
De Sportful Italia IT fietsbroek is gemaakt van soepel Elast-X materiaal, wat zorgt voor een prettige pasvorm.
De platte naden zorgen voor een prachtige afwerking zonder dat het op de huid irriteert.
De broekspijpen zijn voorzien van siliconen grippers, zodat de fietsbroek goed op zijn plek blijft zitten.
Ook is de broek uitgevoerd met de comfortabele Comfort Pro zeem.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€79,95
€52,50Je bespaart €27,45 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sportful Italia IT fietsbroek
De Sportful Italia IT fietsbroek is gemaakt van soepel Elast-X materiaal, wat zorgt voor een prettige pasvorm. De platte naden zorgen voor een prachtige afwerking zonder dat het op de huid irriteert. De broekspijpen zijn voorzien van siliconen grippers, zodat de fietsbroek goed op zijn plek blijft zitten. Ook is de broek uitgevoerd met de comfortabele Comfort Pro zeem.
Specificaties:
- Zeem: Comfort Pro
- 4-needle platte stiknaden
- 8 panelen constructie
- Siliconen grippers
- Mesh voor ademend vermogen
Comfort Pro Zeem:
Comfort Pro Seatpad is een zacht en elastisch deel die alle delen waarmee u met het zadel in contact komt beschermd. Het heeft een anatomische vorm en is bovendien antibacterieel behandeld. Verschillende diktes van de Seatpad zorgen voor een maximum aan comfort.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Deze Craft Greatness bike hipster zwart dames voor dames is speciaal gemaakt voor het fietsen. Deze short heeft namelijk een zeem, wat zorgt voor wat extra comfort en demping op de fiets. In vergelijking met echte fietsbroeken is dat overigens wel wat minder, waardoor deze Bike hipster geschikter is voor rustige ritjes op bijvoorbeeld een toerfiets.
€59,95
€42,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
De Castelli prima 2 dt bibshort is ontwikkeld met de focus op comfort en ondersteuning, zodat je volledig kunt genieten van je rit. De Pro2 Dry Soft-stof voelt zacht en rekbaar aan op de huid, terwijl de anatomische pasvorm zorgt voor een perfecte aansluiting zonder beperking van je bewegingsvrijheid. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Gobik Commander bibshort is ontworpen voor middelhoge tot warme temperaturen en lange off-road routes, waar comfort en opbergruimte essentieel zijn. Dit cargomodel, speciaal gemaakt voor off-road disciplines om onder shorts te dragen, biedt extra veilige opslagruimte voor je spullen. Bovendien is er een optionele rugbeschermer beschikbaar voor extra bescherming op ruig terrein.
(incl. BTW)
De Castelli Free Aero RC Kit Bibshort is het top race short van Castelli. Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming. Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. De Kit-versie van de Free Aero RC Bibshort is volledig bedrukt op de rug en dijen om wat nieuwe kleuren in je fietsgarderobe te brengen. Nu kunt u enkele van uw favoriete Castelli-shirts matchen met deze geweldige nieuwe gekleurde bib graphic.
€179,95
€114,95Je bespaart €65,- (incl. BTW)
Castelli heeft de Castelli Insider speciaal ontworpen voor binnen trainingen. De broek moest goed ventilerend en super comfortabel zijn, de juiste zeem kon natuurlijk ook niet ontbreken. Hij is gemaakt van Castelli's Inferno stof die voor 80% uit polyester bestaat, dit zorgt voor een snelle afvoering van zweet waardoor je niet helemaal doorweekt raakt tijdens het fietsen. Elastieken in de broekspijpen houden hem op zijn plaats en de lichte Kiss Air zeem is ideaal voor een intensieve spinning training.
€129,95
€99,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Craft ADV Explore Tech Shorts heeft een speciale 4-weg stretchmateriaal met een zeer zachte binnenkant voor een goede bewegingsvrijheid en draagcomfort.
Verstelbare taille, riemlussen en meerdere ritszakken.
€89,95
€80,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Sportful Italia IT fietsbroek zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.