
De Sealskinz Extreme Cold Weather Insulated Gauntlet Fusion Control houdt u droog en comfortabel tijdens elk soort nat weer.
Koude en natte handen kunnen leiden tot gevoelloosheid, blaren en erger. Sealskinz geïsoleerde handschoenen met Fusion Control houden u warm, beschermd en droog tijdens elke activiteit in nat weer.
€109,95
€94,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Ongeëvenaarde beweeglijkheid in een waterdichte handschoen
- Fusion Control is een nieuwe benchmark in waterdichte ademende technologie
- Ideaal voor een breed scala aan activiteiten
- Revolutionaire bescherming
Materiaal:
Outer: 55% Polyester, 24% Nylon, 16% Polyurethaan, 5% Elastaan.
Membraan: 100% Polyurethaan.
Voering: 100% Polyester.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De GripGrab Merino liner fietshandschoenen grijs zijn dunne, isolerende merino wol handschoenen met een perfecte pasvorm en touch screen compatibele vingertoppen. De handschoen kan, voor extra isolatie, in een andere handschoen gedragen worden.
(incl. BTW)
Ontdek de SealSkinz Kelling waterproof all weather insulated glove.
(incl. BTW)
De Castelli Espresso glove is ontworpen voor fietsers die langdurig comfort en prestaties verwachten. Deze premium handschoen biedt een combinatie van stijl, comfort en prestaties, ideaal voor lange ritten waarbij grip en ondersteuning essentieel zijn.
(incl. BTW)
De Assos Ultraz winter fietshandschoenen biedt ten eerste onze sterk isolerende dubbellaagse stofconstructie, bekend als twinDeck. Met hun membraangesteunde Airblock textiel, thermische voering en neopreen manchetten. Deze combinatie zorgt voor een hoge mate van isolatie en bescherming tegen wind en water, terwijl het toch voldoende ademend blijft om zweterige handen te voorkomen. Deze handschoenen hebben een laag volume en zijn voorzien van verlengde neopreen manchetten - voor dat cruciale kruispunt van jas en handschoen - en een gerichte handpalmvoering.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Castelli Entrata handschoen is het instap model voor een goede pasvorm, comfort en grip in een prestatiegerichte fietshandschoen. De handschoen is voorzien van een gematigde vulling om het volume in de handpalm te verminderen. let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€37,-
€32,95Je bespaart €4,05 (incl. BTW)
De Castelli rosso corsa pro glove geven je maximale grip en comfort voor elke rit. Of je nu vol gas geeft in een wedstrijd of over uitdagend gravel rijdt, een stevige grip op het stuur is essentieel. Deze handschoenen bieden precies dat: een goede pasvorm, uitstekende schokdemping en optimaal ademend vermogen. Of je nu snelheid maakt op asfalt of de ruige gravelpaden verkent, met deze handschoenen houd je altijd de controle.
€50,-
€44,95Je bespaart €5,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietshandschoenen > SealSkinz Extreme cold weather Insulated fusion control wanten zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.