
Het iJ.haBu Jacket is het ultieme insulator fietsjack in de Assos collectie voor de niet al te koude winterdagen of herfst.
Kenmerkend zijn de nieuwe stratagonLight en RXQ stoffen. Meer prestaties, minder stof volume. Het fietsjack van de toekomst!
Speciaal ontwikkeld voor de rijomstandigheden in de vroege winter, als tweede laag kledingstuk ontworpen om perfect te functioneren in het Assos lagen systeem.
In combinatie met de juiste onderkleding.
Dit high performance fietsjack met een race-specifiek patroon ontwerp en gemaakt van Stratagon, een Assos textiel van extreme prestaties.
€278,50
€268,95Je bespaart €9,55 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos iJ.haBu.5 fietsjack blauw heren
Het iJ.haBu Jacket is het ultieme insulator fietsjack in de Assos collectie voor de niet al te koude winterdagen of herfst.
Kenmerkend zijn de nieuwe stratagonLight en RXQ stoffen. Meer prestaties, minder stof volume. Het fietsjack van de toekomst!
Speciaal ontwikkeld voor de rijomstandigheden in de vroege winter, als tweede laag kledingstuk ontworpen om perfect te functioneren in het Assos lagen systeem. In combinatie met de juiste onderkleding.
Dit high performance fietsjack met een race-specifiek patroon ontwerp en gemaakt van Stratagon, een Assos textiel van extreme prestaties.
De Assos iJ.haBu5 bestaat uit 18 patronen, met behulp van 6 verschillende textielen. De voorkant, het borstpaneel, bovenarmen en de kraag zijn gemaakt van Assos Stratagon. Een lichte stof dat functioneert als een windstopper.
De zijkanten, onderarmen en rugpanelen zijn gemaakt van Assos RXQ textiel (actief ademend en warmte vasthoudend), voor effectieve lichaamstemperatuur controle. Het volume van het fietsjack is zoveel mogelijk omlaag gebracht en de bescherming en het comfort geoptimaliseerd.
Stratagon
Het Assos textiel Stratagon Light is in staat om op intelligente wijze te reageren op veranderingen in de klimatologische omstandigheden en de lichaamstemperatuur. Het is een ultradunne 3-laags gelamineerd stofconstructie. Het beschikt over de nieuwste membraantechnologie; "Flexible barrier function". Wanneer de temperatuur laag is sluit het membraan en behoudt lichaamswarmte. Zodra je temperatuur stijgt, opent het membraan om het verdampingsproces te verbeteren, zodat de lichaamstemperatuur stabiel blijft.
RXQ
De nieuw ontwikkelde Assos RXQ stof is gebaseerd op de legendarische Assos RX textiel. RXQ is een actief ademend, 2-way stretch. soft touch, microfiber isolator stof. De geborstelde fleece binnenkant is een holle micro polyester blend met 3D luchtkanaal textuur, die een next-to-body micro luchtkussen ontstaat. Lucht is een isolator; het omgeven van uw lichaam met een dergelijk gestructureerd textiel zal de prestaties bevorderen. Het verlagen van het volume van het weefsel, terwijl de push-pull-prestaties verhogen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Castelli Alpha Flight RoS fietsjack is het beste jack voor milde omstandigheden. Dit lichtgewicht, superademende en extreem snelle jack is geweldig voor intensieve ritten of om op temperatuur te blijven in koele omstandigheden. Alpha constructie met membraanloze buitenlaag en Polartec Alpha binnenisolatie. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€269,95
€179,95Je bespaart €90,- (incl. BTW)
Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe. Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten. Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend. Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui. Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€60,-
€53,95Je bespaart €6,05 (incl. BTW)
Het Castelli Aria fietsvest is het lichtste en meest winddichte vest van Castelli. Dit vest is ontworpen om de wind aan de voorkant volledig tegen te houden en de achterkent heeft juist een ademend vermogen. Het zal u verbazen hoeveel warmer u het heeft met dit vest over uw fietsshirt. Doordat het vest zich goed aansluit op uw lichaam, heeft u geen last van wapperende stof en doordat dit stretch is, voelt het vest niet te strak. Wanneer u het vest niet meer nodig heeft, is deze gemakklijk en compact op te bergen in bijvoorbeeld de zak van uw fietsshirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€100,-
€89,95Je bespaart €10,05 (incl. BTW)
De Craft Advanced Endurance Hydro Jacket is een wind- en waterdicht fietsjack met goede ventilatie, ontworpen voor intensieve ritten in natte omstandigheden. Dit geavanceerde fietsjack is gemaakt van lichtgewicht, wind- en waterdicht materiaal en wordt geleverd met getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer. De grote stretch zorgt voor bewegingsvrijheid, terwijl de ventilatieopeningen bij de oksels en op de rug voor een betere koeling zorgen. Het jack past in zijn eigen achterzak met rits en is gemakkelijk op te bergen.
€149,95
€119,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack dat zo licht is dat het voelt alsof het zo weg kan vliegen.
Superlichte constructie doormiddel Castelli FLY Fabric Technologies: FFT om je warm te houden en te beschermen tegen de elementen.
Voorzien van FLY SL Shell voor bescherming tegen wind en regen.
€299,95
€249,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
De Perfetto RoS 2 Vest is Castelli's poging om de perfecte vest te fabriceren. Hij is warm en winddicht, maar ook ademend dankzij de exclusieve GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER-stof van Castelli vooraan en de geweven Nano Flex-stretchstof zonder membraan achterain. Het vest is bestand tegen opspattend water en modder op natte wegen of bij wisselvallig weer. Hij is licht en compact en past makkelijk in een zak van je shirt. Het vest heeft drie achterzakken en een tweezijdige YKK Vislon-rits die je langs onder kunt openen om iets uit de zakken van je shirt te halen. Hij is 360° reflecterend dankzij de reflecterende strip op de armsgaten en de reflecterende strook onder de zakken. Hij sluit nauw aan op het lichaam met een hoge kraag die lekker comfortabel aanvoelt als het wat kouder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€129,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos iJ.haBu.5 fietsjack blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.