
Het Assos Equipe R HABU winter fietsjack S9 is een aerodynamisch ‘second-skin’-jack met een laag volume.
Deze fietsjas is ontworpen met een 3-laags membraan en een zeer elastisch thermisch textiel dat windafstotend en waterdichte isolatie biedt.
Met een volledig nieuw ontwerp en gemaakt met AIRBLOCK.888, een nieuw middelzwaar 3-laags membraan dat wind en water tegenhoudt terwijl de stretch en het ademend vermogen behouden blijven.
Op strategische locaties op de rug en het voorpaneel en in de nek is thermisch, zeer rekbaar textiel toegevoegd voor een totale windwerende en waterafstotende isolatie.
Het iconische HABU fietsjack is terug!
€369,95
€229,95Je bespaart €140,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Wanneer en hoe te gebruiken:
Combineer met de EQUIPE R HABU Winter Bib Tights en de gepaste hoofd, hand en voet ASSOSOIRES voor de winter.
Featured fabrics:
Het jack is gemaakt op basis van AIRBLOCK.888, een middelzwaar technisch 3-laags membraan dat we zelf hebben ontwikkeld. Het isoleert en blokkeert wind en water, beschermt het microklimaat van iemand tegen variabele omstandigheden met behoud van de stretch en het ademend vermogen. RX EVO-textiel is nog meer waterafstotend en zorgt voor nog meer isolatie op de rug en de bovenarmen van het jack. De binnen voering van FIAMMA-textiel zorgt voor extra zachte stretch en isoleert de romp.
Constructie en pasvorm:
Onze racingFit is een aerodynamisch, ‘second-skin’-model gebaseerd op WorldTour-feedback en met beproefde WorldTour-resultaten. Compressief textiel, micro-aangepaste vormgeving en laagvolume, raw-cut zomen en boorden identificeren racingFit als de definitieve raceserie.
Engineering:
- struzzoKragen: Een kraag van lichtere, zachtere isolatie met een comfortabele pasvorm. Regelt actief het persoonlijke microklimaat zonder dat het nodig is dat u de rits opent en de hals moet blootstellen aan de koude lucht. Draag over nekwarmers op koudere dagen.
- twinDeck: Een dubbele constructie die een zachte isolatie legt onder een softshell membraan voor
extra bescherming in kritieke zones.
- Triple Ramp Pockets: De flexibele stofpanelen die in de zakken zijn genaaid, creëren ‘kleppen’ om de inhoud veilig en stabiel op te bergen en ondertussen te beschermen tegen neerslag of opspattend water van de weg.
- ASSOSOIRES Pocket: Bevindt zich op het voorpaneel. Veilig opbergen van shell handschoenen of zwaardere accessoires tijdens intervallen van hoge intensiteit.
- Reflective strip: Extra elementen voor meer zichtbaarheid in bewolkte omstandigheden met minder licht wanneer wind- en regenbescherming het meest waardevol zijn.
Materiaal:
63% Polyamide 23% Polyester 14% Polyurethaan-elastomeer
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Perfetto RoS 2 Vest is Castelli's poging om de perfecte vest te fabriceren. Hij is warm en winddicht, maar ook ademend dankzij de exclusieve GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER-stof van Castelli vooraan en de geweven Nano Flex-stretchstof zonder membraan achterain. Het vest is bestand tegen opspattend water en modder op natte wegen of bij wisselvallig weer. Hij is licht en compact en past makkelijk in een zak van je shirt. Het vest heeft drie achterzakken en een tweezijdige YKK Vislon-rits die je langs onder kunt openen om iets uit de zakken van je shirt te halen. Hij is 360° reflecterend dankzij de reflecterende strip op de armsgaten en de reflecterende strook onder de zakken. Hij sluit nauw aan op het lichaam met een hoge kraag die lekker comfortabel aanvoelt als het wat kouder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€150,-
€124,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
Ontdek de Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange afstanden en basistrainingen in uitdagende winterse omstandigheden. De jas is geüpdatet met softshell-materialen op de borst, schouders en mouwen, die stormbestendige bescherming combineren met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepelere, laag-volume pasvorm.
€299,95
€229,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos UMA GT wind vest C2 Lichtgewicht, Winddicht en Ultrapackbaar. De Assos UMA GT Wind C2 is een compact en winddicht gilet, ontworpen om optimale bescherming zonder extra volume te bieden. De vernieuwde constructie maakt gebruik van lichtere, ruisvrije materialen en biedt uitstekende ademendheid.
(incl. BTW)
Het Castelli Entrata fietsjack is een halfzwaar jack en is perfect voor het veranderende weer in de herfst en lente. Genoeg warmte en bescherming zonder het te overdrijven. Een neutrale pasvorm en extra reflectie voor extra veiligheid.
€189,95
€132,95Je bespaart €57,- (incl. BTW)
De Castelli Gabba R jack biedt ultralichte Bescherming voor de Meest Extreme Weersomstandigheden. Maak kennis met de nieuwste evolutie in racekleding voor slecht weer: de Gabba R. Deze jas is ontworpen voor renners die onder alle omstandigheden willen blijven presteren. Met zijn vernieuwde, 2-laags Castelli Stretch Microshell biedt de Gabba R maximale bescherming tegen regen en wind, zonder dat het ten koste gaat van aerodynamica of comfort. Het materiaal is lichtgewicht, ademend en waterdicht, dankzij een PFC-vrije microporeuze polyurethaan membraan die aan de buitenzijde is aangebracht.
€300,-
€269,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli jack. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€199,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Equipe R HABU winter fietsjack S9 geel heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.