
Het Assos iJ.intermediate_s7 fietsshirt heeft een erg eenvoudig concept en is zeer effectief op de fiets.
Het beschikt over lange mouwen en een airblock aan de voorkant ter bescherming tegen wind.
Met het gloednieuwe intermediate_s7 fietsshirt zijn de prestaties verbeterd, zo is het comfort verbeterd en volume vermindert.
Het heeft een superieur comfort met een bescherming wanneer de temperaturen wat kouder zijn.
Zeer geschikt voor de vroege ochtend fietstochten.
Gemaakt voor het voor- en najaar.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos iJ.intermediate_s7 fietsjack rood dames
Het Assos iJ.intermediate_s7 fietsshirt heeft een erg eenvoudig concept en is zeer effectief op de fiets. Het beschikt over lange mouwen en een airblock aan de voorkant ter bescherming tegen wind. Met het gloednieuwe intermediate_s7 fietsshirt zijn de prestaties verbeterd, zo is het comfort verbeterd en volume vermindert. Het heeft een superieur comfort met een bescherming wanneer de temperaturen wat kouder zijn. Zeer geschikt voor de vroege ochtend fietstochten. Gemaakt voor het voor- en najaar.
De intermediate_s7 bevat zes verschillende textiel patronen en 14 componenten. Deze jersey is ontworpen naar aanleiding van de ASSOS gedachte. Dit resulteert in een high performance technisch stukje lichaamsapparatuur.
Frontpaneel: nieuw stratagonUltra Airblock stof. Voordelen: extreme stretch, extreem laag volume en geavanceerde ademende transmissie factor.
Zij- en achterkant gemaakt van het nieuwe ASSOS Type.v X121 zomer weefsel. Voordeel: snelheid! 34% sneller droogproces in vergelijking met de voorgaande generatie. Dit zorgt voor een betere - operationele lichaamstemperatuur regulatie functie.
Bovenste armdelen zijn voorzien van een gloednieuwe, super licht, wollige type isolatie stof. Keurig vast te houden, houdt uw armen warm en goed beschermd en geeft totale bewegingsvrijheid.
NIEUW: de voorkant van de kraag is nu voorzien van Airblock bescherming.
Volledige ritssluiting met flap in het bovenste gedeelte.
Drie achterzakken, waarvan de middelste met rits en membraan beschermd is om de inhoud een lichte water bescherming te geven.
WristWrap: Betere, meer stabiele pasvorm van de mouwen dankzij deze nieuwe ASSOS constructie functie.
Samenstelling: 10% PA - 6% PU - 5% EA - 79% PES
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange afstanden en basistrainingen in uitdagende winterse omstandigheden. De jas is geüpdatet met softshell-materialen op de borst, schouders en mouwen, die stormbestendige bescherming combineren met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepelere, laag-volume pasvorm.
(incl. BTW)
De Castelli Perfetto RoS 2 Convertible is het meest veelzijdige jack die castelli ooit heeft gemaakt. Meestal vormt een jas met afritsbare mouwen een tussenoplossing die eigenlijk in niets echt uitblinkt. De Perfetto Convertible is nagenoeg identiek aan Castelli's vermaarde Perfetto RoS 2 Jacket met windbescherming over de hele lijn, een waterdichte bescherming tegen de regen, een uitmuntend ademend vermogen en een nauwsluitende pasvorm. Door de lagen onder de jas aan te passen, ben je gewapend tegen alle omstandigheden, van frisse tot koude dagen, met zonneschijn of regen. De mouwen zijn afritsbaar tot net boven de elleboog, wat de jas bijna identiek maakt aan Castelli's vermaarde Gabba — de keuze van de professionals. Op frisse dagen vertrek je met mouwen; als het weer verandert, kun je de mouwen uitdoen en opbergen. Op die manier is de Convertible zelfs nog beter dan een Gabba, dankzij de ventilatieopeningen met rits vooraan. Als je niet zeker bent of je een Perfetto RoS 2 Jacket of een Gabba RoS 2 moet kopen, opteer je best voor de Convertible. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€259,95
€184,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Essence Lumen Wind fietsvest zorgt voor maximale bescherming en zichtbaarheid. Dit lichtgewicht, ademende fietsvest is ontworpen voor serieuze wielrenners die comfort en performance willen combineren. Het winddichte en waterafstotende materiaal beschermt je tegen koude rijwind en lichte regen, terwijl het mouwloze ontwerp zorgt voor optimale bewegingsvrijheid. Dankzij de ventilerende mesh-panelen aan de achterkant blijft je lichaamstemperatuur goed gereguleerd, zelfs tijdens intensieve ritten.
€69,95
€58,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos MILLE GT Shell Jacket S11 Stormbestendig, Ademend en Veelzijdig, Jouw Bescherming in Elk Seizoen. De Assos MILLE GT Shell Jacket S11 is een veelzijdige, weerbestendige jas die bescherming biedt tegen wind en regen, zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de vernieuwde pasvorm en innovatieve materialen is deze jas geschikt voor alle seizoenen, van zomerse regenbuien tot winterse kou.
(incl. BTW)
De Craft Core Bike Ride Hydro Lumen fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€179,95
€161,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos iJ.intermediate_s7 fietsjack rood dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.