13% Korting
De Assos Equipe RS Johdah Ultraz Winter Jacket S11 Black Series is dé ultieme winterjas voor de fanatieke wielrenner.
Met de nieuwe DIAMOND-softshell geniet je van maximale bescherming, ademend vermogen en bewegingsvrijheid.
Het geïntegreerde INTRABOOSTER-gilet zorgt voor extra warmte zonder extra volume.
Dankzij de innovatieve pasvorm en slimme ventilatie blijf je comfortabel, zelfs tijdens de zwaarste winterritten.
€749,95
€649,95Je bespaart €100,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Assos Equipe RS Johdah Ultraz Winter Jacket S11 in Black Series zet een nieuwe standaard in high-performance winterkleding. Deze 2025-editie is ontwikkeld voor renners die geen compromissen willen sluiten tussen warmte, bescherming en aerodynamica. Het iconische JOHDAH-jack is volledig vernieuwd met een tweelaagse DIAMOND-softshell, die superieure elasticiteit, ademend vermogen en bescherming biedt ten opzichte van eerdere generaties.
Uniek aan dit jack is het geïntegreerde INTRABOOSTER-gilet, een thermisch schild dat de romp extra warmte geeft zonder dat dit ten koste gaat van de bewegingsvrijheid of ventilatie. In combinatie met de racingFit-pasvorm sluit het jack als een tweede huid aan en beweegt het moeiteloos mee met elke pedaalslag.
Om oververhitting te voorkomen tijdens intensieve inspanningen, zijn de kenmerkende ‘diffusers’ op de schouders opnieuw toegepast. Deze voeren frisse lucht naar binnen, waardoor de lichaamstemperatuur stabiel blijft, zelfs tijdens lange beklimmingen of snelle afdalingen.
Of je nu traint in vrieskou of toert in gure omstandigheden, dit jack biedt de perfecte balans tussen warmte, bescherming en prestatie. Lichtgewicht, gestroomlijnd en tot in de kleinste details ontworpen om jou door de zwaarste winterkilometers heen te helpen.
Belangrijkste eigenschappen
-2L DIAMOND-softshell: verbeterde elasticiteit, ademend vermogen en bescherming.
-INTRABOOSTER-gilet: geïntegreerde kernverwarmer voor extra warmte zonder extra volume.
-Diffusers op de schouders: gecontroleerde ventilatie voor temperatuurregulatie.
-RacingFit-pasvorm: sluit als een tweede huid aan voor aerodynamica en bewegingsvrijheid.
-Geavanceerde constructie: optimaal comfort in elke rijpositie.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Craft Core bike ride hydro lumen fietsjas zwart heren
(1911173-999000)
De Craft Core bike ride hydro lumen fietsjas is water- en winddicht. De verlengde mouwlengte, getapte naden en rugpand zorgen voor extra bescherming tegen de mindere weeromstandigheden. Deze fietsjas is gemaakt van 2-laags water- en winddicht materiaal en is voorzien van een mash voering. Daarnaast voor de veiligheid zijn er - verwijderbare - reflecterende details en een verstelbare capuchon. Dit is dus de perfecte fietsjas tijdens winderige en natte herfst- en winterdagen.
€139,95
€125,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
Castelli Espresso vest mouwloos deep green heren
(4524509-309)
Ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.
(incl. BTW)
42% Korting
Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack zwart heren
(4520503-851)
Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden. De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist. Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€259,95
€149,95Je bespaart €110,- (incl. BTW)
24% Korting
Sportful Hot pack Easylight fietsjack lange mouw zwart heren
(1102026-002)
De Sporful Hot Pack Easylight is het nieuwe beste fietsjack voor in je favoriete bergen. Het jack is zeer effectief voor frisse afdalingen en winderige routes.
€74,95
€56,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
42% Korting
Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack blauw heren
(4522507-414)
Het Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack is een veelzijdige jas die een optimale isolatie biedt. Deze jas steekt nog een tandje boven andere jassen uit van Castelli. De jas beidt onder andere een fijnerere en en meer rekbare stof en de Alpha-isolatie die warmte geeft zonder al te veel volume. De jas is lichter en comfortabeler, met eenzelfde niveau van warmte en ademend vermogen. In feite is hij bijna 30% lichter, met meer stretch voor een nog comfortabeler gevoel. De geheel waterdichte en zeer ademende Polartec NeoShell-buitenlaag heeft een hoge mate van four-way stretch. Deze laag houdt wind en regen buiten, maar laat ook het zweet ontsnappen. De isolatie is de actieve Polartec Alpha-isolatie, die een ongelooflijke warmte genereert voor haar gewicht, maar ook heel ademend is. De voorkant heeft een ritssluiting voor de isolatielaag en nog een aparte rits voor de buitenlaag. Zo kun je de buitenkant openen voor ventilatie terwijl de isolatielaag dicht blijft. Dit zorgt voor een betere algehele ventilatie tijdens een beklimming of een zware inspanning. En je blijft droger wanneer je alles weer dichtritst voor de afdaling. Ook alle andere eigenschappen werden zorgvuldig afgewogen om van de Alpha Ultimate Insulated jouw ultieme winterjas te maken.
€349,95
€199,95Je bespaart €150,- (incl. BTW)
15% Korting
Castelli Aria shell fietsjack zilver heren
(4520058-870)
De Castelli Aria shell fietsjack is extreem licht in gewicht en heeft een zeer goede bescherming tegen de wind. De fietsjas is warm genoeg om tijdens een milde omstandigheden. Daarnaast is de fietsjas erg compact en heeft maar een minimale ruimte nodig in bijvoorbeeld je zak of tas. De fietsjas voelt bijna als een tweede huid doordat er stretch panelen op de achterkant van de mouwen en de zijkant gebruikt worden. Je hebt geen last van flapperende stof, waardoor je geen koude lucht die in je jas circuleert. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€130,-
€109,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Equipe rs johdah ultraz winter jacket zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.