15% Korting
Onze Sealskinz Broome waterproof all weather shooting glove is robuust, technische en waterdichte.
En biedt ultieme controle met een perfecte balans tussen warmte en ademend vermogen.
Ideaal voor gebruik onder alle weersomstandigheden.
€69,95
€58,95Je bespaart €11,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
Buitenlaag
De combinatie van polyester en elastaan zorgt voor een waterafstotende, duurzame en lichtgewicht handschoen. Het ademende materiaal laat transpiratie gemakkelijk ontsnappen, zodat je handen droog blijven.
Handpalm
De handpalm van suède schapenleer is zowel gripvast als slijtvast. Door gebruik wordt het leer alleen maar beter en biedt het blijvende prestaties.
Middenlaag
De Aquasealz membraan is 100% waterdicht en ademend, waardoor interne vochtopbouw in de handschoen wordt voorkomen.
Binnenlaag
De zachte polyester en COOLMAX voering voert transpiratievocht af naar de oppervlakte en zorgt voor optimaal comfort.
Deze hoogwaardige, waterdichte schiethandschoen is ideaal voor gebruik tijdens koudere jaargetijden, wanneer de juiste uitrusting essentieel is om warm en droog te blijven. De opklapbare vinger maakt het eenvoudig om de trekker over te halen, te herladen en de veiligheidspal te bedienen. Aquasealz™-technologie combineert volledige waterdichtheid met ademend vermogen, waardoor je handen de hele dag droog en fris blijven. De combinatie van schapenleer en synthetische vezels zorgt voor een premium handschoen die geschikt is voor verschillende outdooractiviteiten, zoals kleiduivenschieten, jacht en fotografie, waarbij behendige handbewegingen belangrijk zijn.
Kwalitatieve accessoires moeten lang meegaan. De Sealskinz Waterproof All Weather Shooting Gloves zijn ontworpen voor duurzaamheid, bestand tegen de uitdagingen van het buitenleven. De zachte polyester en COOLMAX voering biedt optimaal draagcomfort. We erkennen onze verantwoordelijkheid voor de toekomst van onze planeet en maken daarom uitsluitend goed vervaardigde en duurzame kleding.
Materiaal:
Buitenlaag: 92% polyester, 8% elastaan
Handpalm: 100% schapenleer
Middenlaag: Aquasealz® waterdicht membraan
Binnenlaag: 50% polyester, 50% COOLMAX®
Wasinstructies: Niet machinaal wassen, drogen, stomen of strijken.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Castelli Diluvio One fietshandschoenen zwart heren
(4523528-010)
De Castelli Diluvio One fietshandschoenen zijn gemaakt om je handen warm en droog te houden in koele en natte omstandigheden. De handschoenen zijn minder dik als normaal voor betere beweeglijkheid. Premium neopreen met siliconen grip op de handpalmen en gelijmde waterdichte naden dragen bij aan het comfort. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€60,-
€53,95Je bespaart €6,05 (incl. BTW)
15% Korting
Craft Rain 2.0 fietshandschoenen zwart unisex
(1906144-999000)
De Craft Rain 2.0 fietshandschoenen zwart unisex is een echte allrounder die je handen door weer en wind droog en warm houden. De handschoen heeft naast zijn wind- en waterafstotende eigenschappen ook nog een gevoerde binnekant. De siliconenprint op de handpalm en de schokabsorberende gel-inzetstukken garanderen meer grip en extra comfort. Met de vingertoppen van de handschoenen kan een touchscreen bedient worden.
€59,95
€50,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
10% Korting
Sealskinz Gissing Waterproof all weather lichtgewicht handschoenen zwart
(12124104-1000)
De Sealskinz Waterproof All Weather lichtgewicht handschoenen houden u handen warm, droog en beschermen in de koudere en natte omstandigheden. De gladde softshell buitenkant is zacht en duurzaam, terwijl de AX Suede een extra laag controle op de handpalm biedt. Verder zijn de handschoenden gemaakt van merino wol wat erg warm en aangenaam aanvoelt. Ook beschikt de handschoen over Sealskinz eigen Fusion Control.
€69,95
€62,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
18% Korting
Assos RSR Speed gloves S11 wit unisex
(P13.50.548.58)
Ontdek de Assos RSR Speed gloves S11 WorldTour-geteste raceshandschoenen, ontworpen met een nieuw aerodynamisch textiel en een verbeterde, duurzame handpalmconstructie. Ontwikkeld voor snelheid en prestaties De RSR Speed Gloves S11 zijn het resultaat van voortdurende ontwikkeling en feedback van WorldTour-renners. Elk detail van de raw-cut randen tot de paddingvrije handpalm is geoptimaliseerd voor prestaties in criteriums, races en tijdritten.
€79,95
€64,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
20% Korting
SealSkinz Hoveton waterproof sherpa fleece navy unisex
(12100123-0004)
Ontdek de SealSkinz Hoveton waterproof sherpa fleece. Een lichtgewicht waterafstotende handschoen met fleece-isolatie. Comfortabel en goed geïsoleerd, waardoor hij ideaal is voor dagelijks gebruik, zowel op als naast de fiets. Sneldrogend met een waterafstotende buitenstof.
€49,95
€39,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
11% Korting
Castelli Arenberg gel 2 handschoen rood heren
(4519028-645)
De comfortabele Castelli Arenberg gel 2 handschoen is voorzien van het Castelli Damping System om uw handen optimaal te beschermen en de controle te vergroten. Gemaakt voor de ontberingen van het bos van Arenberg, het moeilijkste stuk van de keien tijdens Parijs-Roubaix. De achterkant van micro-mesh houdt uw handen koel en comfortabel. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€44,95
€39,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietshandschoenen > Sealskinz Broome waterproof all weather shooting glove olive unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.