
De Assos Equipe RS regen targa fietsjack is verder ontwikkeld tot een super lichte, draagbare, waterdichte regenjas met minder naden voor een betere bescherming het hele jaar door.
De Targa is de 3e editie van de Equipe RS regenjas, voorzien van een stevig membraam in het midden van het 3L schloss tex materiaal.
Het membraam verhoogt niet alleen de duurzaamheid van deze ultra dunne soft shell, maar is ook nog waterdichter en exclusief voor Assos.
Ook zijn de sleuven van de achterzakken verwijderd omdat de inhoud gemakkelijk te bereiken is door de dubbele schuifrits die van onderaf te openen is.
Doordat de reflecterende strook op de rug zonder stiksels is, zorgt dit ervoor dat hier geen water naar binnen kan dringen.
€359,95
€264,95Je bespaart €95,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Constructie en pasvorm:
Volledig getapete naden zorgen dat de jas waterdicht blijft, met een hoge kraag om de elementen verder buiten te sluiten. Een verlengd achterpand zorgt voor bescherming van de onderrug, en de waterafstotende siliconen zoom rondt het ontwerp af. De jas is gesneden in een aerodynamische raceFit.
Stof:
Het gebruikte materiaal is ons gepatenteerde Schloss Tex. Dit is onze lichtste 3-laags waterdichte softshell tot nu toe, met een rits vrije, rekbare samenstelling en zeer goed ademend, waterdicht membraan.
Techniek:
- Reflecterende strook aan de achterkant van de rug, voor betere zichtbaarheid bij weinig licht en extreme weersomstandigheden.
- Rits met dubbele schuifsluiting: Gemakkelijk ventileren van boven- of onderkant. Robuuste constructie met oversized treklipjes voor intuïtieve, handschoenvriendelijke bediening.
Materiaalsamenstelling:
73% polyamide, 27% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli jack. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€206,95Je bespaart €23,- (incl. BTW)
De Sportful Super fietsjas lange mouw heeft superieure details voor een jas met uitzonderlijke kwaliteiten. Als Sportful zegt dat ze op alle details gelet hebben, dan is deze jas het beste voorbeeld daar van. Elk element is onderzocht om de beste prestaties en een harmonieuze relatie met het geheel te garanderen. De Gore-Tex Infinium stof bepaald de kwaliteit voor de thermische bescherming. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€209,95
€99,95Je bespaart €110,- (incl. BTW)
De Castelli Gavia Lite fietsjack is een verbazingwekkend lichtgewicht GORE-TEX® shelljack voor de hele dag rijden in de regen.
Dit jack iets ruimer gesneden om over isolatielagen te passen zonder te wapperen in de wind, maar toch goed aan te voelen in de rijpositie.
De rug heeft een langere staart voor extra bescherming tegen spray van de fiets en een bedekte ventilatie over de schouders voor temperatuurregeling.
Dit is een serieuze uitrusting voor de natste, smerigste dagen op de motor, wanneer iemand anders binnen zou blijven.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€360,-
€299,95Je bespaart €60,05 (incl. BTW)
De Castelli Transition 2 fietsjack is de perfecte aanvulling op een Entrata tight of Velocissimo voor koele herstdagen. Dit middengewicht fietsjack is perfect als je de kou wilt doorbreken tijdens de herfst- of voorjaarsritten. Door de neutrale pasvorm en de panelen die reflecteren is het een zeer nuttige fietsjas. De voorzijde van de jas is gemaakt van dezelfde stof als het pro-niveau Gabba jasje. Daarnaast is de jas voorzien van 3 perfect gepositioneerde achterzakken en de YKK Vislon-rits voor het gemakkelijk openen en sluiten van de jas. Maak met deze fietsjas de overgang van zomer naar herfst nog makkelijker! Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€124,95Je bespaart €65,- (incl. BTW)
De Castelli Perfetto RoS 2 Convertible is het meest veelzijdige jack die castelli ooit heeft gemaakt. Meestal vormt een jas met afritsbare mouwen een tussenoplossing die eigenlijk in niets echt uitblinkt. De Perfetto Convertible is nagenoeg identiek aan Castelli's vermaarde Perfetto RoS 2 Jacket met windbescherming over de hele lijn, een waterdichte bescherming tegen de regen, een uitmuntend ademend vermogen en een nauwsluitende pasvorm. Door de lagen onder de jas aan te passen, ben je gewapend tegen alle omstandigheden, van frisse tot koude dagen, met zonneschijn of regen. De mouwen zijn afritsbaar tot net boven de elleboog, wat de jas bijna identiek maakt aan Castelli's vermaarde Gabba — de keuze van de professionals. Op frisse dagen vertrek je met mouwen; als het weer verandert, kun je de mouwen uitdoen en opbergen. Op die manier is de Convertible zelfs nog beter dan een Gabba, dankzij de ventilatieopeningen met rits vooraan. Als je niet zeker bent of je een Perfetto RoS 2 Jacket of een Gabba RoS 2 moet kopen, opteer je best voor de Convertible. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€259,95
€199,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
De Craft Core Ideal 2.0 jack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack. De fietsjack heeft een geborstelde binnenkant voor extra comfort. De jas heeft een grote achterzak met ritssluiting en reflecterende prints en details voor een optimale zichtbaarheid. De siliconen elastische grijper aan de achterkant houdt de jas op zijn plaats.
€119,95
€74,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Equipe RS regen targa fietsjack oranje heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.