
Deze Sportful Total Comfort short heeft slechts 1 doel: comfort bieden.
Te beginnen bij de Total Comfort zeem die gebruik maakt van 3 lagen progressief schuim en tot wel 18mm padding.
Ook elk ander detail is met comfort in het achterhoofd gemaakt.
Zo zijn er de elastische lay-flat uiteinden van de broekspijpen en de vlakke naden.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€88,-Je bespaart €11,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sportful Total Comfort short
Deze short heeft slechts 1 doel: comfort bieden. Te beginnen bij de Total Comfort zeem die gebruik maakt van 3 lagen progressief schuim en tot wel 18mm padding. Ook elk ander detail is met comfort in het achterhoofd gemaakt. Zo zijn er de elastische lay-flat uiteinden van de broekspijpen en de vlakke naden.
Eigenschappen:
- Reflecterende labels
- Total comfort zeem met een zeemdikte tot 18 mm
- Keramische slijtvaste stof aan het zadelgedeelte - Anatomische snit
- 220 g Lycra compression fabric
- Olympic Power compressie stof is extra rekbaar
- Lay-flat beenband met silicone dots
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Assos DYORA RSV S11 Bibshort Ultieme Raceprestatie en Compressie. De Assos DYORA RSV S11 Bibshort vertegenwoordigt de absolute top in wedstrijdtechnologie, ontworpen voor ultra-endurance races en intensieve trainingssessies. Dankzij geavanceerde compressietechnologieën en aerodynamische pasvorm biedt deze bibshort maximale ondersteuning en ongeëvenaard comfort voor de meest veeleisende ritten.
(incl. BTW)
Craft Greatness bike boxer (met zeem) zwart heren, deze Craft Seamless Bike korte fietsbroek voor heren is voorzien van een zeem en ontworpen om te dragen onder een andere broek. Hij is speciaal gemaakt voor wielrenners, ountainbikers en andere fietsers. De naadloze fietsbroek is gemaakt van elastische stof voor de juiste bewegingsvrijheid. Dankzij de zeem is deze fietsbroek uitermate geschikt voor een comfortabele rit op de fiets!
€59,95
€44,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Gobik Revolution 2.0 bibshort is ontworpen voor hoge prestaties en is ultralicht, met een verlengde broekspijp van +2 cm die meer van de dij bedekt en de spiercompressie vergroot. Het 4-way stretchmateriaal zorgt voor een uitstekende pasvorm die zich perfect aanpast aan de anatomie van de fietser. Dit model is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen en biedt uitstekende ademend vermogen, compressie en lichtheid, waardoor het perfect is voor veeleisende routes en wedstrijden.
€159,95
€129,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Deze Castelli Omloop Nano W fietsbroek is geweldig voor koele herfstdagen. Combineer debroek met knie- of beenwarmers voor koudere omstandigheden. De minimalistische naden en de logo's zorgen ervoor dat dit korte broekje er uitziet alsof het zakelijk is. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Castelli Superleggera bibshort brengt de lichtgewicht fietsbroek naar een nieuw niveau. Castelli heeft sinds 2011 al een aantal keer de grens van het lichtgewicht short proberen te doorbreken, maar liep elke keer tegen het limiet aan van de compromis tussen duurzaamheid en een lager gewicht. Ze zijn dit jaar een stap terug gegaan in het ontwerp proces om een betere manier vinden. Zo kwamen ze bij de vraag: wat zijn de echt basis benodigdheden van een fietsbroek? een fietsbroek moet het zitkussen zo goed mogelijk op zijn plaats houden, moet van een zo dun mogelijke stof gemaakt zijn (zonder dat je door de broek heen kunt kijken uiteraard) en moet ook duurzaam zijn zodat hij het hele seizoen meegaat. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€200,-
€159,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
De Gobik Limited 6.0 bibshort biedt comfortabelere compressie, ideaal voor fietsers die meer bewegingsvrijheid en minder druk zoeken. Met een ergonomische zeem voor schokabsorptie en ademende, lichte bretels blijft de short goed zitten zonder drukpunten. Perfect voor lange ritten en trainingen, waarbij comfort en prestaties hand in hand gaan.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Sportful Total Comfort short zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.