Assos iJ.intermediate_s7 fietsjack wit dames  123032256 Uitverkoop

Assos iJ.intermediate_s7 fietsjack wit dames

123032256 | Schrijf de eerste review! 23075 23075 2220000021289

Het Assos iJ.intermediate_s7 fietsshirt heeft een erg eenvoudig concept en is zeer effectief op de fiets.

Het beschikt over lange mouwen en een airblock aan de voorkant ter bescherming tegen wind.

Met het gloednieuwe intermediate_s7 fietsshirt zijn de prestaties verbeterd, zo is het comfort verbeterd en volume vermindert.

Het heeft een superieur comfort met een bescherming wanneer de temperaturen wat kouder zijn.

Zeer geschikt voor de vroege ochtend fietstochten.

Gemaakt voor het voor- en najaar.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€219,95

199,95 €199,95

Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Assos iJ.intermediate_s7 fietsjack wit dames

Het Assos iJ.intermediate_s7 fietsshirt heeft een erg eenvoudig concept en is zeer effectief op de fiets. Het beschikt over lange mouwen en een airblock aan de voorkant ter bescherming tegen wind. Met het gloednieuwe intermediate_s7 fietsshirt zijn de prestaties verbeterd, zo is het comfort verbeterd en volume vermindert. Het heeft een superieur comfort met een bescherming wanneer de temperaturen wat kouder zijn. Zeer geschikt voor de vroege ochtend fietstochten. Gemaakt voor het voor- en najaar.

De intermediate_s7 bevat zes verschillende textiel patronen en 14 componenten. Deze jersey is ontworpen naar aanleiding van de ASSOS gedachte. Dit resulteert in een high performance technisch stukje lichaamsapparatuur.

Frontpaneel: nieuw stratagonUltra Airblock stof. Voordelen: extreme stretch, extreem laag volume en geavanceerde ademende transmissie factor.

Zij- en achterkant gemaakt van het nieuwe ASSOS Type.v X121 zomer weefsel. Voordeel: snelheid! 34% sneller droogproces in vergelijking met de voorgaande generatie. Dit zorgt voor een betere - operationele lichaamstemperatuur regulatie functie.

Bovenste armdelen zijn voorzien van een gloednieuwe, super licht, wollige type isolatie stof. Keurig vast te houden, houdt uw armen warm en goed beschermd en geeft totale bewegingsvrijheid.

NIEUW: de voorkant van de kraag is nu voorzien van Airblock bescherming.

Volledige ritssluiting met flap in het bovenste gedeelte.

Drie achterzakken, waarvan de middelste met rits en membraan beschermd is om de inhoud een lichte water bescherming te geven.

WristWrap: Betere, meer stabiele pasvorm van de mouwen dankzij deze nieuwe ASSOS constructie functie.

Samenstelling: 10% PA - 6% PU - 5% EA - 79% PES

Specificaties
  • Merken Assos
  • Kleur Wit
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw oranje dames 10% Korting Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw oranje dames (4522544-883)

De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Sportful Fiandre light no rain fietsvest oranje heren 50% Korting Sportful Fiandre light no rain fietsvest oranje heren (1120023-810)

De Sportful Fiandre light no rain fietsjack is ontelbare keren getest in het voorjaar om steeds beter te worden tegen de wisselende omstandigheden die de lente met zich mee kan brengen. In deze nieuwste uitvoering behoudt de Fiandre Light zijn bescherming aan de voorkant en bestendigheid tegen lichte regen. De achterkant is langer voor meer bedekking en een aangenamere pasvorm. Ook is de constructie van de kraag verbeterd met meer aandacht voor de vorm. De NoRain-technologie laat zweet door zonder er dat regen in komt zodat je droog blijft langs de binnen- én de buitenkant.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€99,95

€49,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack oranje dames 30% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack oranje dames (4522543-883)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€229,95

€159,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Castelli Gavia Lite fietsjack lange mouw zwart heren 33% Korting Castelli Gavia Lite fietsjack lange mouw zwart heren (4523510-010)

De Castelli Gavia Lite fietsjack is een verbazingwekkend lichtgewicht GORE-TEX® shelljack voor de hele dag rijden in de regen. Dit jack iets ruimer gesneden om over isolatielagen te passen zonder te wapperen in de wind, maar toch goed aan te voelen in de rijpositie. De rug heeft een langere staart voor extra bescherming tegen spray van de fiets en een bedekte ventilatie over de schouders voor temperatuurregeling. Dit is een serieuze uitrusting voor de natste, smerigste dagen op de motor, wanneer iemand anders binnen zou blijven.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€360,-

€239,95

  Je bespaart €120,05 (incl. BTW)

Craft Essence Light Wind fietsvest mouwloos roze dames 10% Korting Craft Essence Light Wind fietsvest mouwloos roze dames (1908793-825000)

De Craft Essence Light Wind Vest is een ultralicht, windwerend en waterafstotend fietsvest.

Er zitten ventilatiepanelen bij de zweetzones voor een optimale lichaamstemperatuur.

De gerecycleerde stoffen maken deze fietsjack duurzaam. Deze jas biedt een achterzak.

De elastische rand aan de onderkant biedt een optimaal draagcomfort.

De reflecterende details zorgen voor een optimale zichtbaarheid.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€79,95

€71,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Craft Core Bike Subz fietsjack zwart dames 37% Korting Craft Core Bike Subz fietsjack zwart dames (1911430-999000)

De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack. Het jack beschikt over een geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van uw spullen zoals een mobiele telefoon en uw sleutels.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€119,95

€74,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos iJ.intermediate_s7 fietsjack wit dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.