Assos HabuJacketLaalalai fietsjack zwart dames  123033618 Uitverkoop + Cadeau

Assos HabuJacketLaalalai fietsjack zwart dames

123033618 | Schrijf de eerste review! 35250 35250 2220000084604
Gratis Assos Chamois crème

Gratis Assos Chamois crème ( €21,95)

i

Het Assos HabuJacketLaalalai fietsjack zwart dames is de damesvariant van het bekende iJ.haBu.5 fietsjack heren en is speciaal aangepast aan het vrouwelijke lichaam.

Het lekker warme RXQ materiaal is in het voorpand gecombineerd met Stratagon Light materiaal om zo effectieve bescherming tegen de wind te kunnen bieden.

Ideaal voor koele dagen en trainingen in het tussenseizoen.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€269,95

239,95 €239,95

Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Assos HabuJacketLaalalai fietsjack zwart dames

Eigenschappen:
- Voorpand, kraag en bovenzijde mouwen van winddicht Stratagon Light materiaal
- Rugpand van lekker warm RXQ materiaal
- Stabilizer-technologie in het rugpand om verdraaien van de stof te voorkomen
- Twin Deck constructie voor bescherming tegen de kou
- Ergonomische, staande kraag
- Doorlopende ritssluiting met ritsgarage boven en onder
- Driedelige achterzak met rechte opening
- Ergonomische mouwboordjes met gereduceerd aantal naden voor een optimale overgang naar de handschoenen
- Verlengd rugpand
- Getapete naden in de zoom
- Reflecterende elementen voor een betere zichtbaarheid in het donker
- Materiaal: 47% polyamide, 21% elasthaan, 17% polyester, 15% polypropyleen

Specificaties
  • Merken Assos
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos winter 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Espresso vest mouwloos hibiscus dames Castelli Espresso vest mouwloos hibiscus dames (4524541-081)

Ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€120,-

 (incl. BTW)

Assos Mille GT winter EVO fietsjack geel heren 32% Korting Assos Mille GT winter EVO fietsjack geel heren (11.30.363.32)

De Assos Mille GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€259,95

€174,95

  Je bespaart €85,- (incl. BTW)

Gobik Plus 2.0 fietsvest mouwloos hakone heren Gobik Plus 2.0 fietsvest mouwloos hakone heren (10-04-001-101)

Het Gobik Plus 2.0 vest mouwloos is een lichtgewicht, winddichte bodywarmer met aerodynamische pasvorm. Ideaal voor frisse ochtenden, afdalingen en wisselvallig weer. Compact opvouwbaar in de zijzak en gemakkelijk mee te nemen. De strakke snit sluit perfect aan over een fietsshirt, zonder bewegingsvrijheid te beperken. Mesh op de rug zorgt voor ventilatie bij inspanning, terwijl twee rugopeningen snelle toegang geven tot je shirtzakken.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€59,95

 (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack grijs heren 30% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack grijs heren (4522511-064)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€229,95

€159,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Assos Mille GT Ultraz winter EVO fietsjack geel heren 30% Korting Assos Mille GT Ultraz winter EVO fietsjack geel heren (11.30.365.32)

De Assos Mille GT ultraz winter EVO fietsjack is ontworpen voor het zwaarste winterweer en is dit jaar vernieuwd om het beschermingsniveau te verhogen en de warmte te verhogen. Aan de windzijde van de voor- en bovenrug hebben we gebruik gemaakt van ons beproefde NEOS Light textiel - een superlichte 3L softshell met PU-lijmvlies dat waterbestendig en 100% winddicht is - om ervoor te zorgen dat dit elementaire gedeelte van uw bovenlichaam volledig beschermd blijft tegen sneeuw, regen, spatwater, ijzige wind en lage temperaturen. Vervolgens hebben we de warmte opgevoerd door dit Light-membraan te koppelen aan onze sterk isolerende, ademende, geborstelde RX Heavy aan de binnenkant, zodat uw lichaam warm en droog blijft.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€344,95

€239,95

  Je bespaart €105,- (incl. BTW)

Castelli Gabba R jack korte mouw zwart heren 9% Korting Castelli Gabba R jack korte mouw zwart heren (4524505-010)

De Castelli Gabba R jack biedt ultralichte Bescherming voor de Meest Extreme Weersomstandigheden. Maak kennis met de nieuwste evolutie in racekleding voor slecht weer: de Gabba R. Deze jas is ontworpen voor renners die onder alle omstandigheden willen blijven presteren. Met zijn vernieuwde, 2-laags Castelli Stretch Microshell biedt de Gabba R maximale bescherming tegen regen en wind, zonder dat het ten koste gaat van aerodynamica of comfort. Het materiaal is lichtgewicht, ademend en waterdicht, dankzij een PFC-vrije microporeuze polyurethaan membraan die aan de buitenzijde is aangebracht.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€260,-

€234,95

  Je bespaart €25,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos HabuJacketLaalalai fietsjack zwart dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.