7% Korting
Het Fiandre norain pro bibshort is ontwikkeld samen met profrenners die deze broek nog steeds dragen.
Deze norain broek is waterafstotend, biedt veel warmte en beschikt over veel stretch, dankzij deze stretch is de pasvorm zeer aangenaam.
De bretels zorgen voor nog meer comfort, aangezien deze geperforeerd zijn en dus uitstekend ventileren.
In de broek zit de hoogwaardige TC Pro zeem verwerkt, ideaal voor wedstrijdrenners of wielrenners die vaak lange tochten afleggen.
Let op: De kleding van Sportful valt klein uit, wij raden aan de kleding één maat groter te bestellen.
€139,95
€129,95Je bespaart €10,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Topkwaliteit fietsbroek voor heren
- Anatomische pasvorm
- Ontwikkeld samen met profrenners
- Waterafstotend norain materiaal
- Voorzien van sneldrogend TC Pro zeem
- Geperforeerde bretels voor extra ventilatie
- Elastische boord met siliconen grippers
- Uitgerust met weinig naden
- Reflecterende details verhogen de zichtbaarheid en veiligheid
- Temperatuurbereik: 8-18 graden
- Gewicht: 235g
- Maten: S-3XL
- Isolatie: 3*
- Water bescherming: 3*
- Wind bescherming: 2*
- Ademend vermogen: 4*
Norain
Dit materiaal biedt veel warmte, stretch en een uitstekend ademend vermogen. Deze stof is daarnaast afgewerkt met een waterafstotende coating waardoor regendruppels direct van het kledingstuk afvallen. Het norain materiaal is niet 100% waterdicht, maar zorgt er wel voor dat het meeste water buiten gehouden wordt.
TC Pro zeem
Deze zeem is special ontwikkeld voor profrenners of wielrenners die liever niet al te veel padding in de zeem willen hebben. De zeem is geschikt voor ritten over langere afstanden, bijvoorbeeld lange toertochten, meerdaagse tochten of wedstrijden. De zeem is sneldrogend en geperforeerd voor een perfect ademend vermogen.
Let op: De kleding van Sportful valt klein uit, wij raden aan de kleding één maat groter te bestellen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
21% Korting
Castelli Espresso short fietsbroek zwart heren
(4524003-010)
De Castelli Espresso short fietsbroek is een uitstekende fietsbroek voor vele fietsdisciplines.
Met hun eenkleurige, heldere ontwerp zijn ze tijdloos en veelzijdig.
Gemaakt van zacht, zeer elastisch materiaal bieden ze de beste spierondersteuning en bewegingscomfort.
Met de hoogwaardige progettoX² Air Seamless zeem zijn ze ook ideaal voor lange en intensieve ritten.
De Espresso fietsbroek zal snel de favoriete fietsbroek van elke fietser worden.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€140,-
€109,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
12% Korting
Gobik Absolute 6.0 bibshort zwart heren
(10-02-002-136)
De Gobik Absolute 6.0 bibshort is ontworpen voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen en biedt professionele prestaties tijdens de langste en meest veeleisende ritten en competities. Dit is een van onze meest iconische kledingstukken, dat generatie na generatie is geëvolueerd om te voldoen aan de eisen van de meest veeleisende fietsers. Deze nieuwe versie heeft een strakker en gestroomlijnder patroon, met een verfijnde esthetiek en uitstekende prestaties in elke situatie. Dankzij de hoogwaardige materialen en doordachte afwerking biedt de Absolute 6.0 zowel comfort als ondersteuning, waardoor je optimaal kunt presteren, ongeacht de omstandigheden.
€124,95
€109,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Gobik Revolution 2.0 bibshort ultrablue heren
(10-02-090-003)
De Gobik Revolution 2.0 bibshort is ontworpen voor hoge prestaties en is ultralicht, met een verlengde broekspijp van +2 cm die meer van de dij bedekt en de spiercompressie vergroot. Het 4-way stretchmateriaal zorgt voor een uitstekende pasvorm die zich perfect aanpast aan de anatomie van de fietser. Dit model is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen en biedt uitstekende ademend vermogen, compressie en lichtheid, waardoor het perfect is voor veeleisende routes en wedstrijden.
(incl. BTW)
15% Korting
Craft Fuseknit Bike boxer (met zeem) zwart dames
(1907453-999000)
De Craft Fuseknit Bike boxer (met zeem) zwart dames is een functionele bokser ontworpen voor zowel intensieve trainingen als voor gebruik in het dagelijkse leven. De gebreide structuur van de Fuseknit stof maakt het mogelijk om vocht op te nemen en snel af te voeren. Een zachte stof houdt je droog en comfortabel, terwijl de ergonomische pasvorm en het naadloze je van alle bewegingsvrijheid voorzien. De fietsboxer kan makkelijk gedragen worden onder in broek of loszittende shorts.
€44,95
€37,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli competizione 2 bibshort zwart heren
(4525004-010)
De Castelli Competizione 2 Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€98,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Unlimited Liner bibshort zwart dames
(4522056-010)
De Castelli Unlimited Liner bibshort is uitgerust met de top-of-the-line naadloze Progetto X2 Air-zeem. De vulling heeft twee aparte componenten: een zachte, stretchy Skin Care-laag die jouw huid verwent, en een aparte Cushioning-laag met schuim in dubbele dichtheid en gelkussens voor progressieve demping. De zone rond de heup is vervaardigd in de compressieve Force-stof, die de vulling op haar plaats houdt en tegelijk een goede ventilatie verzekert. De broekspijpen zijn licht en luchtig met een geperforeerde stof die je koel houdt; ze worden op hun plaats gehouden door onze Giro Air-elastiek die er als gaas uitziet. Het mooie van deze beenconstructie is dat je de lengte kunt aanpassen naar eigen voorkeur — de pijpen zijn dus voldoende lang om bijvoorbeeld te vermijden dat je baggy short tegen je been gaat wrijven. De voorkant van de dunne bretels is opengewerkt en laat de luchtstroming door, terwijl de achterkant smal is om koel te blijven. Maar we versterken het passtuk zodat de banden op hun plaats blijven en niet samenklitten. Op de achterkant, net boven de taille van jouw baggy, zijn er drie zakken zodat je deze broek kunt dragen met een T-shirt en nog steels voldoende ruimte hebt om spullen weg te bergen. "
€140,-
€125,95Je bespaart €14,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Sportful Fiandre norain bibshort pro zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.