Assos Mille GT eisenherz Ultraz S11 winter fietsjack storm blue heren

11.30.410.2S | Schrijf de eerste review! 104258 104258

Ontdek de Assos Mille GT eisenherz Ultraz S11 winter fietsjack.

Een gestroomlijnde regularFit jas voor de zwaarste, meest extreme winteromstandigheden.

De vernieuwde constructie vermindert het volume en de nieuwe textielen verhogen de adembaarheid en elasticiteit, terwijl ze volledige bescherming tegen stormen behouden.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen
389,95 €389,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

ACHTER HET PRODUCT
De EISENHERZ S11 is de meest geavanceerde extreme winterjas tot nu toe en biedt een update van de Ultraz-lijn met de geheel nieuwe AIRBLOCK-EVO.888 softshell. Dit materiaal is zeer elastisch en ademend, vormt zich naar de lichaamscontouren en blokkeert wind, kou en regen. Onder deze soepele buitenlaag bevindt zich een nieuw thermisch textiel met een rasterstructuur die warmte vasthoudt en de ademhaling verbetert. De nieuwe mouwconstructie combineert isolatie en softshellbescherming in één laag, wat het gemakkelijker maakt om te combineren met een isolerende baselayer en Ultraz Winter Gloves.

WANNEER/HOE TE GEBRUIKEN
Voor de koudste, natste omstandigheden van de diepe winter, combineer met de MILLE GT EISENHERZ Ultraz Winter Bib Tights S11, de Ultraz Winter Skin Layer en ASSOSOIRES.

VERFIJNDE DETAILS:
UITGELICHTE STOFFEN
De hoofdsoftshell is AIRBLOCK-EVO.888, een gepatenteerde stormbestendige softshell ontwikkeld voor de Racing Series, hier gebruikt vanwege de hoge elasticiteit en uitstekende adembaarheid. Het HEATER-textiel met wafelstructuur gebruikt kanalen om micropockets van isolerende warmte vast te houden, bevordert de ademhaling en voert actief vocht af van je huid of baselayer. ZigZaggy, ook technologie uit de Racing Series, wordt op de mouwen gebruikt voor hoge isolatie met een winddichte, waterafstotende buitenkant die de armen omsluit in een gestroomlijnde pasvorm.

CONSTRUCTIE/PASVORM
Onze gestroomlijnde regularFit biedt totaal comfort voor lange ritten en koude basistrainingen. De geüpdatete taille- en borstconstructie verhoogt het comfort in rechtopstaande rijposities, en ons Louvre Tec-ontwerp vermindert rimpels en overtollig materiaal op de mouwen.

TECHNISCHE KENMERKEN
- twinDeck Tec: Een dubbele constructie die zachte isolatie onder een softshell-membraan plaatst, wat extra bescherming biedt op cruciale plekken.
- struzzoKragen: Een kraag van lichte, zachte isolatie met een comfortabele pasvorm. Reguleert actief het persoonlijke microklimaat zonder de rits te hoeven openen en de hals bloot te stellen aan koude lucht.
- Reflecterende details: Op de zakken en onderarmen zorgen reflecterende accenten voor verhoogde zichtbaarheid in omstandigheden met weinig licht, wanneer stormbestendige bescherming het belangrijkst is.
- Triple Ramp Pockets: Flexibele stoffen panelen in de zakken zorgen ervoor dat de inhoud veilig en stabiel blijft, terwijl ze beschermen tegen neerslag of opspattend water.

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Winter fietsjack
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Herfst
  •   Winter
  •   Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos winter 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Squadra stretch fietsjack lange mouw zilvergrijs dames 10% Korting Castelli Squadra stretch fietsjack lange mouw zilvergrijs dames (4521529-870)

Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe. Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten. Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend. Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui.  Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€74,95

€66,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Gobik Pluvia 2.0 True Black waterdichte fietsjas heren 11% Korting Gobik Pluvia 2.0 True Black waterdichte fietsjas heren (10-05-009-001)

De Gobik Pluvia 2.0 True Black fietsjas is de perfecte metgezel voor plotselinge weersveranderingen, zoals die kunnen optreden bij een bergpas of tijdens lange ritten in de herfst of lente. Deze ultralichte regenjas voor wegfietsen stelt je in staat om comfortabel te blijven trappen in de wind en bij lichte regen. Ontworpen om bescherming te bieden in onvoorspelbare situaties, zoals afdalingen of lange ritten, houdt hij je droog en aangenaam. In deze nieuwe versie hebben we een glanzende afwerking aan onze LIGHTSHELL-stof toegevoegd en de structuur verbeterd voor extra comfort. Bovendien zijn de zijkanten en achterkant uitgebreid met nieuwe openingen voor verbeterde ademend vermogen.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€89,95

€79,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Assos Mille GTS C2 spring/fall fietsjack alchemy purple heren 23% Korting Assos Mille GTS C2 spring/fall fietsjack alchemy purple heren (11.30.381.7E)

Onze iconische Assos Mille GTS C2 spring/fall fietsjack is herzien, met een combinatie van nieuwe, gepatenteerde membraanbescherming en ademende thermische isolatie. Perfect afgestemd op wisselende koude, natte en winderige omstandigheden als onderdeel van een laagjessysteem.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,95

€199,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Castelli Dinamica lange mouw fietsjack grijs dames 37% Korting Castelli Dinamica lange mouw fietsjack grijs dames (4518541-870)

Dit is de Castelli Dinamica het jack wat is gemaakt voor koud weer. Niet in extreme kou, maar eerder als je wilt kunnen trainen in de winter zonder je zwaar te voelen of te oververhitten. De Gore Windstopper X-Fast houdt de wind buiten, terwijl de fleece voering een goede isolatie biedt. Reflectiviteit aan de voor- en achterkant houden je optimaal zichtbaar. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€124,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Craft Pro Bike Subz fietsjack zwart heren 42% Korting Craft Pro Bike Subz fietsjack zwart heren (1911194-999000)

De Craft Pro Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€109,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Assos Mille GTS spring/fall fietsjack geel heren 34% Korting Assos Mille GTS spring/fall fietsjack geel heren (11.30.381.32)

Het Assos Mille GTS löwenkralle C2 fietsjack is een lichtgewicht isolatie en waterafstotende fietsjack waarmee u de totale comfort op de fiets behoudt. In de löwenkralle heeft Assos de oplossing ontworpen die ervoor zorgt dat u nooit zonder zit. De hoofdstof, het nieuwe PAVE rip-stop geweven textiel, biedt een comfortabele, veelzijdige barrière tegen slijtage, wind en water. Wanneer het fietsjack niet nodig is, kan de löwenkralle worden opgeborgen in zijn eigen waterafstotende zak en aan de bar worden bevestigd, klaar om te worden ingezet wanneer de omstandigheden dat vereisen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€249,95

€164,95

  Je bespaart €85,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Mille GT eisenherz Ultraz S11 winter fietsjack storm blue heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.