeft nu lichtere, ademende elastische banden op de dijen voor extra comfort en ventilatie.
(incl. BTW)
De Castelli Prima 2 short is ontworpen voor optimaal comfort en ondersteuning tijdens elke rit. Gemaakt van zachte, elastische Pro2 Dry Soft-stof die prettig aanvoelt op de huid en zich moeiteloos aanpast aan je lichaam. De anatomische pasvorm en platte siliconen grippers zorgen ervoor dat de short perfect blijft zitten zonder te knellen. Het KISS Air 2 Donna-zeem biedt langdurig zitcomfort, ideaal voor lange ritten. Subtiele reflecterende accenten verhogen de zichtbaarheid onderweg, en de gekleurde inzetstukken matchen moeiteloos met je favoriete fietsshirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Pearl Izumi fietsbroek quest escape zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.