Sealskinz Walcott Waterproof Cold Weather handschoenen zwart  12123106-0001 13% Korting

Sealskinz Walcott Waterproof Cold Weather handschoenen zwart

12123106-0001 | Schrijf de eerste review! 70338 70338 5055754446074

De Sealskinz Waterproof Cold Weather handschoenen houden u handen warm, droog en beschermen in de koudere en natte omstandigheden.

De gladde softshell buitenkant is zacht en duurzaam, terwijl de AX Suede een extra laag controle op de handpalm biedt.

Verder zijn de handschoenden gemaakt van merino wol wat erg warm en aangenaam aanvoelt.

Ook beschikt de handschoen over Sealskinz eigen Fusion Control.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€94,95

81,95 €81,95

Je bespaart €13,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Fusion Control
Fusion Control technologie van Sealskinz is een revolutionair handschoensysteem dat de voering en de buitenkant verbindt met een uniek hydrofiel membraan waardoor een 100% waterdichte stof ontstaat met een ongeëvenaard ademend vermogen.
Dit elimineert ook elke beweging tussen de lagen en zorgt ervoor dat de handschoen veel dichter op de huid past, wat de drager ongelooflijk veel handigheid en controle geeft.

Eigenschappen:
- Fusion Control
- 3 laags
- AX Suede handpalm
- Merino binnenvoering
- Touchscreen vriendelijk
- uiterts geschikt voor fietsen

Specificaties
  • Merken SealSkinz
  • Kleur Zwart
  •   Combi kleur
  • Geslacht Heren
  •   Dames
  •   Unisex
  • Seizoen Winter - herfst
  • Categorie Sealskinz winter 2023
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
SealSkinz Necton windproof all weather knitted glove black unisex SealSkinz Necton windproof all weather knitted glove black unisex (12124070-0001)

Ontdek de SealSkinz Necton windproof all weather knitted glove.

Levering binnen 2-4 werkdagen
€42,95

 (incl. BTW)

Craft All weather fietshandschoenen zwart/groen unisex 13% Korting Craft All weather fietshandschoenen zwart/groen unisex (1907809-851999)

De Craft All weather fietshandschoenen zijn de perfecte keuze als u uw handen droog en warm wilt houden tijdens intense ritten in koude en natte omstandigheden. De fietshandschoen heeft een wind- en waterdichte shellstof, een waterafstotende softshell stof in de handpalm en een isolerende fleece voering voor optimale warmte en comfort. Bovendien is de handschoen voorzien van een siliconen print in de handpalm voor een betere grip, een ergonomische pasvorm en klittenbandsluiting voor een optimale pasvorm, en zachte badstof op de duim.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€44,95

€38,95

  Je bespaart €6,- (incl. BTW)

Craft Core Essence jersey handschoenen zwart 20% Korting Craft Core Essence jersey handschoenen zwart (1909939-999000)

De Craft Core Jersey handschoenen is gemaakt van warm en zacht geborsteld materiaal.

De handschoen is geschikt voor koude winter hardlopen.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€24,95

€19,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

SealSkinz Skeyton waterproof all weather ultra grip knitted fietshandschoen black unisex 10% Korting SealSkinz Skeyton waterproof all weather ultra grip knitted fietshandschoen black unisex (12124083-0001)

Ontdek de SealSkinz Skeyton waterproof all weather ultra grip knitted fietshandschoen. Een lichte, volledig waterdichte gebreide handschoen met verlengde manchetten. Onze kenmerkende Aquasealz technologie combineert volledige waterdichtheid met ademend vermogen, waardoor transpiratie gemakkelijk kan ontsnappen. Je handen blijven geventileerd, droog en warm. De met siliconen bedrukte handpalm en vingers zorgen voor maximale grip. De extra lengte van de mouwen minimaliseert blootstelling aan kou. Allround handschoenen voor koud en nat weer. Liever een handschoen met traditionele lengte? Probeer dan onze andere opties.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€59,95

€53,95

  Je bespaart €6,- (incl. BTW)

Sealskinz extra batterij Sealskinz extra batterij (MI00015)

De Sealskinz batterij is een extra batterij voor de Sealskinz Extreme heated glove.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€29,95

 (incl. BTW)

Craft Advanced Lumen Hybrid handschoenen zwart 13% Korting Craft Advanced Lumen Hybrid handschoenen zwart (1909836-999000)

De Craft Advanced Lumen hybride handschoenen beschiken over een want en vingers waardoor het de handschoenen geschikt is voor meerdere doeleinden. En de handschoenen zijn uitgerust met een opvallende reflecterende print, voor verbeterde zichtbaarheid tijdens de avonduren

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€44,95

€38,95

  Je bespaart €6,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietshandschoenen > Sealskinz Walcott Waterproof Cold Weather handschoenen zwart

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.