
De Sportful Tinkoff-Saxo bibshort heren heeft een maximum aan comfort en aerodynamisch vermogen.
De pijpen zijn uitgevoerd in AeroFlow Compress materiaal voor een optimale ondersteuning van de spieren en een maximale aerodynamica.
De naden zijn plat gestikt en geplaatst aan de achterzijde om de aerodynamica te verhogen.
De BodyFit Classic is afgewerkt met een BodyFit Pro zeem.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€94,95
€79,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sportful Tinkoff-Saxo bibshort heren
De Sportful Tinkoff-Saxo 2015 Bibshort heeft een maximum aan comfort en aerodynamisch vermogen. De pijpen zijn uitgevoerd in AeroFlow Compress materiaal voor een optimale ondersteuning van de spieren en een maximale aerodynamica. De naden zijn plat gestikt en geplaatst aan de achterzijde om de aerodynamica te verhogen. Verder is de broek voorzien van een non-compressie elastiek aan de pijpen met een siliconen patroon zodat de pijpen perfect op hun plek blijven zitten. De BodyFit Classic is afgewerkt met een BodyFit Pro zeem.
BodyFit Pro zeem: De zeem die in samenwerking met de profs is ontwikkeld. De continue verlopende zeemdikte geeft steun op de juiste plekken. De naadloze anatomische constructie zorgt voor minder wrijving en schaafplekken.
Eigenschappen:
- Bibshort van Team Tinkoff-Saxo
- Licht van gewicht
- Erg goed ademend vermogen
- Sluit mooi op het lichaam aan
- Platte naden om irritatie te voorkomen
- AeroFlow Compress pijpen voor ondersteuning aan spieren
- Maximum aan comfort en aerodynamisch vermogen
- non-compressie elastiek met siliconen patroon
- Siliconen gripper aan de onderzijde van de pijpen zorgt ervoor dat het broekje niet omhoog kruipt
- Kleur: Geel/Blauw
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Een gloednieuwe Assos Equipe r spring/fall bishort s11 voor racen en intensieve trainingen in koude, natte en uitdagende omstandigheden tijdens de overgangsseizoenen. De EQUIPE R is uitgerust met ons warmste Spring Fall-textiel tot nu toe en het strakke weefsel beschermt je tegen wind, opspattend water en lichte neerslag.
(incl. BTW)
De Gobik Absolute 5.0 bibshort is een van onze meest iconische modellen en vormt de perfecte balans tussen prestaties en comfort. Ideaal voor zowel intensieve wedstrijden als dagelijkse trainingen. Met zijn ergonomische pasvorm en hoogwaardige materialen is dit de betrouwbare keuze voor elke fietser die het maximale uit zichzelf wil halen. Perfect voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen. Ontworpen voor lange, intensieve ritten en competities. De gebruikte lycra biedt een comfortabele compressie en uitstekende ventilatie. De ergonomische schouderbanden sluiten mooi aan op het lichaam en voorkomen drukpunten. De achter- en zijpanelen hebben een gestructureerde afwerking voor verbeterde aerodynamica. De beenuiteinden zijn voorzien van een ademende, elastische band met interne silicone grip en een reflecterende afwerking voor extra veiligheid.
(incl. BTW)
De Gobik Lancer bibshort is de ultieme combinatie van innovatie en raceprestaties. Deze minimalistisch ontworpen bibshorts, gemaakt van 4-Way Stretch lycra, bieden optimale spiercompressie en een ongeëvenaarde pasvorm. De extra lange pijpen zorgen voor maximale bedekking en compressie, precies zoals profrenners het eisen. Verbeter je prestaties en haal het beste uit je ritten met een broek die de grenzen van wielerkleding verlegt. Dankzij het ergonomische ontwerp met minimale naden geniet je van een gestroomlijnde pasvorm en ongekend comfort. Kies voor prestaties zonder compromissen en ervaar de nieuwe standaard in fietskleding.
€179,95
€152,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
De Craft Core Endurance Bibshort is een elastische, zachte en ergonomische fietsbroek met een C4-zeem voor veel comfort. De broek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamidestof en voorzien van brede, elastische broekspijpen met siliconen print die de short op zijn plaats houdt.
€74,95
€62,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
Deze Castelli Entrata 2 bibknicker geeft u alle reden om naar Castelli te stappen. De stof is precies het juiste gewicht met precies de juiste stretch en met een matte afwerking die er precies goed uitziet. Het KISS Air2 zitkussen is precies goed, net als de GIRO3 beenklem. En de short past precies goed, omdat we geobsedeerd zijn door de pasvorm van elke short die we maken. We wilden dat deze short jarenlang goed zou blijven zitten, dus hebben we de logo's en reflecterende panelen op de achterkant aangebracht.
€110,-
€94,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
De Castelli Unlimited Liner bibshort is uitgerust met de top-of-the-line naadloze Progetto X2 Air-zeem. De vulling heeft twee aparte componenten: een zachte, stretchy Skin Care-laag die jouw huid verwent, en een aparte Cushioning-laag met schuim in dubbele dichtheid en gelkussens voor progressieve demping. De zone rond de heup is vervaardigd in de compressieve Force-stof, die de vulling op haar plaats houdt en tegelijk een goede ventilatie verzekert. De broekspijpen zijn licht en luchtig met een geperforeerde stof die je koel houdt; ze worden op hun plaats gehouden door onze Giro Air-elastiek die er als gaas uitziet. Het mooie van deze beenconstructie is dat je de lengte kunt aanpassen naar eigen voorkeur — de pijpen zijn dus voldoende lang om bijvoorbeeld te vermijden dat je baggy short tegen je been gaat wrijven. De voorkant van de dunne bretels is opengewerkt en laat de luchtstroming door, terwijl de achterkant smal is om koel te blijven. Maar we versterken het passtuk zodat de banden op hun plaats blijven en niet samenklitten. Op de achterkant, net boven de taille van jouw baggy, zijn er drie zakken zodat je deze broek kunt dragen met een T-shirt en nog steels voldoende ruimte hebt om spullen weg te bergen. "
€140,-
€125,95Je bespaart €14,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Sportful Tinkoff-Saxo bibshort heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.