Sealskinz Waterproof all weather multi activity handschoenen grijs  12100105-0101 Uitverkoop

Sealskinz Waterproof all weather multi activity handschoenen grijs

12100105-0101 | Schrijf de eerste review! 63516 63516 5055754432565

De Sealskinz Waterproof All Weather multi activity handschoenen houden u handen warm, droog en beschermen in de koudere en natte omstandigheden.

De gladde softshell buitenkant is zacht en duurzaam, terwijl de AX Suede een extra laag controle op de handpalm biedt.

Verder zijn de handschoenden gemaakt van merino wol wat erg warm en aangenaam aanvoelt.

Ook beschikt de handschoen over Sealskinz eigen Fusion Control.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
XL
Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€69,95

49,95 €49,95

Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Fusion Control
Fusion Control technologie van Sealskinz is een revolutionair handschoensysteem dat de voering en de buitenkant verbindt met een uniek hydrofiel membraan waardoor een 100% waterdichte stof ontstaat met een ongeëvenaard ademend vermogen.
Dit elimineert ook elke beweging tussen de lagen en zorgt ervoor dat de handschoen veel dichter op de huid past, wat de drager ongelooflijk veel handigheid en controle geeft.

Eigenschappen:
- Fusion Control
- 3 laags
- AX Suede handpalm
- Merino binnenvoering
- Touchscreen vriendelijk
- Uitertst geschikt voor fietsen

Specificaties
  • Merken SealSkinz
  • Kleur Grijs
  •   Zwart
  •   Combi kleur
  • Geslacht Heren
  •   Dames
  •   Unisex
  • Seizoen Winter
  • Categorie Sealskinz winter 2020
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Advanced subZ light glove black unisex 10% Korting Craft Advanced subZ light glove black unisex (1912357-999000)

De Craft Advanced subZ light glove is de ideale fietshandschoen voor ritten in koude omstandigheden. Deze handschoen biedt uitstekende bescherming tegen de elementen dankzij het wind- en waterafstotende neopreen. Voor extra warmte is de handschoen gevoerd met een zachte thermische fleece. De siliconenprint op de handpalm zorgt voor een stevige grip, zelfs tijdens natte of gladde ritten, terwijl de ergonomische pasvorm en zachte badstof op de duim het comfort verder verhogen.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€49,95

€44,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Castelli Endurance fietshandschoenen belgisch blauw heren  22% Korting Castelli Endurance fietshandschoenen belgisch blauw heren (4522035-424)

Deze Castelli Endurance handschoen werd ontworpen voor langeafstandstochten, met een extra vulling in de handpalm en louter topmaterialen. De handpalm krijgt een gelkussen en een Poron-inzetstuk bij de middenhandzenuw, bovenop een ultrazachte synthetische suède stof. De achterkant van de hand maakt gebruik van de Endurance Evolution-stof die voldoende stevig is om de handschoen op haar plaats te houden, terwijl de 4-way stretch ze comfortabel maakt tijdens langere ritten. Het is dezelfde stof als de Endurance Bibshort, zodat al je kleding netjes bij elkaar past tijdens jouw lange tochten. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€44,95

€34,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Craft Siberian 2.0 fietshandschoenen geel/zwart unisex 40% Korting Craft Siberian 2.0 fietshandschoenen geel/zwart unisex (1906572-851999)

De wind- en waterbestendige Craft Siberian 2.0 fietshandschoenen geel/zwart unisex is perfect voor fietssporten zoals wielrennen en mountainbiken. Door de fleece binnenvoering blijven de handen lekker warm. De siliconenprint in de palm van je hand geeft je de beste grip op de fiets, zelfs in de winter. Tevens is de handpalm voorzien van zacht, waterbestendig materiaal. Door de sluitstrip bij de pols zit deze handschoen altijd goed om de pols heen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€54,95

€32,95

  Je bespaart €22,- (incl. BTW)

Craft Rain 2.0 fietshandschoenen zwart unisex 16% Korting Craft Rain 2.0 fietshandschoenen zwart unisex (1906144-999000)

De Craft Rain 2.0 fietshandschoenen zwart unisex is een echte allrounder die je handen door weer en wind droog en warm houden. De handschoen heeft naast zijn wind- en waterafstotende eigenschappen ook nog een gevoerde binnekant. De siliconenprint op de handpalm en de schokabsorberende gel-inzetstukken garanderen meer grip en extra comfort. Met de vingertoppen van de handschoenen kan een touchscreen bedient worden.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€59,95

€49,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

SealSkinz Congham waterproof thermal split 3 finger handschoen black unisex 10% Korting SealSkinz Congham waterproof thermal split 3 finger handschoen black unisex (12124231-0001)

Ontdek de SealSkinz Congham waterproof thermal split 3 finger handschoen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€89,95

€80,95

  Je bespaart €9,- (incl. BTW)

Castelli Mortirolo fietshandschoenen zwart heren 25% Korting Castelli Mortirolo fietshandschoenen zwart heren (4520533-085)

De Castelli Mortirolo fietshandschoenen zijn de ultieme handschoenen voor koele en milde weer omstandigheden. De handschoenen bieden een gemiddelde warmte, bieden een ademend vermogen, grip, zichtbaarheid, zijn volledig spatwater- en winddicht en zijn voorzien van een makkelijke uit/aan ritssluiting. Net als MacGyver kunt u met de handschoenen bijna alles doen en ze bijna overal mee naar toe nemen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€79,95

€59,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietshandschoenen > Sealskinz Waterproof all weather multi activity handschoenen grijs

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.